Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...
 Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...
 

Radio Random

- - - - -
  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#37
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
on air .. 26.12.2006 .... polarizare orizontala sud cui 2.8° deviere pe est
putere 0.7w
grila de programe dupa 3.01.2007 ... pana atunci stillfm in retransmisie si grila de retansmisii a acestuia care ramina neschimbata

pt net va asteptam saa ne auziti  la adresa

http://prodownload.s...8760/listen.pls

nu dau adresa ip ca cei de la star net shimba intruna adresele .. asta pt cei care se intreba ... auditie pcauta si ditractie cat se poate de mare

#38
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
iata ca sa intors radio random in 2007 cu muzica cu program radio si mult mai multe atentii radiofonice

lunea
20:00 - 20:30 - intalnirea muzicala si informativa
20:30 - 21:00 - hit dupa hit
21:00 - 22:00 - ziG-zaG

martea

20:00 - 21:00 - hit dupa hit
21:00 - 22:00 - zig zag

miercurea

20:00 - 21:00 intalnirea muzicala informativa si culturala
21:00 - 22:00 zig zag

joia

20:00 - 22:00 hit dupa hit

vinerea
20:00 - 22:00 intraniri muzicale culturale si intalnire informative in orele random

sambata
20:00 - 21:00 unul este folclorul romaesc
21:00 - 22:00 zig zag

duminca

20:00 - 21:00 koool
21:00 - 22:00 ce marfa este muzica


ce sa spun pe partea comentariului ??

...emisiuni de acelas tip care leam avut pana acu dar binenteles ca am introdus "kool" sau partea de ras bancuri glume si mai ales cate ceva din gura lumii
si o alta emisiune tare care am ras cand am facut-o prima oara este vb de "ce marfa este muzica" .. cuprinzand cateva stiri de barfa sau de divertisment de la vedete
sare si piper si piese muzicale ale lor ...

ne puteti asculta exact asa cum era pana  acu 93.05mhz sau pe  net 24/24 la adresa http://prodownload.s...8760/listen.pls

Radio Random " Un prieten muzical mereu alaturi de tine .. sau un radio in topul diverselor gusturi "

Edited by Zvartoshu, 02 January 2007 - 21:10.


#39
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
cu mici probleme de program in zilele de luni marti miercuri iata ca AM reusit sa repunem randomu sa fie altuir de ficare .. deci 20:00 la oara 22:00 alatui de tine pe 93.05 sau http://prodownload.s...8760/listen.pls comentarii pe id de mess [email protected] sau aici

#40
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
revizie tehnica azi pana maine la ora 15 schiumbare de semnale de retransmisie !

Edited by Zvartoshu, 08 January 2007 - 14:35.


#41
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,381
  • Înscris: 05.09.2005
Succes in ceea ce faceti:)

#42
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006

View Posta_d_y, on Jan 8 2007, 15:33, said:

Succes in ceea ce faceti:)

eu sunt la pupitru si bogdan motos sefu care dirijeaza ce sa fie pe aceasta fregventa care itzi zice "mersii mult auditie placuta "

din partea mea auditie placuta alturi de radio random in grila de program de la 20:00 ... !!

#43
Antenistu'

Antenistu'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 17.09.2006
o grila ff frumoas si pe net la radio se aud acum grecii de la era 1 care ii pindei si tu .. hai ca imi place .. mai baga si italieni si turCii tai si romani si e gata ai tot tacamu cu bulgarii pe varf!!!
bravo mai dane asa da radio pirat .. vezi in afra de imPutitele alea de manele alcumva AI radio si incerci mereu sa faci sa fie bine .. o ocupatie frumoasa .. draga grija mare limiteaza estu atat itzi zic da sud si nord pana se ingalbenesc bloacele .. alea bune si bafta .. te voi asculta mereu de unde sunt!!!

#44
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
mersii .. dar pt lume am o veste .. schimbati de la prodownload la metro download

pe net ne ascultati acum la adresa  http://metrodownload...8760/listen.pls

#45
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
Gata sa dezlipit still fm de radio random ..

randomu este deschis non-stop
cuprinde retransmisii internationale : radio horzont . radio shumen , darik, fm+,fresh,kissboznia,alemfm,bestfm, si local radio prahova , wyl fm , radio sud est , radio stil fm , vox-t, si 2 ore de program radio randoim cu partaj pe 89.8mhz zilnic de la 20:00
emite non tsop programul deja este valabil de azi am avut 2 saptami si ceva sa facem revizii si sa testam .. de acu merge fara probleme randomu

adresa de auditie a radio random este -----> http://metrodownload...8760/listen.pls  ---> Radio Random emisie non stop
auditie placuta

#46
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
radio random se pregateste sa dea drumu la statia muzicala si a emsiunilor cu scop informativ .. de pe 24 martie ...

este drept 2 luni de teste verificari si de schimbari radicale! lansarea va avea loc de la ora 20:00 si va dura pana la 22:00 cu zig-zag muzical stiri intlalnirea muzicala si cea culturala !

#47
Antenistu'

Antenistu'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 17.09.2006
grila noua si aici ,, macar mai uitate peste el ca este nitel aiurea , stabilestel , si pe parcurs totu o sa fie ok! bafta si muizca sa curga si retransmisiile , 12/12! si ascultatori cati incap in server :P ,, bfta!

#48
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
aha .. uite ca radio random numai semnal de la radio dance de pe satelit retansmite .. cel care imi furnizeaza mi-a zis ca pe satelit ALEM FM cica e cazut si a ami ramasi asta cu muzica dance si atat.. restu pauza's.
popularare au ramas stil radio si kissrom .. kissradio rar si ff tare cica au sunet impecabil ..

deci program .. radio cu muzica dance 100% 2patru din 2patru si rar si kissrom sau kissradio ,, astept halem fm ca ala e danec din turcia ai dansam si turceste .. ete ca nu imi place ca de 2 luni numai asa merge ehheheheheh .. tre grila facuta iar ... astept parerile

bafta si daca vrea careva sa il retansmit sa zica sau daca stie careva un semnal de radio preluat de pe undeva si nu se aude decat pe satelit de ex sa zica si stau pe omul acel care imi da steamu pana ii cade net-u.

radio random ca modificari iar a dat-o in bara jingelele au sosit cu randomu si nu merg momenten si nici emisiunile bine , e de munca da o sa am timp sa iasa de la 21:00 pana la 22:00 porgram in zilele de luni miercuri si vineri etc

#49
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
end emisie pe radio random in eter!! deja e de aruncat asa ceva ca nu mai tzine ca mereg impropiru si acopera aiurea!
deci vom suplimenta still fm cu semnlul rajdio randoim dupa cum urmeaza
20:00 - 22:00
luni - miercuri si vineri

porogamele idem cu cele care le-am avut pe radio random!
deci partajare si still fm va emite non stop  muzica pe hostu deja cunsocut stillfm.bounceme.net:7000 !

#50
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
propunere TRANSFER EMISIUNI .. PENTRU STILL FM RADIO NET ..
ZIG ZAG [EMISIUNE MUZICALA]
INTALNIRE MUZICALA [NISA INFOMATIVA MUZICALA]
HIT DUPA HIT  [DANCE HITZ]

RE-SIMULAREA LOR PE 8.11.2007.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate