Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Focul bacterian,basicarea,mucegai...

infectie zona inghinala

Dua Lipa - Training Season

Informatii complete despre servic...
 tema circuite

Voua va merge sa va logati pe git...

Fara curent casetofon Dacia Dokker

Schimbare difuzor Golf 7
 Recomandare aparat de ras electric

Lant clinici dentare vs cabinete ...

Site-uri bune pentru cumparat Sma...

Aurora Store
 Debit centrala pe circuitul de in...

Sticle de bere

Identificare accidentare

Termopane vechi si rulouri noi sa...

PROBLEMA LA SCANNERUL PIXMA 150?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

cyualy

cyualy

New Member

• Grup: Members
Vreau sa stiu cand nu mai am carus color in imprimanta pixma 150 nu mai merge si scannerul????sau sa stricat imprimanta?????mie asa mi sa intamplat nu mai recunoaste cartusul dupa ce am facut refil si acum nu mai pot sa scanez este aprins ledul de avarie si ledul de cartus gol.....vreau sa stiu daca este posibil acest lucru....URGENT !!!!!CA MAI AM 2 SAPT DE GARANTIE PLSSS
:worthy:      DACA SE POATE RASPUNS PE [email protected] SAU AICI PE FORUM!!!!

Edited by cyualy, 19 October 2006 - 20:18.

t0ni

t0ni

New Member

cartusu este de vin trebuie inlocuit. Un sfat incearca sa scapi de imprimanta si cumparati un hp

cyualy

cyualy

New Member

View Postt0ni, on Oct 20 2006, 09:42, said:

cartusu este de vin trebuie inlocuit. Un sfat incearca sa scapi de imprimanta si cumparati un hp

:P merci mult .si eu stiu  ca sunt mai bune hp dar asta era la oferta.....o sa scap de ea si o sa iau un hp

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate