Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vecinii din curte au pus monopol ...

La multi ani @MariusEXxTREME!

Temperatura AC

Sunt sigure bolurle de plastic (B...
 Dimensionare putere centrala / ca...

Impamantare suplimentara

Scartiei frana fata bicicleta noua

Instalare aer conditionat in apar...
 Telefoane prietenoase cu vederea?

Alegere teava pentru incalzire pr...

Opinia publica despre medici/ asi...

Senzor Temp PMOD-TMP3 cu TCN75A
 Amazing Race

Recomandare fosa ecologica

La multi ani @LouisCyphre!

Vinieta Bulgaria Online

Caut peleti

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

radix

radix

Junior Member

• Grup: Members
Am o cunostinta din Italia interesata sa cumpere peleti de 6mm. Daca stiti veo firma care vinde va rog sa-mi spuneti (eventual PM).
P.S: pe Google am incercat deja , dar e foarte restrictiv accesul pe site-uri de profil.

floraur

floraur

pitic insignifiant

• Grup: Senior Members
primul site care apare, la un search google.
Ai o adresa de mail acolo de ce nu incerci sa discuti cu ei direct. Poate iti vor trimite o lista de produse in XL.

Delwind

Delwind

Junior Member

• Grup: Members

View Postradix, on Oct 15 2006, 06:56, said:

Am o cunostinta din Italia interesata sa cumpere peleti de 6mm. Daca stiti veo firma care vinde va rog sa-mi spuneti (eventual PM).
P.S: pe Google am incercat deja , dar e foarte restrictiv accesul pe site-uri de profil.

Doar de 6mm? Stiu pe cineva care are o instalatie de brichetat rumegus (pe care nu o folosea ca nu era foarte rentabila) dar producea niste brichete de rumegus mai mari. Daca e interesat si de asa ceva pot sa iti dau un date de contact.

Sau, in cazul in care italianul ar fi interesat de comenzi substantiale, poate se pot face adaptari la instalatia existenta sa produca si peleti de 6 mm.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate