Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ajutor Android Redmi10

Poti sa conduci o masina cu putin...

Ce inseamna "izdavoi" ?

Poco X6 Pro vs OnePlus Nord 3
 Lirapay

Durata maxima video in Google Pho...

Deschidere fisiere docx si poze s...

Motivare hotarare
 Router wireless ZTE ZXHN H3601P

Server local disponibil pe re5...

Vizualizare site-uri in cache

Toate site-urile PROTV down
 Obtinere gratuitati Legea 189/2000

La mulți ani @BlueKing-69!

suspectez un switch ca are probleme

Poate cineva sa imi indice de ce ...

GemPlus GemPc400 Smart Card Reader Writer

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

shmenutz

shmenutz

New Member

• Grup: Members
Am si eu device`ul asta (GemPlus GemPc400 Smart Card Reader Writer ), dar nu prea stiu ce face exact am inteles ca are mai multe functii si ar fi foarte interesant.Problema este ca nu am card pentru el.As dori si eu daca ma poate ajuta cineva cu detalii despre el sa imi spuna cam ce pot face cu el si de unde sa imi cumpar card.
Multumesc , astept raspunsuri.

ryady

ryady

Member

QUOTE(shmenutz @ Oct 13 2006, 14:12) <{POST_SNAPBACK}>
Am si eu device`ul asta (GemPlus GemPc400 Smart Card Reader Writer ), dar nu prea stiu ce face exact am inteles ca are mai multe functii si ar fi foarte interesant.Problema este ca nu am card pentru el.As dori si eu daca ma poate ajuta cineva cu detalii despre el sa imi spuna cam ce pot face cu el si de unde sa imi cumpar card.
Multumesc , astept raspunsuri.

pai cardul te costa mai mult decat deviceul smile.gif e vreo 20-30 de euro cardul si aparatul e vreo 20 ..
daca e de laptop sunt interesat sa il cumpar eu . daca vrei binenteles. astept un reply cu un nmar de telefon sau un mail de contact.

shmenutz

shmenutz

New Member

ryady, on Oct 16 2006, 18:51, said:

pai cardul te costa mai mult decat deviceul :) e vreo 20-30 de euro cardul si aparatul e vreo 20 ..
daca e de laptop sunt interesat sa il cumpar eu . daca vrei binenteles. astept un reply cu un nmar de telefon sau un mail de contact.
Ok foarte bine dar la ce este folosit in general. Si care este ultimul pret care mi`l oferi?Ma poti cauta la [email protected]

bogdanan

bogdanan

devoted SoftNews member

• Grup: Senior Members
il mai ai ? da pm

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate