Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...
 Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 

Heroes (2006 - 2010)

- - - - -
  • Please log in to reply
307 replies to this topic

#19
Rapier

Rapier

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,864
  • Înscris: 07.10.2006
vazui 5 episoade pana acum, este cu muult mai tare dact a fost Lost-ul vreodata
cu mult mult mai tare

#20
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,052
  • Înscris: 10.04.2006
A trecut 13 noiembrie si serialul inca se filmeaza .
Ce sa spun , superb serial . A intrecut Prison Break-ul atat in topul meu cat si pe tv.com : #1 pe tv.com

#21
Jas

Jas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 541
  • Înscris: 15.12.2001

 Jas, on Oct 6 2006, 00:29, said:

Mda, destul de interesant. Desi nu sunt mare amator de filme gen x-men, acesta are o alta abordare si deocamdata pare bine scris.
Retractez ce-am spus inainte. Parea interesant si bine scris...doar parea.

#22
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,052
  • Înscris: 10.04.2006
Well se pare ca nu impartasesti aceleasi gusturi cu noi . Oricum e o realizare ca a detronat Lostul sau mai nou Prison Breakul in topuri ;)

#23
Morticia

Morticia

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,885
  • Înscris: 05.05.2005

 Nenea Zap, on Nov 13 2006, 23:21, said:

Well se pare ca nu impartasesti aceleasi gusturi cu noi . Oricum e o realizare ca a detronat Lostul sau mai nou Prison Breakul in topuri ;)
Da, e o realizare, dar si Lost era mai interesant in prima serie. Poate la Heroes nu incep sa o lungeasca aiurea desi dau semne. Plus ca mai toata lumea din serial pare ca are puteri. Daca mai apar multi "eroi" nu vor mai fi oameni normali in serial deloc.

#24
madman2711

madman2711

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,134
  • Înscris: 18.12.2003
acum ma apuc sa vad ultimul episod ca nu am nevoie de subtitrare ca multi de pe forum care parca o iau razna ca nu apare subtitrarea inaintea filmului

#25
placebo87

placebo87

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,504
  • Înscris: 13.04.2006
Episodul 7 mi s-a parut cam slabut. Am fost usor dezamagit cand am vazut ca l-au prins pe Syler sau mai bine zis cand am vazut cine e acest Syler.

#26
Morticia

Morticia

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,885
  • Înscris: 05.05.2005

 placebo87, on Nov 14 2006, 10:44, said:

Episodul 7 mi s-a parut cam slabut. Am fost usor dezamagit cand am vazut ca l-au prins pe Syler sau mai bine zis cand am vazut cine e acest Syler.
Mda, mersi de info. Am si eu ultimul ep, care e 8, dar astept sa ma uit la el. Bine ca stiu ca aflam cine e sylar, ce m-as face fara micile spoilere....

#27
Jas

Jas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 541
  • Înscris: 15.12.2001

 Morticia, on Nov 14 2006, 14:04, said:

Mda, mersi de info. Am si eu ultimul ep, care e 8, dar astept sa ma uit la el. Bine ca stiu ca aflam cine e sylar, ce m-as face fara micile spoilere....
Stai linistita ca nu se stie inca cine-i sylar.

#28
SHsNeo

SHsNeo

    New Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 17
  • Înscris: 11.09.2006
Am vazut pana acuma toate episoadele aparute, 8 la numar. Apare in fiecare marti la americani :)

#29
M0n0

M0n0

    Cinefil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,146
  • Înscris: 03.09.2005

 SHsNeo, on Nov 14 2006, 16:47, said:

Am vazut pana acuma toate episoadele aparute, 8 la numar. Apare in fiecare marti la americani :)
Apare in fiecare luni seara la americani.
Tu il ai de marti.

Spoiler in alb:
Se pare ca ochelaristu nu e tipu cel rau...sau cel putin asa pare in episodul 8

#30
madman2711

madman2711

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,134
  • Înscris: 18.12.2003
si sylar nu este inca prezentat
ma intreb insa daca nu cumva si tatal lui claire este mutant
indianul e clar ca este dar nu stie inca

si chelnerita mutanta avea o putere cam nefolositore de putea sa memoreze doar o cramada de chestii bine ca a omorat-o sylar


#31
placebo87

placebo87

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,504
  • Înscris: 13.04.2006

 Morticia, on Nov 14 2006, 13:04, said:

Mda, mersi de info. Am si eu ultimul ep, care e 8, dar astept sa ma uit la el. Bine ca stiu ca aflam cine e sylar, ce m-as face fara micile spoilere....

:w00t:  Eu ma refeream la ep. 7 insa a fost o confuzie din partea mea. Nu am fost foarte atent la acest episod si am crezut ca tipul acela frustrat a carui prietena era in coma e Sylar. Episodul 8 il vad abia in weekend cand ajung acasa. -_-

Edited by placebo87, 14 November 2006 - 22:48.


#32
SHsNeo

SHsNeo

    New Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 17
  • Înscris: 11.09.2006

 madman2711, on Nov 14 2006, 18:32, said:

si sylar nu este inca prezentat
ma intreb insa daca nu cumva si tatal lui claire este mutant
indianul e clar ca este dar nu stie inca

si chelnerita mutanta avea o putere cam nefolositore de putea sa memoreze doar o cramada de chestii bine ca a omorat-o sylar
Hmm.. eu cred ca a salvat-o Hiro cumva, daca ati observat, Hiro apare intr-o poza impreuna cu chelnerita.
Tatal lui Claire nu cred ca are puteri. Din cate am observat in ultimul episod, nu e atat de "evil guy" precum credeam la inceputul seriei. Deci, a mai ramas Sylar.

P.S. Madman, te rog nu folosi alb la text ca cei care au template-ul default nu vad nimic. (sau ai vrut sa ascunzi textul? )

EDIT:

 M0n0, on Nov 14 2006, 18:09, said:

Apare in fiecare luni seara la americani.
Tu il ai de marti.
Luni, marti, who cares? :P

Edited by SHsNeo, 15 November 2006 - 11:15.


#33
Morticia

Morticia

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,885
  • Înscris: 05.05.2005

 SHsNeo, on Nov 15 2006, 10:57, said:

Hmm.. eu cred ca a salvat-o Hiro cumva, daca ati observat, Hiro apare intr-o poza impreuna cu chelnerita.
Tatal lui Claire nu cred ca are puteri. Din cate am observat in ultimul episod, nu e atat de "evil guy" precum credeam la inceputul seriei. Deci, a mai ramas Sylar.

P.S. Madman, te rog nu folosi alb la text ca cei care au template-ul default nu vad nimic. (sau ai vrut sa ascunzi textul? )

EDIT:

Luni, marti, who cares? :P
Normal ca a vrut sa il ascunda, pentru ca e spoiler. De altfel, cam asa se face. Dar pt. aia de nu au vazut episodul nu mai conteaza, ca ai bagat tu qoute, ca sa repari "greseala lui". Bine ca m-am uitat ieri, ca iar ma enervam citind pe aici...

#34
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,052
  • Înscris: 10.04.2006
Ba din contra, el e the evil guy , si din cate am citit pe net..incearca sa le fure ADN ul eroilor sa si-l implanteze siesi ..sau ceva de genul :confused:

#35
M0n0

M0n0

    Cinefil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,146
  • Înscris: 03.09.2005

 Nenea Zap, on Nov 15 2006, 20:15, said:

Ba din contra, el e the evil guy , si din cate am citit pe net..incearca sa le fure ADN ul eroilor sa si-l implanteze siesi ..sau ceva de genul :confused:
sec...totusi incearca sa-i zica artistului aluia ca ii pasa de "fiica lui"...si in plus, Syler se vede clar ca e mult mai periculos decat ochelaristu...

#36
Morticia

Morticia

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,885
  • Înscris: 05.05.2005

 M0n0, on Nov 15 2006, 22:19, said:

sec...totusi incearca sa-i zica artistului aluia ca ii pasa de "fiica lui"...si in plus, Syler se vede clar ca e mult mai periculos decat ochelaristu...
Da, dar macar de Sylar se stie, e o amenintare cunoscuta. Trebuie sa mai apara si alti "bad guys", asta e clar. Plus ca ramane explozia nucleara, si nu cred ca Sylar o declanseaza pe aia.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate