Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Primele supermaketuri, hypermarke...

Combinatie de conturi pentru tran...

Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...
 Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie
 CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri
 Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul
 

CF Gloria

- - - - -
  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#37
raul07

raul07

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,335
  • Înscris: 15.07.2007
Deci chiar m-a impresionat jocul Gloriei din acest retur. Am urmarit ultimele 2 meciuri si este una dintre putinele echipe care joaca fotbal..iar Moraes si Hora sunt jucatori de mare clasa... am mare incredere in acest Hora ca va fi o solutie pt nationala pe viitor :naughty:

#38
inside_spy

inside_spy

    infiltrată în autobază

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,289
  • Înscris: 05.04.2006
De ce nu au eliminat portarul Gloriei când a făcut faultul ăla în postura de ultim apărător? I-au dat doar galben. Cred că s-a simțit cu musca pe căciulă arbitrul și peste câteva minute l-a eliminat pe nedrept, fiindcă a aruncat spre tribună o minge care nu era umflată.

Ar fi fost corect și nu s-ar fi supărat nimeni dacă îl elimina din prima.

#39
I-MAN

I-MAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,553
  • Înscris: 10.04.2007
Felicitari Gloria Bistrita!
O singura infrangere in ultimele 14 meciuri, si neinvinsa in ultimele 7 meciuri...singura echipa care se poate lauda cu asa ceva.
V-ati scos cu Moraes ala. ;)

#40
virgil67

virgil67

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 431
  • Înscris: 28.01.2006
bun meci cu dinamo
moraes chiar e jucator, iar sumidica chiar e antrenor...Nu inteleg de ce s-a codit copos anul trecut sa ii dea o sansa, in vremea cand tot ii rotea pe Rada si pe manea...

#41
StarSteel

StarSteel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,275
  • Înscris: 06.10.2006
O veste splendida, am scapat de capul cooperativei.....Gloria Bistrita Padureanu! Exista justitie in Romania!!!!!!!!!

#42
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
Pana nu incepe campionatul fara Gloria, eu nu cred :)

#43
I-MAN

I-MAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,553
  • Înscris: 10.04.2007
90% si Gloria Bistrita si Poli Timisoara vor juca in Liga I si in sezonul viitor.

#44
StarSteel

StarSteel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,275
  • Înscris: 06.10.2006

View PostGoofy, on 31st May 2011, 16:03, said:

Pana nu incepe campionatul fara Gloria, eu nu cred :)
Aici iti dau dreptate....sa fim totusi increzatori de data asta! :P

#45
I-MAN

I-MAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,553
  • Înscris: 10.04.2007
Nu stiu ce aveti cu Gloria Bistrita.

#46
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
Tine minte 3 cuvinte: Jean Padureanu....

#47
I-MAN

I-MAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,553
  • Înscris: 10.04.2007
Pai lasa ca omu' a zis ca nu mai face blaturi, spre deosebire de Marius Stan, care a zis doar ca a facut.
Sau nu mai zic de Steaua si Dinamo care dupa perioada comunista, parerea mea este ca au facut mai multe blaturi decat Gloria sau  Ceahlaul sau Otelul.

#48
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008

View PostI-MAN, on 2nd June 2011, 13:41, said:

Pai lasa ca omu' a zis ca nu mai face blaturi, spre deosebire de Marius Stan, care a zis doar ca a facut.
Sau nu mai zic de Steaua si Dinamo care dupa perioada comunista, parerea mea este ca au facut mai multe blaturi decat Gloria sau  Ceahlaul sau Otelul.
Hai nu mai spune  :death: !

#49
vegatronix

vegatronix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 02.05.2011

View PostI-MAN, on 2nd June 2011, 13:41, said:

Pai lasa ca omu' a zis ca nu mai face blaturi, spre deosebire de Marius Stan, care a zis doar ca a facut.
Sau nu mai zic de Steaua si Dinamo care dupa perioada comunista, parerea mea este ca au facut mai multe blaturi decat Gloria sau  Ceahlaul sau Otelul.

Unde naiba a spus ca a facut blaturi ca deja disperi lumea cu placa ta stricata. Pune un link cu inregistrarea sa vedem si noi. Blaturi a facut scroafa aia care v-a parasit deja dar degeaba. Corectitudinea a invins si am devenit campioni.

Edited by vegatronix, 26 June 2011 - 18:47.


#50
StarSteel

StarSteel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,275
  • Înscris: 06.10.2006

View PostI-MAN, on 18th March 2010, 23:38, said:

Felicitari Gloria Bistrita!....

View PostI-MAN, on 31st May 2011, 16:52, said:

90% si Gloria Bistrita si Poli Timisoara vor juca in Liga I si in sezonul viitor.
Bistrita si Timisoara stim ca vor juca in sezonul viitor exact in prima liga insa echipa asta "90%" chiar nu o cunoastem  :P

View PostI-MAN, on 1st June 2011, 14:39, said:

Nu stiu ce aveti cu Gloria Bistrita.

View PostI-MAN, on 2nd June 2011, 13:41, said:

Pai lasa ca omu' a zis ca nu mai face blaturi, spre deosebire de Marius Stan, care a zis doar ca a facut.
Sau nu mai zic de Steaua si Dinamo care dupa perioada comunista, parerea mea este ca au facut mai multe blaturi decat Gloria sau  Ceahlaul sau Otelul.


Penale postarile astea....antologie umoristica! :roflmaofast:
P.S. Bacul cand il sustii....sa nu pierdem stirile "candidatii scriu lucruri trasnite", ai stofa!  :lol:

Edited by starsteel, 27 June 2011 - 07:31.


#51
I-MAN

I-MAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,553
  • Înscris: 10.04.2007

View Postvegatronix, on 26th June 2011, 19:43, said:

Unde naiba a spus ca a facut blaturi ca deja disperi lumea cu placa ta stricata. Pune un link cu inregistrarea sa vedem si noi. Blaturi a facut scroafa aia care v-a parasit deja dar degeaba. Corectitudinea a invins si am devenit campioni.

E suficient ca nu a venit sa infirme ca sa isi dea toata lumea seama ca a facut.

View Poststarsteel, on 27th June 2011, 08:17, said:

Bistrita si Timisoara stim ca vor juca in sezonul viitor exact in prima liga insa echipa asta "90%" chiar nu o cunoastem  :P





Penale postarile astea....antologie umoristica! :roflmaofast:
P.S. Bacul cand il sustii....sa nu pierdem stirile "candidatii scriu lucruri trasnite", ai stofa!  :lol:

Treaba ta daca nu crezi ca Dinamo si Steaua au facut mai multe blaturi in perioada comunista decat au facut Gloria, Ceahlaul si Otelul dupa 1989.

#52
vegatronix

vegatronix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 02.05.2011

View PostI-MAN, on 27th June 2011, 16:07, said:

E suficient ca nu a venit sa infirme ca sa isi dea toata lumea seama ca a facut.



Treaba ta daca nu crezi ca Dinamo si Steaua au facut mai multe blaturi in perioada comunista decat au facut Gloria, Ceahlaul si Otelul dupa 1989.

Asta e un aspect pe care doar un om cu capul pe umeri il percepe. Stan este infinit mai destept decat scroafa si nu s-a bagat in balacareri ieftine de presa. Pana la urma, ti-am spus sa pui o inregistrare video nu sa te iei dupa niste infecti isterici. Nu evita subiectul. Daca tu chiar crezi ce spune scroafa aia infecta inseamna ca esti o victima inocenta cu inteligenta medie spre '' sub genunchiul broastei''. Oare cum de sunteti asa de naivi ...

Edited by vegatronix, 27 June 2011 - 17:30.


#53
I-MAN

I-MAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,553
  • Înscris: 10.04.2007
Da...ciudat e faptul ca a tinut sa infirme ca nu se joaca meciu' cu Pandurii, da' a preferat sa nu se bage in balacareri ieftine de presa ca sa infirme ca a facut blaturi.

Si inca ceva. Ti-am mai spus, nimeni nu se ia dupa tot ce spun conducatorii cluburilor. Cei de la Dinamo nu cred tot ce spune Borcea, cei de la Steaua nu cred tot ce spune Becali, cei de la Rapid nu cred tot ce spune Copos si nici cei de la Timisoara nu cred tot ce spune Iancu. Nu Iancu mi-a spus mie ca Steaua si Dinamo au facut mai multe blaturi inainde de '89 decat Gloria, Ceahlaul sau Otelul dupa '89. Am ajuns singur la concluzia asta.
Singurii suporteri din Romania care s-au decis sa le faca conducatorilor statui sunt cei ai Galatiului.

#54
StarSteel

StarSteel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,275
  • Înscris: 06.10.2006
:lol: No coment!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate