Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

CF Gloria

- - - - -
  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#1
cossy

cossy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 01.10.2006
Pentru ca nu exista topicul, l-am facut eu  :D . Ehe am batut pe Arges cu 3-1, urmeaza  rrapidul.

#2
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006

View Postcossy, on Oct 1 2006, 14:31, said:

Pentru ca nu exista topicul, l-am facut eu  :D . Ehe am batut pe Arges cu 3-1, urmeaza  rrapidul.
Chiar așa? Eu știam că Gloria și Rapid se iubeau la infinit.

#3
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006
Amanta si-a parasit amantul pentru a se iubi doar cu sotul.

#4
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006
Ce iubită e această echipă, dom'le! Au năvălit suporterii Gloriei pe acest topic de numa'.

#5
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006

View Post*Victor*, on Oct 22 2006, 01:01, said:

Ce iubită e această echipă, dom'le! Au năvălit suporterii Gloriei pe acest topic de numa'.

Tot are mai multi suporteri decat Sportu sau Nationalu :P

#6
cossy

cossy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 01.10.2006
are are.  :D Se pare ca sunt o 'gramada' de fani ai Gloriei pe forum.

#7
cossy

cossy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 01.10.2006
Muhah am luat 3 pcte la Iasi, puncte pe care steaua si rapid nu au reusit sa le ia impreuna.
:coolspeak: Gloria  B)

#8
cossy

cossy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 01.10.2006
ce meci tare :D gg Gloria ...

#9
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
da, Gloria joaca incredibil acasa si este foarte greu sa-i bati. Daca scoatem infrangerile cu Rapid si Dinamo, nu-mi mai amintesc cand a pierdut Gloria ultima oara

#10
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006

View PostReKo, on Nov 12 2006, 19:24, said:

da, Gloria joaca incredibil acasa si este foarte greu sa-i bati. Daca scoatem infrangerile cu Rapid si Dinamo, nu-mi mai amintesc cand a pierdut Gloria ultima oara
Așa a fost Gloria mai mereu: a știut când să piardă.

#11
cossy

cossy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 01.10.2006
Dap acasa Gloria ii greu de batut...Sezonul acesta are o singura infrangere[acasa] cu Dinamo.

#12
Quenall Quabin

Quenall Quabin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 289
  • Înscris: 12.11.2006
Mare GLORIST am fost pe vremuri...urlam ca disperatu pe stadion.... :lol:

#13
StarSteel

StarSteel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,285
  • Înscris: 06.10.2006
Scuze de off-topic insa nu m-am putut abtine cand am vazut nick-nameul si avatarul unui forumist TataJean....originalul Jean e o mizerie de conducator, o plaga a fotbalului romanesc, e "lordul" mafiotilor din frf&lpf. Noroc ca nu e vesnic!

#14
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006
Sabau: "Daca vroiam, plecam de mult de la Gloria"
Antrenorul Gloriei Bistrita, Ioan Ovidiu Sabau a declarat, joi, la reunirea lotului ca nu intentioneaza sa paraseasca banca tehnica a gruparii ardelene, unde se simte foarte bine, si ca intentioneaza sa mai stea cel putin 2 ani la carma Gloriei.

"Dacă aș fi dorit să plec aș fi plecat demult. Ceea ce mă bucură este că am reușit să lucrez cu niște oameni, până în acest moment, foarte bine. Apreciază munca corectă și cinstită pe care o fac. Cât mai rămân? Probabil doi ani, trei ani, probabil până-n vară. Nu mă gândesc ce se întâmplă din vară, ci ce se întâmplă până atunci și vreau să-mi fac bine treaba cu acești jucători" a afirmat tehnicianul.

El si-a impus obiectivele pentru acest retur: intai asigurarea salvarii de la retrogradare si apoi terminarea pe unul din locurile 1-8. "Primul obiectiv este să ne salvăm. Dacă-l îndeplinim, urmează următorul, să fim în primele opt echipe fiindcă a fost o experiență foarte frumoasă în Intertoto și ne-ar plăcea să o repetăm", a spus Sabău.

Intrebat despre eventualele miscari de trupe din lotul echipei, Sabau a negat ca ar fi o oferta concreta pentru fundasul Laszlo Sepsi, dar si ca nu crede ca atacantul Stelei, Dorel Zaharia, ar putea sa se reintoarca la Gloria. "Nu am văzut faxul și oferta. Dacă a văzut cumva domnul președinte Jean Pădureanu și a spus că a sosit de la Timișoara, înseamnă că a sosit. Dar momentan este jucatorul Gloriei pe patru ani. Cat despre Zaharia, dacă va dori să vină, e binevenit. Noi nu putem să-l luăm condițiile pe care Steaua vrea să le impună, pentru că e vorba de sume mari de bani" a comentat Sabau, punctand ca doar Lucian Parvu va parasi, in mod cert, echipa.

In final, tehnicianul s-a aratat multumit de faptul ca selectionerul Victor Piturca se gandeste sa il coopteze in lotul pentru Euro 2008 pe portarul Tatarusanu, dar si-a avertizat elevul ca mai are nevoie sa confirme inainte de a fi luat in considerare pentru convocare.

"Domnul Pițurcă știe dacă are valoare de echipa națioanlă și poate conta pe el. Acest lucru trebuie să-l motiveze pe Tătărușanu. Ca antrenor mă simt mulțumit, dar important este ca el să confirme, să fie foarte serios fiindcă, deocamdată, nu e la echipa națională. Sper sa confirme" a incheiat Sabau.
http://prosport.ro/a...m-de-mult/72752

#15
Bulinash

Bulinash

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 14.01.2006
Vai de spectatorii de la Bistrița, au suspinat mai ceva ca cucoanele care se uită la telenovele, în momentul în care a intrat pe teren Dayro Moreno. Nu mai zic de apluzele de la șuturile steliștilor.
Ăștia fac de rușine orașul în care trăiesc.
Incredibil... :angry2:

Edited by Bulinash, 23 August 2008 - 18:22.


#16
raul07

raul07

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,335
  • Înscris: 15.07.2007
stai linistit ca meciul asta a fost ceva foarte special. Niciodata atata lume nu a striga vreodata numele echipei locale. LA bistrita cand se juca cu steaua era o isterie de nedescris, tot orasu era ros albastru. acuma au inceput si ei sa isi dea seama ca trebuie sa isi sustina echipa locala. Bv lor, un mare inceput.

#17
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
Dap, si fiindca si-au dat seama, au trebuit sa vina de la Cluj suporteri stelisti, sa fie prezenti la meci ;)

#18
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006

View PostGoofy, on Aug 23 2008, 20:35, said:

Dap, si fiindca si-au dat seama, au trebuit sa vina de la Cluj suporteri stelisti, sa fie prezenti la meci ;)
:roflmao: :roflmaofast:

Ce aveti cu saracii oameni? E liber sa tii cu cine vrei si UNDE vrei.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate