Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...
 Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana
 

Radio Priveghi se va lansa pe 1 octombrie

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
a21alex

a21alex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,030
  • Înscris: 22.08.2005
Nici prin cosmarurile mele cele mai sumbre n-am visat vreodata ca de la 21 am sa plec sa lucrez la un radio pentru morti  :death:
Amuzant ... dar totusi horror ....  :o :(

View PostAntepremeter, on Sep 26 2006, 19:23, said:

Nu e rea ideea. Multumesc pentru sfaturi. Ideea cu manele de jale pare interesanta, cu toate ca e un gen muzical ,,mort'' ptr mine. Mai am o intrebare: emisie sa fie numai nocturna?
Si ca sa continui cu ideile ...  :notangel: Eu propun ca noapte sa fie Radio Priveghi ca doar noaptea se merge la priveghi , emisia sa inceapa la 18:00 si sa se incheie la 6:00 iar in restu` timpului sa cuplati pe Radio Festiv ... pentru nunti botezuri samd ....... Intotdeauna ofertele cu contrast au prins cel mai bine .... :peacefingers:
:naughty:
O sa aveti si moderatori ????! :o

Edited by a21alex, 27 September 2006 - 05:56.


#20
Antepremeter

Antepremeter

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 26.08.2006

View Posta21alex, on Sep 27 2006, 06:55, said:

Nici prin cosmarurile mele cele mai sumbre n-am visat vreodata ca de la 21 am sa plec sa lucrez la un radio pentru morti  :death:
Amuzant ... dar totusi horror ....  :o :(
Si ca sa continui cu ideile ...  :notangel: Eu propun ca noapte sa fie Radio Priveghi ca doar noaptea se merge la priveghi , emisia sa inceapa la 18:00 si sa se incheie la 6:00 iar in restu` timpului sa cuplati pe Radio Festiv ... pentru nunti botezuri samd ....... Intotdeauna ofertele cu contrast au prins cel mai bine .... :peacefingers:
:naughty:
O sa aveti si moderatori ????! :o
Nu este rea ideea. Din pacate trebuie sa amanam deschiderea oficiala inca putin. Drepturi de autor etc. E foarte buna ideea cu nuntiile live. Mai astpt idei si propuneri de colaborare.

#21
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006
De ce nu faceți lansarea pe 1 noiembrie - ziua morților?

#22
a21alex

a21alex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,030
  • Înscris: 22.08.2005
Acu` chiar ca sunt sub birou .... de ras .... :)

#23
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005
:lol: Doamne ce mai citesc pe aici, nu te supara dar de unde ti-a venit ideea cu numele postului de radio si a site-ului? ce te-a determinat sa alegi aceaste nume/profil?. Am deschis si eu site-ul si din cateva priviri cate am aruncat pe acolo nu am vazut numai morti acolo, morti pe dincolo ;) etc si in urmatoarele 5 secunde l-am inchis si nu cred ca il voi mai deschide vreodata pt ca nu ma intereseaza aceste subiecte si ca mine cred ca vor fi multi asa ca spor la treaba  :rolleyes:

#24
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006
În ce stadiu se află acest proiect astăzi, de ziua morților?

#25
a21alex

a21alex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,030
  • Înscris: 22.08.2005
Hmm ... Un proiect .... mort ?! :deadtongue:

Edited by a21alex, 01 November 2006 - 21:50.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate