Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Motorola KRZR K1

- - - - -
  • Please log in to reply
64 replies to this topic

#55
motopanzer

motopanzer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 489
  • Înscris: 01.09.2009
Nu cred ca k1/k3 au un urmas, intre timp Motorola a si renuntat partial la propriul lor os(p2k),cu care au venit tel. din seria krzr, se mai utilizeaza doar la telefoanele low-end , trecind acum la android, drept sistem de baza. Personal iti sugerez MOTOROLA V9, are in general aceleasi functii ca k3+ecranul exterior cu un touchscreen mai limitat si crystal talk,la care mai pot adauga si suportul de 4Gb- card memorie, care se poate dubla prin modificarea soft-ului, pe modmymoto.com gasesti mai multe informatii despre cum trebuie sa faci lucru acesta

#56
ce10

ce10

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 269
  • Înscris: 10.04.2007
Exact la V9 ma gandeam dar are un plus care ma deranjeaza si anume peste 1 cm latime !

#57
motopanzer

motopanzer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 489
  • Înscris: 01.09.2009

View Postce10, on 28th March 2010, 11:17, said:

Exact la V9 ma gandeam dar are un plus care ma deranjeaza si anume peste 1 cm latime !

Dar acel plus la latime in schimb se transforma intr-un avantaj , in cazul in care scrii sms-uri, tastatura este impecabila + ca se ,,simte'' mai bine in mina, in orice caz mie mai mult mi-a placut v9 decit k3, motiv pentru care am si vindut k3 , pentru un alt v9 :D

#58
ce10

ce10

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 269
  • Înscris: 10.04.2007
Ideea de SMS imi este total straina. NU-s in stare sa trimit mai mult de 2-3 mesaje/an, prefer sa dau un telefon chiar daca ma costa.  Ce operatori de voce mai au in oferte V9 si care e diferenta dintre V9, 9m, 9x?

Mai exista cumva operatori care vand K3?

#59
motopanzer

motopanzer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 489
  • Înscris: 01.09.2009
Mai exista cumva operatori care vand K3?
[/quote]

Nu cred , dar nu strica sa intrebi la orange,poate se mai gasesti in ceva stocuri , la magazine din alte orase! , valabil si penru v9.

La v9m nu are rost sa te gindesti - este un telefon care functioneaza doar in reteaua cdma

v9x are in plus fata de v9 suportul a-gps si capacitatea de a citii carduri mai mari, in rest sunt aproape indentice

Cu bine :)

#60
copjob2000

copjob2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,813
  • Înscris: 26.11.2006
Care este capacitatea maxima a unui card pe care il poate suporta V9?

#61
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007

View Postcopjob2000, on 14th April 2010, 23:38, said:

Care este capacitatea maxima a unui card pe care il poate suporta V9?

Intre 2GB (minim) si 8GB. Depinde de versiunea firmware-ului...

#62
MichelWolverine

MichelWolverine

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 15.06.2010
Buna ziua! Am si eu o intrebare! Am un Motorola KRZR K1 si ieri dupa un apel mi s-a intamplat ceva neplacut: nu mai pot sa intru in sectiunea de apeluri primite/ratate/efectuate si, desigur, acum daca cineva ma suna si nu sunt langa telefon, nu mai pot sa vad apelul ratat. Nu e vorba de taste, pentru ca am incercat pe alte meniuri si tastatura e in regula. Ma poate ajuta cineva sa rezolv problema asta? Credeti ca resetarea soft-ului ar duce la rezolvarea problemei?

#63
motopanzer

motopanzer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 489
  • Înscris: 01.09.2009
Cred ca doar o resoftare cu MPT sau sa-ti modifici firmware-ul

#64
embibi

embibi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 167
  • Înscris: 05.10.2008
Un MP de la rusi: http://motofan.ru/fi...m...=2&phone=78

#65
embibi

embibi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 167
  • Înscris: 05.10.2008
http://www.mmus.us/f...hp?do=cat&id=98

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate