Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tractor Case 4210 fum in radiator

Cazul de la Sp Pantelimon

Recomandare ciclocomputer cu GPS

Pensiune linistita "all inclu...
 recomandare acumulator auto >...

RCCB +RCBO

Importanta numarului de RPM la ma...

Baterii auto recuperare bani
 Vopsele de interior respirabile

Deconectare controller consola PS4

Punte dentara ocluzie deschisa

Izolație coș de fum
 Un imn al iubirii (spirituale)

Depistare cartela ?

TV Samsung nu recepționeaza ...

Reconventionala la apel?

MULTIFUNCT. CANON MF5730

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

danab

danab

Junior Member

• Grup: Members
Buna
Am o imprimanta Canon MF5730 folosita in retea. Ca imprimanta o vad pe toate calculatoarele din retea si i-am facut sharing. Ca scanner nu am reusit deoarece nu imi apare optiunea de sharing si pe scanner. Poate fi folosita ca scanner in retea sau nu ? In manualul primit nu am gasit nimic in legatura cu asta. Multumesc !

Doru_Neo

Doru_Neo

Senior Member

• Grup: Senior Members
La imprimanta asta nu poti sa folosesti functia de scanare, in retea.
Copiatoarele digitale stiu sa faca chestia asa, cu ajutorul unui modul de extensie pentru scanarea in retea.

Edited by Doru_Neo, 22 September 2006 - 12:56.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate