Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Placa retea integrata la un ASUS ...

Targ de viniluri - Bucuresti

Achizitionare furca RockRider

End to end encrypted messenger
 masina de familie 9000 euro

T-Mobile intenționeaza sa in...

5G N38 Digi Mobil

Road trip moto Tunisia
 De ce au devenit recenziile Googl...

Mail suspect

Care adeziv de placi ceramice ii ...

[GAMING PC BUILD] Aprox 12000 lei
 Care sint cele mai ieftine mortar...

Ferdinand Residence - Sectorul 2

programel Win Movie Maker

Meritau ginerii lui Lot sa moara?

MULTIFUNCT. CANON MF5730

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

danab

danab

Junior Member

• Grup: Members
Buna
Am o imprimanta Canon MF5730 folosita in retea. Ca imprimanta o vad pe toate calculatoarele din retea si i-am facut sharing. Ca scanner nu am reusit deoarece nu imi apare optiunea de sharing si pe scanner. Poate fi folosita ca scanner in retea sau nu ? In manualul primit nu am gasit nimic in legatura cu asta. Multumesc !

Doru_Neo

Doru_Neo

Senior Member

• Grup: Senior Members
La imprimanta asta nu poti sa folosesti functia de scanare, in retea.
Copiatoarele digitale stiu sa faca chestia asa, cu ajutorul unui modul de extensie pentru scanarea in retea.

Edited by Doru_Neo, 22 September 2006 - 12:56.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate