Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Site-ul meu ...

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
Cand voi avea destul timp voi face site-ul asa cum voi considera ca este mai bine, si voi tine cont de unele afirmatii (acelea cu "sclipici prea mult" desi doar numele site-ului nu se prea vede bine).
@b3b3lusha Cestia aia plimbatoare se numeste "marquee" si este facuta de aprox 1 an  :) )

#20
el_bandito

el_bandito

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,123
  • Înscris: 07.07.2006
daca asta e primul site e bine.pe viitor mai schimba designul si are dreptate cine a zis sa schimbi linkurile care la trecerea clickului face o parada de culori :)
per total e bun

#21
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
Linkurile de tip "rainbow" sunt abia de curand introduse, si nu voi renunta la ele prea curand  :naughty:
Am pus deja noua versiune, in varianta beta .... am observat ca in unele IExplore cu yahoo toolbar si alte prostii nu megre meniul.. pur si simplu scrie "meniu principal" intr-un chenar si atat  :cursing:
Acum nu prea mai am timp sa ma ocup de el si il fac din fuga...
Totusi astept niste sugestii, cam ce ar trebui adaugat, si ce ar fii interesant

#22
el_bandito

el_bandito

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,123
  • Înscris: 07.07.2006

View Postdarkangelbv, on Oct 3 2006, 19:32, said:

Linkurile de tip "rainbow" sunt abia de curand introduse, si nu voi renunta la ele prea curand  :naughty:
Am pus deja noua versiune, in varianta beta .... am observat ca in unele IExplore cu yahoo toolbar si alte prostii nu megre meniul.. pur si simplu scrie "meniu principal" intr-un chenar si atat  :cursing:
Acum nu prea mai am timp sa ma ocup de el si il fac din fuga...
Totusi astept niste sugestii, cam ce ar trebui adaugat, si ce ar fii interesant
ce cauta pluginul de pe index?
Attached File  untitled.JPG   78.65K   51 downloads
si sa dispara frameul ca e naspa

#23
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
AM observat si eu ca unele browsere cer pluginuri aditionale pentru a vizualiza media playerul.. asta e... nici la el nu pot renunta :))

#24
el_bandito

el_bandito

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,123
  • Înscris: 07.07.2006

View Postdarkangelbv, on Oct 7 2006, 19:10, said:

AM observat si eu ca unele browsere cer pluginuri aditionale pentru a vizualiza media playerul.. asta e... nici la el nu pot renunta :))
pai si pt ce ai pus playerul?Eu spre ex nu m-am obosit sa ma uit si cred ca asa fac multi

#25
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
Playerul acela reda "radio Bulevard", radioul unui prieten (radioul este inregistrat, prietenul este dj si are si licenta)

#26
el_bandito

el_bandito

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,123
  • Înscris: 07.07.2006
dar si alte siteuri are radiouri pe site si nu iti trebuie plugin:la tine care ar fii problema?

#27
CGF

CGF

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,308
  • Înscris: 07.07.2005
Cu "riscul" de a te supara iti spun ca este penibil. Arata penibil si este penibil.

- arata urat
- se incarca greu
- imaginile alea din stanga sunt urate
- script-ul de autentificare este fix copy/paste din tutorialul lui orice_on, nu este facut de tine. In plus, ma autentific ca sa....ce? Ca nu vad nici un drept de a face vreo ceva in plus fata de unul nelogat. Este pur si simplu aiurea.
- de ce afisezi rezolutia si ip-ul? Sunt puse degeaba.
- altele, dar nu ma obosesc sa le mai zic.

#28
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
@CGF
ceea ce este acum pus pe host ese doar un "beta" la ce va urma... incerc mai multe designuri...
scriptul de autentificare nu este un copy/paste al tutorialului facut de orice_on, intradevar nu este facut de mine, dar am editat unele chestii din el...
Deocamdata nu face nimic in plus cand esti logat pentru ca nu prea am timp sa ma ocup de el... si am pus doar prima pagina... pe viitor la sectiunea "download" si la sectiunea "tutoriale nu vei avea acces decat daca esti user inregistrat.
Daca spui ca este urat sugereaza-mi tu ceva ce ti se pare "frumos"
De incarcat nu stiu cum tie ti se incarca greu... la mine se incarca mai repede si decat google-ul

#29
Purice`

Purice`

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,020
  • Înscris: 21.08.2005

Quote

pe viitor la sectiunea "download" si la sectiunea "tutoriale nu vei avea acces decat daca esti user inregistrat.
Asta va fi un - pentru eventualii vizitatori, de ex eu nu m-as inscrie doar pentru atata chestie.

#30
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
Pui pariu ca daca voi pune ceva de genul "gele mai noi jocuri... ba bla NFS Carbon Full" si alte chestii se vor inregistra foarte multi? oricum nu am de gand sa fac chestii din astea... se inregistreaza cine vrea tutoriale explicate pe intelesul tuturor...
Poate acolo vor gasi softuri sau scripturi care altfel le-ar gasi foarte greu (sau deloc) bineinteles deocamdata nu vreau sa pun si "crack-urile" programelor, dar pe mess se poate :D

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate