Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 

Zapp Z130 un nou telefon entry-level de la Zapp

- - - - -
  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#19
roșu

roșu

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 622
  • Înscris: 29.12.2006
Emit continuu spre deosebire de GSM/TDMA unde telefoanele emit în "burst-uri"

#20
Corbul2004

Corbul2004

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,184
  • Înscris: 19.01.2004

View Postroșu, on Mar 7 2007, 00:59, said:

Emit continuu spre deosebire de GSM/TDMA unde telefoanele emit în "burst-uri"

deci inseamna ca radiaza mai mult?

#21
blackcat

blackcat

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 29.11.2001
Nu ma pot abtine: ce telefoane URITE si proaste poate sa aiba Zapp in 2007!!! Incredibil. Cind te gindesti ce oferta bogata exista pe GSM. Si mai mult decit atit, dupa atita tam-tam, pina la urma tehnologia CDMA nu e cu nimic superioara GSM.

#22
cristianw

cristianw

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 09.01.2006
Z130 foarte prost la capitolul semnal. La serviciu (periferia orasului Timisoara) trebuie sa ies afara ca sa pot vorbi si chiar si asa se aude cu intreruperi, iar acasa (in plin oras) aud f bine in schimb pers cu care vobresc ma aude cu mici intreruperi. Dupa nici 24 de ore de la achizitionare as vrea sa merg sa-l returnez sau sa il schimb cu alt aparat mai bun, dar nu stiu daca se poate face treaba asta...

#23
Corbul2004

Corbul2004

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,184
  • Înscris: 19.01.2004

View Postcristianw, on Aug 2 2007, 15:25, said:

Z130 foarte prost la capitolul semnal. La serviciu (periferia orasului Timisoara) trebuie sa ies afara ca sa pot vorbi si chiar si asa se aude cu intreruperi, iar acasa (in plin oras) aud f bine in schimb pers cu care vobresc ma aude cu mici intreruperi. Dupa nici 24 de ore de la achizitionare as vrea sa merg sa-l returnez sau sa il schimb cu alt aparat mai bun, dar nu stiu daca se poate face treaba asta...


vezi ca la  astia trebuie sa cumperi Z720i ca sa ai semnal si e doar  100$.

#24
adsoofmelk2003

adsoofmelk2003

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 353
  • Înscris: 25.12.2007
se potriveste un incarcator de z110 la un z130 sau z320i?

#25
mac_razvan

mac_razvan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 11.01.2007

View Postadsoofmelk2003, on 10th October 2009, 23:00, said:

se potriveste un incarcator de z110 la un z130 sau z320i?
Nu se potriveste,la Z130 si Z320 sunt compatibile intre ele.

#26
adsoofmelk2003

adsoofmelk2003

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 353
  • Înscris: 25.12.2007

View Postmac_razvan, on 11th October 2009, 08:05, said:

Nu se potriveste,la Z130 si Z320 sunt compatibile intre ele.
multumesc

#27
constantinp

constantinp

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 525
  • Înscris: 03.04.2012
Detin un Z130 pe Nopay care l-am folosit acum vreo 2 ani timp de cateva luni, dupa care cand a picat oferta de la zapp primesti 8 centi la apeluri primite din alte retele"" l-am pus intr-un sertar. Zilele trecute l-am deschis, se inregistreaza in retea, preia ora, data, dar cand sa fac vreun apel spune ca: Seria telefonului dumneavoastra nu este valida. Va rugam apelati 111 sau 021.....cum se poate rezolva aceasta problema? La Germanos se reactiveaza? sau unde? La relatii clienti oare se rezolva?

#28
ionut.tabacaru

ionut.tabacaru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 08.08.2005

View Postconstantinp, on 20th April 2012, 22:39, said:

Detin un Z130 pe Nopay care l-am folosit acum vreo 2 ani timp de cateva luni, dupa care cand a picat oferta de la zapp primesti 8 centi la apeluri primite din alte retele"" l-am pus intr-un sertar. Zilele trecute l-am deschis, se inregistreaza in retea, preia ora, data, dar cand sa fac vreun apel spune ca: Seria telefonului dumneavoastra nu este valida. Va rugam apelati 111 sau 021.....cum se poate rezolva aceasta problema? La Germanos se reactiveaza? sau unde? La relatii clienti oare se rezolva?
Oficial, nu se mai reactiveaza telefoane vechi> In cazul telefonului tau, perioada de gratie a creditului a expirat. Daca esti aproape din Galati, cred ca te-as putea ajuta totusi.

#29
Costy-is

Costy-is

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 657
  • Înscris: 02.10.2005
Pentru cei interesati: Acest telefon functioneaza in reteaua Unite din Rep. Moldova. Introduci ruim de la Unite in locasul special si cauta reteaua apoi se inregsitreaza si functioneaza. Simplu.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate