Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

ATENTIE! Aici criticati sectiunea si comportamentul moderatorilor si al userilor

- - - - -
  • Please log in to reply
376 replies to this topic

#253
opossum

opossum

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 02.07.2008
adadoi si-a sters postul in care scria despre diplomele ei, iar mie mi-a trunchiat un mesaj, probabil ca discutia sa nu mai aiba coerenta si sa iasa totul in favoarea ei... o metoda foarte josnica de a lucra.
Se vede ca nu ai curajul sa exprimi totul direct si necenzurat. Te ascunzi si ne sfidezi la fiecare post. Nu ne-ai aratat diplomele, probabil ca nu le ai, de-aia ai sters si postul tau in care te laudai cu "specializarile", pentru ca daca il lasai, lumea s-ar fi convins ca nu e adevarat ce ai scris.

#254
adrianatoma

adrianatoma

    matz matz

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,302
  • Înscris: 08.01.2008
Voi ati innebunit de tot? De ce sa faca adadoi dovada diplomelor sale? de cand dam socoteala unor straini pe forum?

nu stiu cu ce ganduri si intentii intrati voi aici...dar eu stau mult pe aria asta, cred ca se si vede. am deschis cateva topicuri pana acum si de fiecare data am cerut un sfat, o lamurire si am primit raspuns gratuit, voluntar. uneori am tinut cont de el (pana la urma eu eram cea care ceream un sfat), alte ori le-am luat cu titlu de nota informativa si atat ... dar niciodata nu am cerut un tratament sau un sfat de reteta.  e stupid sa va imaginati ca daca dati link-uri catre tratamente diverse, fie ele legale sau nu, asta inseamna ajutor.
forumul, asa cum spunea si maltese, nu se gaseste aici ca sa dea solutii, tratamente si retete...ci ca sa ne ajute pe noi, cei mai putin stiutori in ale medicinei, sa intelegem fenomene si lucruri care ni se petrec. nu suntem la claca la tara sa spunem ca varza pusa pe buba rezolva infectia...

eu sunt f multumita atat de actvitatea lui adadoi cat si de munca pe care o depun cativa oameni aici. o fac din placere, nu-i obliga nimeni sa-mi raspund mie sau altuia la intrebari de cele mai multe ori stupide. macar pentru asta si merita respectati si sa nu mai aruncati voi cu noroi.
apreciez indeosebi raspunsurile serioase si la obiect ale lui ionutz si ale lui maltese. de fiecare data m-au lamurit clar si simplu.

ce atatea pretentii? bucurati-va ca exista oameni care va asculta pasurile gratuit si daca pot va mai si dau un sfat...asta inseamna forum, de la mama lui citire (a se intelege latina )

#255
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005

View Postadrianatoma, on Oct 20 2008, 17:05, said:

Voi ati innebunit de tot? De ce sa faca adadoi dovada diplomelor sale? de cand dam socoteala unor straini pe forum?

nu stiu cu ce ganduri si intentii intrati voi aici...dar eu stau mult pe aria asta, cred ca se si vede. am deschis cateva topicuri pana acum si de fiecare data am cerut un sfat, o lamurire si am primit raspuns gratuit, voluntar. uneori am tinut cont de el (pana la urma eu eram cea care ceream un sfat), alte ori le-am luat cu titlu de nota informativa si atat ... dar niciodata nu am cerut un tratament sau un sfat de reteta.  e stupid sa va imaginati ca daca dati link-uri catre tratamente diverse, fie ele legale sau nu, asta inseamna ajutor.
forumul, asa cum spunea si maltese, nu se gaseste aici ca sa dea solutii, tratamente si retete...ci ca sa ne ajute pe noi, cei mai putin stiutori in ale medicinei, sa intelegem fenomene si lucruri care ni se petrec. nu suntem la claca la tara sa spunem ca varza pusa pe buba rezolva infectia...

eu sunt f multumita atat de actvitatea lui adadoi cat si de munca pe care o depun cativa oameni aici. o fac din placere, nu-i obliga nimeni sa-mi raspund mie sau altuia la intrebari de cele mai multe ori stupide. macar pentru asta si merita respectati si sa nu mai aruncati voi cu noroi.
apreciez indeosebi raspunsurile serioase si la obiect ale lui ionutz si ale lui maltese. de fiecare data m-au lamurit clar si simplu.

ce atatea pretentii? bucurati-va ca exista oameni care va asculta pasurile gratuit si daca pot va mai si dau un sfat...asta inseamna forum, de la mama lui citire (a se intelege latina )
esti off-topic !
daca nu ai nimic de criticat la moderatorii ariei de ce postezi ?!
esti avocatul ei ?...

ca tot esti "de mult timp pe aria asta"...

#256
adrianatoma

adrianatoma

    matz matz

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,302
  • Înscris: 08.01.2008

View Postspare-me, on Oct 20 2008, 20:50, said:

esti off-topic !
daca nu ai nimic de criticat la moderatorii ariei de ce postezi ?!
esti avocatul ei ?...

ca tot esti "de mult timp pe aria asta"...


iar tu nu stii sa citesti :console:

"Aici criticati sectiunea si comportamentul moderatorilor si al userilor" ia uite ce scrie aici :rolleyes:
asa ca abtine-te sa te iei aiurea de postul meu. scrie clar ca e topic unde putem critica comportamentul userilor si exact asta am facut. doresti sa-l critic si pe al tau? n-am chef de dispute inutile; doar ca din cauza unora care vin aici sa faca taraboi noi nu putem urmari topicurile si e aberant. ca pana la urma asta e scopul forumului. iar tu spare-me nu ar trebui incurajezi atitudinea celor de mai sus, chiar aveam alta impresie despre tine, cel putin din postarile tale...i was wrong...

ps: nu sunt avocatul nimanui, daca ai fi citit postul meu atent ai fi vazut despre ce vorbesc eu de fapt

#257
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006
well, adriana, spare-me are dreptate, esti cam off-topic :D

View Postspare-me, on Oct 20 2008, 20:50, said:

esti off-topic !
daca nu ai nimic de criticat la moderatorii ariei de ce postezi ?!
esti avocatul ei ?...

ca tot esti "de mult timp pe aria asta"...
si ca sa fiu rea, si tu esti off-topic.

am sa va rog sa va rezumati la critici la adresa moderatorilor, ca vad ca userii se supara. Multam fain de aprecieri, oricum, ma bucur cand va pot ajuta.

#258
maltese

maltese

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,847
  • Înscris: 16.04.2006
Am zis si eu odata ceva ce in mare avea cam acelasi inteles ca al adrianei si mi-a fost sters. Imi pare rau, oricum love you adadoi, faci o treaba buna.

LE completez ca sa nu sune a laude, si bag o critica: cand ai timp, poate unesti niste topice mai vechi in unele mari si complete, cum e  la hemoroizi si diabet de exemplu. Sunt multe ce au ca titlu "problema, please help" si de fapt se refera la ingrasat, colon iritabil sau ale afectiuni frecvente  (si fara solutii in cele mai multe cazuri)

Edited by maltese, 21 October 2008 - 10:28.


#259
chaosss

chaosss

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,730
  • Înscris: 24.10.2005
Nelamurire : Ieri erau mai multe topicuri care aseara nu mai erau , fiind probabil sterse   .  Printre acestea era si unul in care un user-moderator de altfel intreba daca mai are cineva niste probleme la nas la care eu i-am raspuns . Chiar sunt interesat de subiect avand si eu probleme de genul . Ma poate lamuri cineva , eventual un moderator ce s-a intamplat cu topiul respectiv , eventual daca a fost sters ori mutat ?  Multumesc .

#260
maltese

maltese

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,847
  • Înscris: 16.04.2006
Asta? http://forum.softped...howtopic=460749

S-a scris mult, a trecut la pagina 2

#261
chaosss

chaosss

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,730
  • Înscris: 24.10.2005

View Postmaltese, on Nov 6 2008, 13:58, said:

Asta? http://forum.softped...howtopic=460749

S-a scris mult, a trecut la pagina 2
Ok thanks , aia era .Mia culpa . :D

#262
maltese

maltese

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,847
  • Înscris: 16.04.2006
Adadoi fac cinste daca iti schimbi avatarul. Am o reactie tare nasoala cand il vad. Nu zic ca o poza din fata sau profil m-ar ajuta mai mult, dar scapa de babaciunea aia sictirita, ca esti fata faina si ai simtul umorului  :punk:

Daca te-ai suparat imi cer scuze, poti sa il stergi :) , dar am zis si eu ce ma doare visavis de moderare

#263
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006

View Postmaltese, on Nov 7 2008, 10:24, said:

Adadoi fac cinste daca iti schimbi avatarul. Am o reactie tare nasoala cand il vad. Nu zic ca o poza din fata sau profil m-ar ajuta mai mult, dar scapa de babaciunea aia sictirita, ca esti fata faina si ai simtul umorului  :punk:

Daca te-ai suparat imi cer scuze, poti sa il stergi :) , dar am zis si eu ce ma doare visavis de moderare
mie-mi place: e o baba care croseteaza pe calculator, cu joystick-ul. Ma gandesc ca asa o sa ajung si eu (ca si maica-mea e pe drumul cel bun, in loc sa plimbe nepotii la zoo se cearta pe forumul ministerului), in loc sa fac sosete de lana pentru nepoti , sau prajituri, o sa ma joc pe forum cu pustani care au jumate din varsta mea :D
Poza nu pun, ca-s urata. Mai bine sa ma creada lumea fata faina.


edit: ati vazut ca avem moderator nou? ia criticati-l si pe ionutz!

Edited by adadoi, 07 November 2008 - 10:33.


#264
adrianatoma

adrianatoma

    matz matz

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,302
  • Înscris: 08.01.2008
da' catelul lui ionutz e faaaaaaaaaaaain! :inlove:

ps: am vazut si l-am si felicitat, faceti echipa buna.
si iar sunt off-topic ca trebuia sa va critic...

#265
chaosss

chaosss

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,730
  • Înscris: 24.10.2005
Ca tot veni vorba de moderatori nu o mai vad pe stimabila doamna Mianna. Ce sa intamplat cu dansa? :huh:

#266
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006
a fost banata. acum poti sa ai incredere in ce spune charme :D

#267
CICI&Co

CICI&Co

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,944
  • Înscris: 22.08.2007
Vreau și eu s-o critic pe adadoi, că înainte îmi mai făcea și mie o vizită, acum m-a uitat de tot.
Asta nu e atitudine de moderator, să-ti ignori colegii.

Eu nu vin pe medical, din simplul fapt că îmi place să fac offtopic si aici nu e permis, însă pe aria de mai sus este.

#268
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006
ma, voi v-ati prins ca azi is in toane bune si profitati, asa-i? Las' ca ma trezesc io maine cu fata la cearsaf si sterg tot! Gata cu offtopicul, relelor!

#269
adrianatoma

adrianatoma

    matz matz

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,302
  • Înscris: 08.01.2008
pai si pe medical o dam in offtopic cand nu e adadoi : :lol:
acum va fi mai greu ca e si ionutz, am vazut ca si lovedemon mai arunca cate un ochi...

plus ca la voi fetele nu raman gravide imbracate si vorbind la telefon cu iubitul. e mai fun pe medical :P

#270
chaosss

chaosss

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,730
  • Înscris: 24.10.2005

View Postadadoi, on Nov 7 2008, 13:20, said:

a fost banata. acum poti sa ai incredere in ce spune charme :D


Sa vezi si sa nu crezi .  :D  Daca un moderator ajunge sa fie banat inseamna ca a comis-o rau de tot.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate