Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...
 O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...
 Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra
 Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari
 

Cum sa filmam !

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#55
GeoSAD

GeoSAD

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 14.09.2006
VHS daca aceasta este parerea ta imi pare rau nu pot face nimic! In schimb sunt multe persoane care au apreciat acest ghid. Success la toti si va astept cu intrebari! P.S. imi cer scuze pt absenta dar nu am mai putut intra pentru un timp destul de lung.. Sunt foarte incantat sa vad ca acest ghid a depasit 12 mii de vizite in curand o sa pun un nou ghid legat de montaj analogic si digital. Multumesc staff-ului pentru sprijin!!!

#56
madvideo2

madvideo2

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 01.10.2009
felicitari pentru acest tutorial. O singura obiectie am, este introductiv si este incomplet, AV inseamna mult mai mult decat atat. Dar totul a fost compensat cu imaginatia. Felicitari inca o data pentru tutorial.

#57
lache

lache

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,180
  • Înscris: 10.05.2004
... :confuzzled: mda...tutorialul baga ceva notiuni...dar ..in anul de gratie 2011 foarte multe chestii abordate mi se par rezolvate... chiar si guide lines..de care zicea cineva la incadrari...nu mai zic de functia AGS care-ti opreste camera.. cand o cobori sub orizontala... Ce voiam sa zic cu prima fraza: acum sunt o gramada de "moduri" de filmare preselectabile care inlocuiesc mult mai bine functii manuale ce implica shutterul, focusul, irisul, etc. Sigur ca daca vrei sa duci niste chestii in zona artistica, poti baga un balans la alb fals ca sa scoti un apus sau un rasarit mai...romantic, etc, dar pana si aici camerele au rezolvat-o cu functii gen digital cinema, etc, etc. Da... e adevarat ca ce faci cu mana ta...se numeste lucru manual...  si se pot face din camera chestii faine...In fine voiam sa zic si eu ceva...la cativa ani lumina distanta  :peacefingers: !!!. Ma uitam aici la cateva threaduri mai vechi, in care unii ziceau ca au rezerve in a-si impartasi din marea lor meserie...de mare taina.... Nu mai e nevoie, au facut-o producatorii prin functiile care le-au pus pe sculele scoase.... asa ca nu va mai obositi prea tare...  in orice caz cei care filmeaza profi si scot bani din asta..nu stau sa se zgaiasca pe aici... mana se face pe langa meseriasi, oricat ai studia tu teorii...

Edited by lache, 08 February 2011 - 00:12.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate