Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Weeds (2005 - 2012)

- - - - -
  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#19
floraur

floraur

    pitic insignifiant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,267
  • Înscris: 22.07.2005

 danburzo, on 10th September 2006, 11:08, said:

Tocmai l-am descoperit, si imi place foarte mult. Despre o tipa care face trafic cu marijuana pentru a-si intretine familia. Ca stil, seamana aproximativ cu Six Feet Under, poate diluat cu putin Gilmore Girls, iar daca ati vazut Angels in America, o sa-i recunoasteti pe Justin Kirk si Mary-Louise Parker

In afara de faptul ca exista cate o familie in SFU si Weeds, nu exista alta asemanare. Nu au nicio treaba filmele astea doua, eu cred ca nu te-ai gandit mult cand ai spus asta.

Weeds este un film foarte bun, atata vreme cat nu-l iei in serios. Exista de multe ori fortari pentru realitatea probabila si unii pot spune ca nu este destuld e plauzibil firul intamplarilor, spre deosebire de Breaking Bad unde lucrurile sunt al dracu' de serioase mai putin fortate.

Ce pot sa va spun este ca am ras foarte mult. Poate primul sezon nu poate sa se ridice la nivelul celui de-al cincilea, insa merita sa te uiti si pe masura ce personajele "se coc", umorul devine mai bun.

#20
costy_ytsoc

costy_ytsoc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,394
  • Înscris: 02.07.2005
deja incepe sa ma calce pe nervi nancy; as vea sa ii vina de  hac esteban ala, slabe sanse..

#21
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,731
  • Înscris: 28.12.2008
E chiar misto serialul, am vazut primele doua sezoane pana acum, sper ca si restul sa fie interesante.

#22
Q_Q

Q_Q

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 185
  • Înscris: 10.11.2010

 floraur, on 20th September 2010, 00:04, said:

In afara de faptul ca exista cate o familie in SFU si Weeds, nu exista alta asemanare. Nu au nicio treaba filmele astea doua, eu cred ca nu te-ai gandit mult cand ai spus asta.

Weeds este un film foarte bun, atata vreme cat nu-l iei in serios. Exista de multe ori fortari pentru realitatea probabila si unii pot spune ca nu este destuld e plauzibil firul intamplarilor, spre deosebire de Breaking Bad unde lucrurile sunt al dracu' de serioase mai putin fortate.

Ce pot sa va spun este ca am ras foarte mult. Poate primul sezon nu poate sa se ridice la nivelul celui de-al cincilea, insa merita sa te uiti si pe masura ce personajele "se coc", umorul devine mai bun.

Au complicat prea mult lucrurile. Si eu am ras de m-am prapadit dar au cam dat-o din fata-n cola si sincer sa fiu nu as vrea sa mai apara inca un sezon.
Oh, btw... Nancy e ca o albinuta, umbla din floare-n floare nenorocita  :lol:

Edited by Q_Q, 23 March 2011 - 01:44.


#23
Dida

Dida

    Passion for rings.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 25.07.2006

 driftking91, on 23rd November 2010, 12:15, said:

E chiar misto serialul, am vazut primele doua sezoane pana acum, sper ca si restul sa fie interesante.
Se strica pe final, cel putin ultimul sezon, daca nu chiar ultimele doua... e o fuga continua, deloc ce era pe vremuri. Cel putin asa vad eu...

#24
mady_6_89

mady_6_89

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 16.10.2006
Mai e puțin și revine serialul cu sezonul 7. Eu una abia aștept. În caz că mai sunt și alții nerăbdători ca mine aveți aiciun articol despre sezonul 7, iar aici promo-uri.

#25
dan pavel

dan pavel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 06.11.2006
love it! sper sa nu fie ultimul sezon asa cum se spune, nici nu-mi vine sa cred ca deja urmeaza sezonul 7.

#26
Dida

Dida

    Passion for rings.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 25.07.2006
Imi place sezonul nou, si-a mai revenit.
Deja nu mai pot vedea episoadele pe rand, astept sa se stranga cateva ca prea ma lasa curioasa :P

#27
caroline_hi

caroline_hi

    One moon shows in every pool, in every pool the one moon.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,813
  • Înscris: 04.12.2007
Pentru mine incepe sa devina plictisitor. A fost misto la inceput, dar m-am saturat sa vad aceeasi femeie proasta.

#28
costy_ytsoc

costy_ytsoc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,394
  • Înscris: 02.07.2005
a reinceput

#29
heathledger

heathledger

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,488
  • Înscris: 01.01.2012
cate episoade au aparut? e ceva de noul sezon, ca ultimele 4 sezoane au fost dezastruase

Edited by heathledger, 14 July 2012 - 23:39.


#30
magic69

magic69

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 08.08.2011
Ultimul episod 8.04 cam plictisitor... fiind ultimul sezon m-am asteptat la altceva... mai multa actiune.

#31
yonut_a

yonut_a

    Trala la la la

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,946
  • Înscris: 03.08.2008
m am apucat si eu de acest serial, prin sezonul 3 incept crimele, da in Breaking Bad de acum. Revin cand temin

#32
yonut_a

yonut_a

    Trala la la la

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,946
  • Înscris: 03.08.2008
l am terminat de urmarit, s a terminat foarte cuminte , ma asteptam la altceva

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate