Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne
 Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 

Nokia 8800 Sirocco Edition

- - - - -
  • Please log in to reply
65 replies to this topic

#55
alexxx_aly

alexxx_aly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 14.08.2006
salut. mi-am luat si eu un 8800 sirroco black nu nou,de la cineva.......si cand bag hand free'u imi  zice asta connect enhancement.......si nu pot auzi nik in casti......e cumva problema de la mufa lui????de la hands free nu este pt ca am mai incercat si altul....si aceeasi chestie imi zice....

#56
alexxx_aly

alexxx_aly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 14.08.2006

View Postalexxx_aly, on Nov 25 2007, 21:09, said:

salut. mi-am luat si eu un 8800 sirroco black nu nou,de la cineva.......si cand bag hand free'u imi  zice asta connect enhancement.......si nu pot auzi nik in casti......e cumva problema de la mufa lui????de la hands free nu este pt ca am mai incercat si altul....si aceeasi chestie imi zice....
deci cand bag castile e ca si cum nu as baga ...tot in telefon se aude muzik.....:D

#57
Wlady

Wlady

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 17.09.2007
Salut, du-te la germanos si vezi daca au pe acolo un set pentru al tau sa vezi daca-ti merge. Daca nu si nu ... service .

OT : bebe_scumpiku2005 ... mult prea funny :lol:

#58
alexxx_aly

alexxx_aly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 14.08.2006

View PostWlady, on Nov 28 2007, 15:13, said:

Salut, du-te la germanos si vezi daca au pe acolo un set pentru al tau sa vezi daca-ti merge. Daca nu si nu ... service .

OT : bebe_scumpiku2005 ... mult prea funny :lol:
acum am mai vazut ceva........nu sunt castile lui pt. ca dak le bag si le tin putin imi zice ceva ca nu suporta,ceva de genu.....:D:Dmerge numai cu casti de sirroco? pt ca astea de mi le-a dat baiatu sunt ca la 6300:D

Edited by alexxx_aly, 28 November 2007 - 17:23.


#59
lvlme

lvlme

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 31.01.2008
stie careva cum pot si io sa schimb imei-u la telu` asta....din multiple motive am imei-u` 0000000000....care ma ajuta si pe mine?:worthy:

#60
h0ra7yu

h0ra7yu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 04.05.2006
Ma poate ajuta cineva cu TEME si Melodii originala de la sirocco . Am cumparat acest telefon si toate temele au fost schimbate . MULTUMESC !

#61
Vestax

Vestax

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 389
  • Înscris: 18.02.2007
Este un telefon frumos. Cum 6310i se bazeaza pe o autonomie a bateriei foarte mare, la fel ca asta telefonul asta se bazeaza pe asa zis-ul "lux". Este singurul lui atu. Costa mult :D

Nu trebuie sa-l criticati atat, fiecare cu gusturile lui. Mie imi place dar mi-ar place sa-l am decat primit cadou, nu sa dau pe el 30 de mil.

#62
shushumushu

shushumushu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 29.06.2008
189 EURO cu prelungire de contract la voda shop online. Atat am dat pe el aseara :)

#63
stephano

stephano

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,893
  • Înscris: 27.01.2008
am luat un tel second de la cineva.am 2 incarcatoare ac 3 e,si ac4 e.cu care sal incarc?

#64
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,304
  • Înscris: 14.06.2006
Cat mai costa telefonul asta nou, si de unde poate fi cumparat?
Sau un 8800 in general, nu neapart editia asta?

Edited by December, 15 February 2012 - 16:20.


#65
dinumariusionut

dinumariusionut

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 30.11.2013
Salut .am cumparat un nokia 8800 scciroco gold
am incercat tot pe el imei este compatibil cu cel de pe spate
scrie made in germania
camera face la rezolutie de 1200 poze
se vad bine
knd intru  la conesiune imi arata pc suite  
unica chestie care mi se pare dubioasa este k atunci.knd ii bag codul de ore vb   imi scrie tot model ____
exact asa imi scrie si la tot imi arata liniute in loc sami scrie modelul sau srrial.no
scrie serial no:_____
asa arata
ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi???
singuru unde imi scrie ceva si numi arata liniute este la ore vb,dar nici acolo numi arata decat 25ore  cu siguranta sau vb mai mult de atat
dupa parerea mea a resoftat softu sau ceva de genu???
in rest totul imi pare ok
stiu ca trebuie sal conectez la un pc sa vad dak merge dar momentat nu posed un pc
astept niste raspunsuri.
lam cumparat cu 100€  si nu mai are geamul din fata.dar lam luat pt masina

View PostDecember, on 15 februarie 2012 - 16:19, said:

Cat mai costa telefonul asta nou, si de unde poate fi cumparat?
Sau un 8800 in general, nu neapart editia asta?
salut salut  ma poti ajuta cu niste raspunsuri¿¿

1600x1200  e rezolutia la camera

Free memory :81,2 MB

#66
predatus

predatus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 21.05.2004
Salut!

Telefonul asta are cablu de date? Daca da, mi-ati putea spune ce tip, ca nu-l gasesc pe net oricat m-as cauta.
Ca as vrea sa ma conectez la PC sa-i dau un factory reset, nu de alta, dar butonul de "ok" nu functioneaza...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate