Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Romania printre primele poziții d...

Pisica din Iasi care a mers sa na...

PC fara wifi, conectare smart mon...

Renovare garsoniera 40 m.p. - ins...
 Amorsa

Catel gasit pe strada

Arhiva tar - descarcare nesigura ...

Racord flexibil gaz in loc de apa
 Microsoft Office versiune optima

Dezmenbrare teren - cedare drum l...

Zilele cataloagelor Americane

Poate Rh-ul negativ afecta o viit...
 Solutie Backup pentru Server Linux

Laptop CS 2

AirGPU (cloud gaming)

KAZA Univisa

cum aplic un usb?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Ecko72Unltd

Ecko72Unltd

Member

• Grup: Members
Salut .. la unitate am numa in spate 4 usb`uri iar pe lateral am numa capacul si nijte gauri unde ar fi trebuit sa fie suport usb... ce fel de placuta cu usb imi trebe pt a`mi aplica usb acolo ... si unde`i fac legatura. ... ms . Cu respect !

Tyby

Tyby

blue balls

• Grup: Super Moderators
incearca sa folosesti elementii de pe un bracket USB auxiliar (cum sunt cei din imagine):

Attached File  epia2_firewire_usb_bracket.jpg   7.61K   38 downloads Attached File  pci_bracket.jpg   12.97K   27 downloads Attached File  Rinaldo_USB_Bracket.jpg   27.35K   32 downloads

Sau cauti ceva de genul asta:

Attached File  combo_USB.jpg   39.35K   40 downloads

desi nu prea am vazut separat ...

Ma rog, eu am adoptat prima varianta pentru computerul sotiei ... si - cu ceva mai mult efort - ar fi iesit chiar ingrijit, dar - probabil - eram prea sictirit de ceea ce faceam la ora respectiva ...  :rolleyes:

Attached File  dsc09979.jpg   57.59K   44 downloads Attached File  dsc09978.jpg   49.45K   29 downloads

Succes!

Edited by Tyby, 03 September 2006 - 17:48.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate