Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II
 Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea
 Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?
 Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

cum aplic un usb?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Ecko72Unltd

Ecko72Unltd

Member

• Grup: Members
Salut .. la unitate am numa in spate 4 usb`uri iar pe lateral am numa capacul si nijte gauri unde ar fi trebuit sa fie suport usb... ce fel de placuta cu usb imi trebe pt a`mi aplica usb acolo ... si unde`i fac legatura. ... ms . Cu respect !

Tyby

Tyby

blue balls

• Grup: Super Moderators
incearca sa folosesti elementii de pe un bracket USB auxiliar (cum sunt cei din imagine):

Attached File  epia2_firewire_usb_bracket.jpg   7.61K   38 downloads Attached File  pci_bracket.jpg   12.97K   27 downloads Attached File  Rinaldo_USB_Bracket.jpg   27.35K   32 downloads

Sau cauti ceva de genul asta:

Attached File  combo_USB.jpg   39.35K   40 downloads

desi nu prea am vazut separat ...

Ma rog, eu am adoptat prima varianta pentru computerul sotiei ... si - cu ceva mai mult efort - ar fi iesit chiar ingrijit, dar - probabil - eram prea sictirit de ceea ce faceam la ora respectiva ...  :rolleyes:

Attached File  dsc09979.jpg   57.59K   44 downloads Attached File  dsc09978.jpg   49.45K   29 downloads

Succes!

Edited by Tyby, 03 September 2006 - 17:48.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate