Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

software pt tranzactionare societati bvb

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
xkx

xkx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 12.09.2004
salut!

M-am decis sa investesc la bursa romaneasca. Dar am o problema. De 1 an am tot invatat pe conturi demo la firme de brokeraj din afara care imi puneau la dispozitie platforme cu toti indicatorii.
Am tot intrat la diverse firme de brokeraj din Romania si in afara de cativa indicatori maxim 5-6 in rest nu ofera nimic.
Am nevoie sa pot trasa si trendlines si sa pot pune si 2 MA deodata etc..dau doar cateva exemple. Stiti cumva daca ofera vreo firma o platforma cat de cat completa?

Multumesc!

#2
tradux

tradux

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 458
  • Înscris: 29.01.2006

View Postxkx, on Sep 2 2006, 10:23, said:

salut!

M-am decis sa investesc la bursa romaneasca. Dar am o problema. De 1 an am tot invatat pe conturi demo la firme de brokeraj din afara care imi puneau la dispozitie platforme cu toti indicatorii.
Am tot intrat la diverse firme de brokeraj din Romania si in afara de cativa indicatori maxim 5-6 in rest nu ofera nimic.
Am nevoie sa pot trasa si trendlines si sa pot pune si 2 MA deodata etc..dau doar cateva exemple. Stiti cumva daca ofera vreo firma o platforma cat de cat completa?

Multumesc!

1. Exista un soft gratuit Wall Street Analyzer 1.27 de la http://www.lathuy.com/, cu destul de multe posibilitati; apoi trebuie sa incarci datele de tranzactionare pentru societatile de care esti interesat.
2. Unele firme de brokeraj ofera on-line clientilor platformele cu datele de tranzactionare si graficele pentru firmele selectate. Dar trebuie sa fii clientul lor. La inscriere intreaba din capul locului daca ofera tranzactii on-line si apoi ce alte servicii on-line asociate mai au in paleta de optiuni.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate