Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

login

- - - - -
  • Please log in to reply
132 replies to this topic

#127
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
Trebuie in primul rand ca datele de conectare sa fie cele corecte (atat host cat si numele bazei de date) si tabelul catre care se face query sa existe cu adevarat...

#128
aWp_viTal

aWp_viTal

    Romania's Special Operations Forces

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,526
  • Înscris: 06.10.2007
Vaiiii sa mor daca imi iese.....Va rog eu mult sa imi spuneti si mie daca ati reusit ... cum sa fac sa se inregistreze si la mine...am editat folderul ala autentifiacare si aqm unde il pun ? eu lucrez in html ! si habar nu am php asta !

#129
laurent1u

laurent1u

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 29.04.2007
Am si eu o problema aici la LOGIN !

Am creeat baza de date , mi-am facut cont am bagat prin FTP alea din autoidentificare.rar dar problema este urmatoarea cand bag codul
<?php
require_once('config.php');

if(!isset($_SESSION['logat'])) $_SESSION['logat'] = 'Nu';
if($_SESSION['logat'] != 'Da') 
{
echo ' Eroare ';
}
else
{
echo ' codul html ';
}

?>

Cand bag codul html acolo imi apare PAGINA ALBA ?! de ce ?

#130
daniel_85

daniel_85

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 600
  • Înscris: 29.01.2005
Password Protection


Create your own Password Protected directory quick and easy, only give access to those you grant it to!

Password Protection allows you to have your own protected area. If the vistor enters an invalid username/password, they will not be allowed to enter the page, and will be taken to an error page. This script protects pre-existing pages on your web site.


http://www.fido7.com/free-cgi/auth/

http://www.cgispy.co...s/password.html

http://www.sitegadge.../info/prot.html?

#131
d_alinus2006

d_alinus2006

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 09.07.2008
sal all,

daca mai e de actualitate acest topic..m'ar interesa si pe mine daca poate cineva sa ma ajute in legatura cu un script de autentificare.Il am pe cel al lui oriceon.si o problema ..aceiashi pe care a avut'o dark angel la inceputul topicului...adica..dupa ce creez baza de date, ma inregistrez, insa cind vreau sa ma autentific. i-mi spune ca "datele nu sunt bine introduse" .. el a dat o explicatie..insa la mine nu a mers..ma gindesc ca poate am o versiune mai noua de XAMMP .. nu gasesc nimik de genu " run sql" in phpmyadmin..
Daca poate cineva sa ma ajute...va multumesc mult...!!!

#132
bebitu24

bebitu24

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 03.03.2009
Salut! Vad ca va pricepeti la php.Ma confrunt si eu cu o problema asemanatoare cu cele postate mai sus,numai ca eu am trecut de faza cu baza de date si bla bla bla,insa acum nu stiu cum sa fac ca sa imi functioneze pe paginile din siteul meu scripturile cu log in si registrer.Am incercat in toate felurile dar nu inteleg nimic,m-am saturat si de citit.Poate ma ajutati voi.Siteul meu e facut in Html cu web page macker,scripturile le-am pus in paginile unde aveam nevoie dar cand intru sa ma loghez direct de pe site nu merge si nici nu imi arata mesajul ca sunt logat sau ceva de genul asta.Cum ar trebui sa fac sa nu imi mai apara scripturile pe pagini albe,ca nu inteleg. :angry: Va multumesc!

#133
gabiprofmuz

gabiprofmuz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 06.04.2009
salut! nu cred ca mai e de actualitate .... si pe mine m-ar interesa cate ceva .....dar asta e ..... mai caut  :console:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate