Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Radio care se incinge

problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...

Plata cu cardul si bacsisul
 Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...

Problemuțe sistem audio ma&#...

Renovare balcon
 installation has failed there was...

Montura polara.....

Sfat inchiriere locuinta unei per...

Sursa stereo -> amplif mono
 Dan Blondu vs. Marian Piciu

Side - Antalya

Nume fetita - international dar c...

A fost lansat MX Linux 23.3

o recomandare

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

thcthc

thcthc

Member

• Grup: Members
As dori sa-mi recomandati niste tastaturi pe contacte, nu pe folii, ceva bune, simple.Eu am una acasa e super, e simpla numai ca-mi lipseste butonul Windows in rest merge super, am o viteza la scrie foarte buna.Daca mi-ati putea da ceva recomandari as fi incantat sa le vad.10x
PS: Si as vrea si ceva modele cu tastaturi de top, dar nu nu stiu cat de scumpe.Eventual cele mai tari firme in domeniul tastaturilor si mouse-urilor.
10x again ;)

radu72

radu72

Member

Habar nu am daca cei de la microsoft au tastaturile pe contacte sau pe folii dar sunt cele mai bune !!!
Natural Ergonomic Keyboard 4000 - este un pic "ciudata' dar este o tastatura de top ( recunosc ca si pret ..... )
Cei de logitec au si ei modele ' de top" in ceea ce priveste pretul, dar si calitatea.

thcthc

thcthc

Member

PS : titlu la topic nu este numai pt "o recomandare" (una bucata :D ) . 10x :P

radu72

radu72

Member

Dar citi bani esti dispus sa investesti?
Tastaturile bune si fiabile au preturi care uneori trec de 1 milion!!

octizip

octizip

Junior Member

tastaturile pot sa treaca chiar si de mai mult...
de exemplu logitech g15 care e un sac de gadgeturi si functii...
eu as preferea saitek eclipse.... e foarte buna si pretul este ok.
iar la mouse.... am avut cam tot ce e logitech, dar nu am tinut inca in mana un razer.... iar despre razer am auzit ca e un brand foarte bun la fiabilitate si nu numai.....

thcthc

thcthc

Member

View Postradu72, on Aug 31 2006, 16:37, said:

Dar citi bani esti dispus sa investesti?
Tastaturile bune si fiabile au preturi care uneori trec de 1 milion!!
In jur de 30 Euro, deci cam un milion.Fiti atenti, deci in primu' si primu' rand imi trebuie sa fie pe CONTACTE (pt ca e mai buna), si am nevoie ca am viteza mai mare la scris.

thcthc

thcthc

Member

View Postoctizip, on Sep 5 2006, 19:53, said:

tastaturile pot sa treaca chiar si de mai mult...
de exemplu logitech g15 care e un sac de gadgeturi si functii...
eu as preferea saitek eclipse.... e foarte buna si pretul este ok.
iar la mouse.... am avut cam tot ce e logitech, dar nu am tinut inca in mana un razer.... iar despre razer am auzit ca e un brand foarte bun la fiabilitate si nu numai.....
:coolspeak: ! e super tare Logitech G15 !! Butoanele alea's numai chiar pt. jocuri ? sau le pot folosi si de exemplu pt  Y! Mess, Winamp etc.Mi-ar place o tastatura ca asta numai daca butoanele alea "G" is numai pt jocuri eu nu prea ma joc :D ca am trecut de joace, numai ca mai bag si eu cate-un CS, asa din cand in cand, O tastatura ca asta e faina :) mai sunt si alte modele care au LCD?1sn.

radu72

radu72

Member

Din cite stiu eu nu. Dar chiar esti convins ca daca iti vei lua un G15 vei face o "afacere"? G 15 este mai scumpa de 30 de euaro si parerea mea este ca nu se merita un astfel de pret cu tot lcd-ul ei!!

thcthc

thcthc

Member

View Postradu72, on Sep 8 2006, 16:37, said:

Din cite stiu eu nu. Dar chiar esti convins ca daca iti vei lua un G15 vei face o "afacere"? G 15 este mai scumpa de 30 de euaro si parerea mea este ca nu se merita un astfel de pret cu tot lcd-ul ei!!
poi mie deobicei imi place sa am ultimele gadget-uri :D dar oricum imi trebuie o tastatura cum va fi ea dar macar sa fie pe contacte ca alea's bune :)

radu72

radu72

Member

Cum crezi dar sa stii ca nu mereu gadget-urile reprezinta cea mai buna solutie. Rolul lor este de .... gadget-uri si cam atit.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate