Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dezmenbrare teren - cedare drum l...

Zilele catalogelor Americane

Poate Rh-ul negativ afecta o viit...

Solutie Backup pentru Server Linux
 Laptop CS 2

AirGPU (cloud gaming)

KAZA Univisa

Reciclare hard disk-uri defecte v...
 Vacanta 7-10 zile auto

Procedura inmatriculare auto din UE

Pot pune faianta noua peste adezi...

Probleme martorii de bord Opel Me...
 Opel Astra K sau Skoda Octavia 3?...

Completare formular Detalii Tehni...

Investitie intro firma

Buget de vis: ce caravana sa aleg...

bluetooth dongle usb

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

vjnookie

vjnookie

Member

• Grup: Members
salutare, vreau si eu sa iau un bluetooth usb ca sa conectez mobilul la pc doar ca...si aici vine problema.... nu trebuie sa fie pe standardul bluesoleil pentru ca are conflicte cu pcsuite de la nokia. are cineva un asemenea device care sa foloseasca direct driverele din xp? daca da ce marca e.

mersi

corneliyu

corneliyu

Junior Member

Nokia 6230i si Bluesoleil folosesc  eu si mere perfect cu nokia pc suite nu prea am ce sa fac ca prin softul de la bluesoleil imi transfer muzica filmuletze si pozele si invers.

adi55

adi55

Junior Member

Iti recomand MSI BTOES 2.0 sau MSI Starkey 2.0. Sunt foarte bune si in plus merg si pe Windows XP bluetooth dar au driverele de la widcomm, care sunt fara nici o indoiala cele mai bune. Eu am un Starkey cumparat de la Elka Systems, dar au si pe la Flamingo si nu numai...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate