Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tractor Case 4210 fum in radiator

Cazul de la Sp Pantelimon

Recomandare ciclocomputer cu GPS

Pensiune linistita "all inclu...
 recomandare acumulator auto >...

RCCB +RCBO

Importanta numarului de RPM la ma...

Baterii auto recuperare bani
 Vopsele de interior respirabile

Deconectare controller consola PS4

Punte dentara ocluzie deschisa

Izolație coș de fum
 Un imn al iubirii (spirituale)

Depistare cartela ?

TV Samsung nu recepționeaza ...

Reconventionala la apel?

program sau script pt printare

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

ksian

ksian

Junior Member

• Grup: Members
As vrea un program sau script ceva cu care sa pot lista o carte in ordinea in care vreau eu. Adica vreau de exemplu sa listez o carte in format de revista cate 2 pagini o parte, foi care apoi sa le pot capsa la mijloc si sa iasa ca o revista. Sau alt exemplu sa pot lista ceva tip fituica pe o parte si pe cealalta; stiti voi sa pun de exemplu pe o parte 4-6 pagini iar pe verso sa iasa continuarea.

PS : nu vreau pentru fituici, am terminat scoala.
Asa

[ http://img139.imageshack.us/img139/2827/printare2zv9.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

sau asa

[ http://img150.imageshack.us/img150/8259/image00001pd2.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Si ar mai fi cateva feluri...

Daca ajuta am imprmnata canon ip 1500

10x

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate