Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

CUPA UEFA 2003-2004

- - - - -
  • Please log in to reply
120 replies to this topic

#109
Paxus

Paxus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 29.08.2002
pacat a doua repriza a jucat foarte bine steaua...iar dinamo m-a dezamagit total!!!

#110
badmad

badmad

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 14.08.2003
a jucat frumusel, pacat am fi putut sa ii batem la cate ocazii am avut,
yar dinamo, dinamo sucks

#111
burvi2001

burvi2001

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,055
  • Înscris: 09.04.2002
LazyPawn,
Este vorba de ambitia lui Becali, care nu vrea sa investeasca in teren pina nu este al lui personal.
Sa nu ne bucuram prea mult, docamdata este un egal acasa, ceea ce nu e prea bine, chiar daca a fost obtinut cu Liverpool.
La inceputul meciului, englezii parea depasiti, atunci trebuia Steaua sa forteze ca in final.

Ma bucura ideea comentatorilor de a aduce un om de fotbal la comentariu, altfel era nasol, n-au resit sa conecteze telespectatorii la tensiunea meciului.

#112
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Comentariul in 4 a fost BESTIAL ! Prima a reusit sa ma surprinda de data asta cu o atitudine profesionista invitand doi oameni de show, un comentator sportiv + un fost mare antrenor. EXCELENTA ideea !

Ce sa mai zic de legatura data cu vreo 15 min inainte de inceperea meciului NU cum fac comunistrii de la TVR care ne spun ca "meciul a inceput de 5 min dar nu s-a intamplat nimic important" si baga echipele pe ecran de se mai duc inca 5 min :@

Bravo PRIMA  :OK:

#113
Stonehenge

Stonehenge

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 23.02.2003
Astazi ne astepta o seara incandescenta !!!
N-as vrea sa ne racorim cu un dus rece la final.
Sa le tinem pumnii echipelor noastre, ca poate ne mai vine si noua randul sa ne bucuram dupa urma fotbalului romanesc.
Bafta STEAUA !!! Bafta DINAMO !!!

#114
IOn

IOn

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 452
  • Înscris: 19.04.2002
De fiecare data cand ma gandesc ca azi e meciul cel mare, imi creste adrenalina :D !!!!
Forza Steaua!!!!

si poate la 20 : 00 Dinamo va lua lectii de la Foresta , pentru ca numai ei sunt in stare sa revina de la 0-4 si sa bata cu 5-4 :D.
Hai si Dinamo ;)

#115
burvi2001

burvi2001

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,055
  • Înscris: 09.04.2002
Toti vor sa se bucure diseara dar nimeni nu incearca un pronostic, de frica.
Eu indraznesc si spun ca scorul va fi 1-0 pentru Steaua, gol Oprita.

La Dinamo e mai simplu, scor 4-1 pt. Dinamo.

#116
Calin[nr9]

Calin[nr9]

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 27.11.2003
Dupa parerea mea ambele echipe ar trebui sa cahshtige, dar asta v-om vedea diseara. Eu tzin cu Dinamo, care sper macar sah cashtige acasa nu neaparat sah mearga mai departe, dar shi Steaua merita incurajare pt. ca e o echipa romaneascah!!

#117
Mtz

Mtz

    Retired member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,545
  • Înscris: 01.12.2002
Mah, dar voi chiar ati sperat la vreo calificare?

enjoy,
Mtz

#118
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Pacat...  ;(

#119
Bertino

Bertino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 563
  • Înscris: 02.09.2003
Dinamo mare ghinion...
Steaua slab de tot... in repriza a doua i-au facut varza Liverpool. Orice ati zice merita 100% englezii calificarea

#120
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Dap. In seara asta au fost peste noi englezii oricum am privi problema. S-a vazut clar si de ce Raducanu NU a fost cumparat de o echipa buna... E SLAB. Norocos dar SLAB.

Aliuta nu a jucat aproape nimic ca de obicei... AGAIN.

Per total nu ne-am facut de ras, asta e clar dar am avut ghinion si nu acum neaparat ci al tragerea la sorti si la Bucuresti cand a plouat cu galeata :(

Am mai zis de atatea ori, Becali se kaka pe el ca baga bani dar jucam in mocirla si cu jucatori care daca le dai un cot in stomac plang 10 min. Radoi, Falemi, Oprita, Hamutowski (sau cum il cheama :D)... arata a JUCATORI nu pitici complexati.

#121
RoTTen

RoTTen

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 29.09.2003
Bineinteles ca s-a gasit un tap ispasitor... arbitrul. Articol in Evenimentul Zilei: Meyer, un nume blestemat - Steaua a pierdut calificarea si pe mina arbitrului.

Iarasi altul e de vina pentru necalificare, ca de obicei. Pe teren Steaua nu a avut o echipa, a avut 11 oameni... si s-a jucat dupa spiritul roman: nu fac eu, las` face altul de langa mine.

Hamutovski a fost cel mai tare jucator al meciului. Sper sa-si gaseasca o echipa pe masura. :P

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate