Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over
 

CUPA UEFA 2003-2004

- - - - -
  • Please log in to reply
120 replies to this topic

#1
fanariotul

fanariotul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,138
  • Înscris: 27.03.2003
Cred ca si-o 'iau" amandoua.
Iar Andone este chiar simpatic cand spune ca "avem sanse mari"  :drac:
Ce credeti ?

#2
Iris_

Iris_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,066
  • Înscris: 02.06.2002
mda... si pe mine m-a distrat copios... "sanse mari"! de cand??? :confused:

#3
Paxus

Paxus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 29.08.2002
din partea sa bata ambele echipe romanesti...dar hai sa fim seriosi :D

#4
Ares

Ares

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,227
  • Înscris: 13.01.2003
Realist vorbind, eu zic 10% sanse pentru Dinamo si 11% pentru Steaua (pentru ca sunt stelist :D)
La capitolul vise, daca s-ar trezi brusc echipele, ar deveni serioase, i-ar interesa pe jucatori si mingea nu numai masinile decapotabile si alte minunatzii, poate ar creste sansele pe la 15-20% :D
Oricum, sper sa faca Steaua o figura frumoasa... De fapt, sper sa "moara" frumos ambele echipe... Dar slabe sperante...

#5
fanariotul

fanariotul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,138
  • Înscris: 27.03.2003
Cateva informatii, "barfe", despre Sahtior, e adevarat ca din auzite, dar sursa este de mare incredere, un prieten bun cu Mircea Lucescu.
Ala care este in spatele echpei, imi scapa cum il cheama acum, este cel mai bogat om din Ucraina, are acces cand vor muschii lui la presedintele tarii, nu de alta dar daca ies minerii in strada acolo, Cozma ar parea mic copil.
Despre echipa, are superconditii de pregatire, au vreo opt terenuri de antrenament, toate cu nocturna & restul. Bineinteles, dusman de moarte cu ala de la Dinamo Kiev.
Cand Lucescu era in discutii cu ei, i-au propus sa aiba si un avion la dispozitie, pentru a ajunge cand vroia in Romania. Cam asa se pune problema afara, in spatiul exsovietic...Ce Becali, Dinel Staicu, Netoiu, Copos...

#6
drlove40

drlove40

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 23.05.2003
o sa se califice Steaua si Dinamo !!!
Buna gluma nu?

#7
pstdgt

pstdgt

    Monseurizat

  • Grup: Administrators
  • Posts: 5,849
  • Înscris: 06.02.2002
nu

#8
IOn

IOn

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 452
  • Înscris: 19.04.2002
Forza STEAUA , dar hai si Dinamo !!!


Sper ca de data asta sa jucam prost,  dar sa ne calificam :D

#9
Thorr

Thorr

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,316
  • Înscris: 16.08.2002

Quote

Forza STEAUA , dar hai si Dinamo !!!
Sper ca de data asta sa jucam prost, dar sa ne calificam
Asa sa fie.

#10
Bertino

Bertino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 563
  • Înscris: 02.09.2003
Cred ca o sa se califice Steaua. Pe englezi i-am batut aproape de fiecare data cand i-am prins, asa ca nu cred ca meciul asta va face diferenta. Plus de asta Southampton e echipa slaba, chiar nu inteleg de ce li s-a facut atata reclama. Ani de-a randul au facut naveta intre division 1 si Premiere League. Joaca in forta, ceva gen Norvegia, dar sunt slabi la nivel tehnic.

Dinamo cred ca o sa si-o fure in ambele partide. O sa fie ceva gen Steaua - Dinamo Kiev de acu 2 ani.... un mic macel.

#11
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Eu m-am resemnat deja ca vor fi eliminate ambele echipe asa ca o sa privesc meciurile mult mai relaxat. Oricat mi-as dori NU cred ca au sanse :(

Steaua are sanse 5% MAX iar Dinamo 15% .... I-am dat mai multe lui Dinamo pt ca in ultimele meciuri au jucat totusi ceva spre deosebire de Steaua care a mers la ciupeala la Alba Iulia.

Liga Campionilor cu o echipa ce nu se sfiieste sa declare ca merge la nou promovata sa faca EGAL ? Pacat de banii lui Becali.. Piturca pare depasit de moment si desi l-am sustinut de multe ori de data asta incep sa cred ca el si Becali se vor desparti curand.

Becali vrea performanta, Piturca vrea tiganie Romaneasca. Undeva nu se pupa :D

#12
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
si uite ca o castigat DINAMO cu 2-0 asa ca in continuare strig cu mandrie DINAMO DINAMO  DINAMO  DINAMO  DINAMO  DINAMO  DINAMO  DINAMO pana la moarte cu cainii rosii

#13
pstdgt

pstdgt

    Monseurizat

  • Grup: Administrators
  • Posts: 5,849
  • Înscris: 06.02.2002
ma bucur pt Dinamo, dar tu trebuie sa te calmezi la faza cu pana la moarte cu cainii rosii :cool:

ps. FORZA STEAUA !

#14
Pittick

Pittick

    DIE HARD!..over and over again

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,500
  • Înscris: 04.01.2002
vad ca steaua conduce cu 1-0 si joaca binisor..sa vedem acum in a 2-a..FORTA STEAUA!

#15
IOn

IOn

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 452
  • Înscris: 19.04.2002
BV Steaua !! BV Dinamo !!

acu sa va vedem in retur

#16
MiticaDragomir

MiticaDragomir

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 24.09.2003
Va ............ la toti pesimistii care nu dau nici o sansa fotbalului romanesc. A fost o seara minunata pt fotbalul romanesc.

Nu sunteti romani ! Ochelaristi cu funduri de borcane puse ca sa va vedeti ...... mai mari. Dar degeaba ca tot cu penseta o sa va faceti laba, putregaiurilor!

////////

Vrei neparat BAN !? OR WHAT ? Calmeaza-te !!!

#17
pstdgt

pstdgt

    Monseurizat

  • Grup: Administrators
  • Posts: 5,849
  • Înscris: 06.02.2002
Frumoase ambele meciuri. Ma bucur si pt Dinamo si pt Steaua. Bine, recunosc, mai mult pt Steaua, dar se intelege, pt ca sunt Stelist :)

De-abia astept returul, si parca imi aduc aminte de meciurile stelei de acum multi ani :)

FORZA!

#18
Pittick

Pittick

    DIE HARD!..over and over again

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,500
  • Înscris: 04.01.2002
bre Mitica,io zic sa te duci la Zoo si sa privesti lumea prin alta prisma: din cushca ..... sau mai bine impushca-te si lasa loc altuia care poate merita mai mult sa respire aeru care il tragi tu in piept

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate