Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...
 La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)
 sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...
 Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri

Sfat / recomandare construire aco...

Cablu analog vs digital

Microphone Problem

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

proteuss

proteuss

Junior Member

• Grup: Members
Am un microphone ALWA DM-H100, si cand il contectez la calc se aude foarte  incet in boxe, dak pun MICROPHONE BOOST se aude ceva mai bine dar nu destul :) . Eu am nevoie sa se auda f tare in boxe. Am 2 statii conectate la PC 1 scoate pt 2 boxe de 350 W si o statie pt 2 boxe de 500W iar cand dau la maxim cand vb la MIC nu se aude aproape nimic...iar eu am nevoie sa se auda tare si clar. Poate ma puteti ajuta cu un program special ceva.

PS : Daca pun un microfon normal de calculator se aude destu lde tare dar prost!!

Edited by proteuss, 14 August 2006 - 09:16.

freshness

freshness

Active Member

View Postproteuss, on Aug 14 2006, 10:12, said:

Am un microphone ALWA DM-H100, si cand il contectez la calc se aude foarte  incet in boxe, dak pun MICROPHONE BOOST se aude ceva mai bine dar nu destul :) . Eu am nevoie sa se auda f tare in boxe. Am 2 statii conectate la PC 1 scoate pt 2 boxe de 350 W si o statie pt 2 boxe de 500W iar cand dau la maxim cand vb la MIC nu se aude aproape nimic...iar eu am nevoie sa se auda tare si clar. Poate ma puteti ajuta cu un program special ceva.
volumul la microfon este setat bine...?

proteuss

proteuss

Junior Member

View Postfreshness, on Aug 14 2006, 10:14, said:

volumul la microfon este setat bine...?

Da este setat bine.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate