Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

anul I ..cum obtin camin?

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
r0bber

r0bber

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 16.06.2006
Sunt la Poli Buc facultatea ACS
Vreau sa stau cu prietenii intro camera de 4 .. preferabil in caminele renovate.
Normal repartizarea cica se face pe calculator.. dar banuiesc ca trebuie sa vb cu cineva de pe acolo inainte... Poate imi spune cineva dintre cei care au trecut prin asta cum au procedat?
Ma refer la persoana careia i-au dat o atentie.. informatii concrete , etc

#2
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005

Quote

Ma refer la persoana careia i-au dat o atentie.. informatii concrete , etc
ma indoiesc ca cineva iti va da o informatie concreta, ca totusi lucrurile astea se fac..."tacit"
totusi, poti incerca, din tmp, cu administratorul..il gasesti tu pe acolo..de obicei intr-un camin el taie si spanzura

#3
r0bber

r0bber

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 16.06.2006

View Postspare-me, on Aug 13 2006, 23:05, said:

ma indoiesc ca cineva iti va da o informatie concreta, ca totusi lucrurile astea se fac..."tacit"
totusi, poti incerca, din tmp, cu administratorul..il gasesti tu pe acolo..de obicei intr-un camin el taie si spanzura
pai si eu cred ca ar fi mai bine daca mi-ar da cineva un pm.
referitor la administrator... trebuie mai intai sa ajungem in acelasi camin. :(

#4
carman

carman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,583
  • Înscris: 06.02.2006
anul I taci si suferi.spune merci daca nu iti baga la supracazare (asa se facea in primul an) un repetent betivan.
din anul doi va puteti pune cererile de cazare pentru aceeasi camera.
cu administratorul este ceva mai greu in ultimii ani.oricum,va trebui sa tratezi cu el printr-un intermediar.nu va sta de vorba cu un necunoscut!
P16 iti face cu ochiul?
succes!

#5
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005

Quote

anul I taci si suferi.spune merci daca nu iti baga la supracazare (asa se facea in primul an) un repetent betivan.
din anul doi va puteti pune cererile de cazare pentru aceeasi camera.
cu administratorul este ceva mai greu in ultimii ani.oricum,va trebui sa tratezi cu el printr-un intermediar.nu va sta de vorba cu un necunoscut!
P16 iti face cu ochiul?
succes!

merge si din anul I dar, cum bine a spus antevorbitorul meu, daca ai nu neaparat o pila, ci pe cineva cunoscut...care sa fie mai.."apropiat" si daca le rezolvi pe toate odata scapi...
iar apoi da, din anul ii poti sa mai tipi si tu in dreapta si in stanga :D

#6
raducutzzu

raducutzzu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,917
  • Înscris: 17.02.2006
Ma, din cate am inteles eu de la un amic, la constructii, ca sa intri in caminele renovate, tre sa dai spaga 10 mil...
Nu stiu cum e la Poli...Dar daca e la fel, mai bine va inchiriati un ap..:)

#7
r0bber

r0bber

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 16.06.2006
eu speram sa intru pe la p5-p6 ca stiu cum arata si imi plac... p16 e ala de pe care se mai sinucid studentii nu? :))

#8
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
si eu tot asa stiam, aproximativ 300 EUR...ca n-a scazut de cand eram eu la curent nu ma mir..dar nici n-a mai crescut in 4 ani ?!

#9
r0bber

r0bber

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 16.06.2006
pai eu nu ma asteptam sa fie chiar atat...asta ar insemna de la 4 pers 1200 de euro pt o camera de camin :))))

#10
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
se putea si mai mult...in orice caz mafia locurilor in camin poate concura lejer orice alt domeniu...

#11
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,137
  • Înscris: 09.09.2003
la cazari va duceti toti 4 si se poate (aaa... daca si ei au luat la AC :D ) vorbiti cu Andrei ca e un om inteligent si cu picioarele pe pamant. acuma in p5 p6 nu stiu daca va da din primul an ca-s destul de vanate, da un P3 se poate, e si ala cu termopane & shit,

#12
r0bber

r0bber

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 16.06.2006

View Postadd, on Aug 14 2006, 23:03, said:

la cazari va duceti toti 4 si se poate (aaa... daca si ei au luat la AC :D ) vorbiti cu Andrei ca e un om inteligent si cu picioarele pe pamant. acuma in p5 p6 nu stiu daca va da din primul an ca-s destul de vanate, da un P3 se poate, e si ala cu termopane & shit,
add as vrea sa imi dai cateva detalii... ti-am trim mail de pe forum..dar nu stiu daca merge ca nu am mai folosit

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate