Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

Ce parere aveti de ideea asta?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
avocatvirtual

avocatvirtual

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.08.2006
ce ziceti mai merita sa mai deschidem un website intr-un domeniu unde aproape ca incepem sa ne sufocam cu stiri si forumuri?
- speram doar sa aducem un element de noutate -- am strans cateva sute de contracte, cereri, actiuni si plangeri penale etc. si dorim sa le postam gratuit pe website.
Precizare: suntem cativa avocati proaspat iesiti din stagiatura si suntem dezamagiti de cat am cautat pe internet asemenea modele care sa ne ajute cand nu stiam pe unde sa mai cautam si majoritatea websiturilor dau doar cateva ca si exemplu iar restul le vand. Incercam sa schimbam asta si sa facem un website probono ( poate primul).
Websitul este in lucru ( destul de multe pagini pentru niste incepatori in proiectarea de site-uri web) dar eram curiosi sa vedem reactii dinainte.
Credeti ca poate ajuta comunitati de acest gen?
Chiar daca acest post va fi sters ( chiar nefiind un site comercial sau incercare de promovare caci websitul este in constructie) poate apucam macar sa vedem cateva reactii la aceasta idee.
http://www.avocatvirtual.ro

Edited by avocatvirtual, 11 August 2006 - 16:02.


#2
Ciprian81

Ciprian81

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 13.07.2006
ideea site-ului eu cred ca ar fii buna. desi eu stiu site-uri de acest gen...  (avocatnet.ro) . Singurul lucru care nu imi place este faptul ca este in flash. Nu veti putea fi gasiti de catre motoarele de cautare... lucrati la partea de SEO, si nu strica si un design mai... usor de utilizat.

succes!

#3
Cosmyn

Cosmyn

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 275
  • Înscris: 09.03.2006
Este buna ideea site-ului, eu chiar cautam asa ceva acum cateva luni pentru o intrebare, dar s-a rezolvat :).
P.S. : nu stiu pentru ce era nevoie de flash in site..

#4
freshness

freshness

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,104
  • Înscris: 24.07.2006
Este binevenit acest site .
Bafta in continuare

#5
attempt

attempt

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 640
  • Înscris: 03.05.2005
Oricum, sper sa oferiti mai mult decat cea ce exista pe piata acuma.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate