Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

web ads. merita?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
r3ddr

r3ddr

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,903
  • Înscris: 29.11.2001
Salut,

Vad site-uri si site-uri, fiecare mai cu foamea'n gat si cu mai multe reclame decat continut. Se merita oare sa le pui pe site?

Cam cat se castiga in medie dintr-un banner pt afisare/click?

ps. senzatia mea e ca toti sunt cu foamea'n gat :drac:


Merci!

#2
Ares

Ares

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,227
  • Înscris: 13.01.2003
In functie de programul pe care-l folosesc nu e neaparat chestie de bani dar si de publicitate... In functie de cate click-uri pleaca de pe site-ul tau, atatea afisari ale banner-ului tau...
Nu e neaparat foame, dar mi se pare civilizat ca in orice domeniu sa incerci (ca webmaster) sa te auto-finantezi... Si 1 banner e mai mult decat bine venit (mai ales la site-uri cu trafic mare, chiar merita)
Dar nici eu nu sunt de acord cu site-urile alea tip banner :) care sunt un banner de la inceput la sfarsit :D :D

#3
r3ddr

r3ddr

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,903
  • Înscris: 29.11.2001
revenind. care foloseste asta ceva, cam cat ii iese per afisare/click

ok, depinde si cate zillioane de afisari ai... dar vreau sa vad numere :D

#4
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,661
  • Înscris: 26.11.2001
Ok, sa o luam asa.

Pentru a avea reclama platita la nr de afisari, trebuie sa vb cu o agentie publicitara si sa ai... AFISARI !

Chestia cu unele servicii "free" care puneau reclame la tine si te plateau per click e o pacaleala de prost gust.

Eu recomand pentru site-urile mici Google Ad Sense

Vezi http://forum.softnew...ighlight=Google

#5
Pittick

Pittick

    DIE HARD!..over and over again

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,500
  • Înscris: 04.01.2002
bun, am citit si la link-ul tau courage, dar, banii cum iti vin? eu spre exemplu nu am card..... banuiesc ca prin asa ceva se fac tranzactiile :D

#6
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

Quote

Originally posted by Pittick
bun, am citit si la link-ul tau courage, dar, banii cum iti vin? eu spre exemplu nu am card..... banuiesc ca prin asa ceva se fac tranzactiile :D

TOTUL se petrece prin BANCI. Deci fie card sau nu daca ai un cont in banca iti vin si banii... NU asta e problema  ;)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate