Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

Nokia N73

- - - - -
  • Please log in to reply
8502 replies to this topic

#55
Valentine

Valentine

    Un Mosotti mai serios.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,279
  • Înscris: 30.11.2003
La sleep mode on, dupa 1 minut o sa apara ledul respectiv. Daca nu iti apare inseamna ca e ceva suspect cu aparatul tau

#56
nepot

nepot

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,129
  • Înscris: 15.03.2005

View PostValentine, on Oct 14 2006, 23:34, said:

La sleep mode on, dupa 1 minut o sa apara ledul respectiv. Daca nu iti apare inseamna ca e ceva suspect cu aparatul tau
Merci, hai ca m-am prins. La mine la 1 min apare screen-saver-ul cu data/ora...de abia dupa vreo 10-15 min se stinge de tot ecranul si incepe sa clipeasca ledul ala albastru.

#57
adi_sampon

adi_sampon

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 15.10.2006
cum se aude la nokia n73 sunt tentat de sunet la telefoane .se aude fain un mp3 din calculator sau de la alt telefon nu sunetele din telefon de la nokia .astept raspuns multum :worthy: esc

#58
Valentine

Valentine

    Un Mosotti mai serios.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,279
  • Înscris: 30.11.2003
Se aud bestial, mai bine ca la orice alt telefon care l-am auzit eu pana acuma (mai ales daca pui si Ringtone effects :) )

#59
nepot

nepot

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,129
  • Înscris: 15.03.2005
Am alte probleme, am instalat tot felul de teme pe n73, unele pe card, altele in mem telefonului. Una din probleme ar fi ca daca folosesc o tema de pe card, la fiecare reset al telefonului revine pe tema default nokia. Alta problema este ca nu stiu cum pot sa sterg temele, help-ul telefonului imi zice sa ma duc la teme, ma duc la una din ele si apas <c>, dar nu merge sa sterg nici una asa. In meniul man. aplicatii vad doar o parte din ele, de aici pot sa le sterg, dar nu sunt toate. Am incercat cu man fisiere, sa le caut si sa le sterg, dar nu gasesc absolut nimic in directoarele de pe card sau de pe tel. Ce sa fac?

#60
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,577
  • Înscris: 12.03.2006
Cu managerul de aplicatii n-ai incercat!?

#61
Dex.

Dex.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 17.07.2006
QUOTE(adi_sampon @ Oct 15 2006, 17:41) <{POST_SNAPBACK}>
cum se aude la nokia n73


Se aude cu adevarat exceptional

#62
Sany

Sany

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 20.01.2006
"Ma manaca" sa imi eau telefonul asta. Totusi nu stiu daca merita efortul, e super dar scump pentru mine.

#63
Dex.

Dex.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 17.07.2006
Mai strangi niste bani, poate intre timp se mai si ieftineste...dar stii ca ti-ai cumparat un lucru adevarat wink.gif

Merita efortul

#64
nepot

nepot

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,129
  • Înscris: 15.03.2005
Mai nou il are si Vodafone cu 459$ (cu abonament)
http://www.vodafone..../nokia-n73.html

#65
adryyan

adryyan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 17.03.2006

View Postnepot, on Oct 17 2006, 20:43, said:

Mai nou il are si Vodafone cu 459$ (cu abonament)
http://www.vodafone..../nokia-n73.html


#66
mancuso

mancuso

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 747
  • Înscris: 20.09.2005
yes !
in sfarsit l-am luat. plus un card de 1 giga. apropo, suporta si mai mare de 1 giga?
ce sa zic... super incantat, e primul meu telefon cu symbian. multe de descoperit
e un telefon beton. bijuterie.
sunt insa putin dezamagit de spatele carcasei. daca era tot ca fata era bine dar ...
a aparut ceva update la soft ?

va salut !

#67
Valentine

Valentine

    Un Mosotti mai serios.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,279
  • Înscris: 30.11.2003
Se adauga o bucata de hartie la spate pentru a diminua scartaiturile. Cu putin noroc dispar de tot :D

#68
nepot

nepot

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,129
  • Înscris: 15.03.2005
Am o intrebare, cum aloc o melodie unui profil? Nu ma refer la sunetele care sunt in telefon de la inceput. Vreau sa pun un mp3 care-l am pe cardul de memorie dar in meniul profiluri -sunet de apel vad decat o lista cu melodiile predefinite din telefon. Cu mare chin am reusit sa aloc un mp3 la un grup de utilizatori, dar complicat, tb sa ma duc pe cartela de mem, sa aleg o melodie, sa intru in niste optiuni...complicat.
Pana si la Nokia 6100 (vechi de 3-4 ani) in meniurile in care puteam alege sunete de apel aveam si o optiune de a cauta si in alta parte. :(

#69
traian4u2005

traian4u2005

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 129
  • Înscris: 13.02.2006
Oare Nokia  N73 are ecranul mai mare decat un SPV C600?????

#70
gika_killeru'

gika_killeru'

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,468
  • Înscris: 03.01.2006

View Posttraian4u2005, on Oct 23 2006, 16:40, said:

Oare Nokia  N73 are ecranul mai mare decat un SPV C600?????

c600 are 2.2' iar n73 are 2.4'

#71
EPoX

EPoX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,215
  • Înscris: 18.01.2004
ce pret are acest telefon la abonament la orange ??
poate de craciun il baga in oferta cei de la orange si poate fi cumparat si prin OTY :D

ma intereseaza si pe mine acest telefon ..... dar as vrea sa cumpar de pe site la nokia o baterie extinsa pentru el.

#72
BBBull

BBBull

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 03.06.2006
Intrebare/problema: al meu Nokia N73 cumparat de 2 zile nu vede numele pe care le am trecute-n contacts. Deci mai pe romaneste: arata numerele, nu si numele, ca si cum NU ar fi trecute-n contacts.

Ce e de facut? Pretty pls.!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate