Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font
 Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?
 Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 

Informatii despre cazare

- - - - -
  • Please log in to reply
295 replies to this topic

#289
sini4910

sini4910

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 08.07.2007

View Postralucis, on 4th August 2009, 23:20, said:

Salut! Va rog sa imi recomandati pentru cazare de o noapte o pensiune sau un hotel la intrarea in Ungaria venind din tara, dupa ce trecem granita, eventual Szeged sau Mako ori alta zona pe catre o stiti si unde ati mai fost. Am inteles ca ar fi mai ieftin sa te cazezi in Ungaria decat la Arad sau Timisoara si sunt si conditii mai bune . Multumesc!

La iesire din Mako, pe stanga, este camping mare,frumos.2 persoane,masina si cort=12euro pe noapte.Are si casute.

#290
cristelo

cristelo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 18.06.2009
Ma intereseaza cazare in zona zell am see - kaprun (sau apropiate saalbach-bad gastein) vila pentru 10 pers in perioada 27 12 2009-02.01.2010 ....daca a fost cineva si are ceva date de contact lasati scris aici.Precizez ca nu ma intereseaza ce exista pe site-uri sau cataloage din austria ca le-am vazut pe toate.Doar daca a fost cineva cu un grup mai mare si au inchiriat o vila

#291
MIR-O-NA

MIR-O-NA

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 14.08.2009
Pentru prima oara conduc pe ruta aceasta, stie cineva un popas la jumatatea drumului intre Dusserdolf si Timisoara?
Cit mai aproape de autostrada sa nu ma pierd...

#292
Pitzifelnic

Pitzifelnic

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,409
  • Înscris: 06.03.2009

View PostMIR-O-NA, on 2nd September 2009, 12:14, said:

Pentru prima oara conduc pe ruta aceasta, stie cineva un popas la jumatatea drumului intre Dusserdolf si Timisoara?
Cit mai aproape de autostrada sa nu ma pierd...
La Wels, pe langa Linz am dormit o data.
Wels e o localitate lipita de autostrada. De cand iesi de pe autostrada si pana in centru sunt vreo 4-5 pensiuni si hoteluri, pe o distanta de vreo 3 km. Oraselul e si dragut, poti sa faci o plimbare de vreo ora prin el inainte de plecare, dimineata.

#293
copjob2000

copjob2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,813
  • Înscris: 26.11.2006
Nu ai GPS?
Dacă bifezi "locurile de cazare", îți va arăta toate hotelurile/motelurile de pe o rază de cel puțin câteva sute de kilometri....

#294
andrei_yc

andrei_yc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 30.04.2011

View Postscoty, on 12th June 2007, 09:29, said:

Ma intereseaza hotelurile din zona Parisului, au oferte foarte atractive pt. camere cu trei paturi. Puteti sa-mi descrieti si zona in care sunt amplasate?
Hoteluri mai accesibile din Paris se pot vedea si aici

#295
scoty

scoty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,948
  • Înscris: 01.01.2005
A stat cineva la un hotel din lantul Campanile http://www.booking.c...54b40b40d37b4X1 eu voi sta la acest hotel din Delft, Olanda ma intereseaza in general conditiile de cazare, parcarea si internetul wi-fi?

Edited by scoty, 08 July 2011 - 10:36.


#296
scoty

scoty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,948
  • Înscris: 01.01.2005
Raspund tot eu intre timp am sta la acest hotel, conditii foarrte bune 58 euro pe noapte, este necesara masina fiind situat in suburbia orasului Delft, dar foarte aproape de autostrada, usor de gasit, deci.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate