Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Identificare font

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri
 Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!
 La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...
 Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...
 

Am nevoie de...

- - - - -
  • Please log in to reply
406 replies to this topic

#73
xenona

xenona

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 05.02.2007

View PostStGermain, on Feb 6 2007, 12:11, said:

@Gononeata

N-ai spus nici in ce oras te afli, nici la ce Universitate/Facultate, nici in ce an.


Greseala mea. Prin urmare: Bucuresti, ASE, ultimul an. :)

tnx

#74
maryus_dan

maryus_dan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 08.06.2006
Salutare, daca e cineva sau a fost la facultatea de psihologie din cadrul Universitatii din Bucuresti, spuneti-mi si mie cum e ca sa stiu la ce sa ma astept. As vrea cel mai mult sa vad si eu niste subiecte de admitere (am vreo sansa sa gasesc ca am cam cautat si nimic) si ce as vrea sa mai stiu de camine care sunt caminele din Grozavesti unde sunt cazati studentii de la aceasta facultate (exact caminul P nu stiu care sau cum il cheama pe camin) si cam cat e pe luna cazarea la camin as vrea sa stiu asa un pret aproximativ ca sa stiu la ce sa ma astept, pentru ca am inteles ca sunt camine renovate si nu stiu cam pe la cat ajunge pretul. Va multumesc pentru eventualele raspunsuri !

#75
DjValy

DjValy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 923
  • Înscris: 01.08.2006
Vreau si eu un link unde pot vedea lista universitatilor particulare acreditate de stat.
Am cautat pe google da nu am gasit.

#76
maryus_dan

maryus_dan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 08.06.2006
Mai sus am intrebat ceva, nu va mai osteniti ca am gasit raspunsuri. Va multumesc.  :peacefingers:

#77
EdelweiB

EdelweiB

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 44
  • Înscris: 02.04.2006
Are cineva cunostinta despre cum s-ar putea obtine pe cai " ocolite " un certificat de competenta lingvistica( pentru admiterea la master) valabil 2 ani (consortiul universitar Bucuresti, Iasi, Cluj, Timisoara)?

#78
billyboy

billyboy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,425
  • Înscris: 08.04.2005
vreau si eu niste idei sau un proiect care sa se intituleze "Prezentarea unui proiect". Stiu ca suna aiurea, dar am nevoie la facultate,ASE an I E-organisation! Daca are cineva sa imi zica aici. Am cautat pe google dar nu gasesc nimic legat de asta.

#79
Tommy___

Tommy___

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 22.02.2005
Salutare. As dori daca se poate documentatie despre viata bucurestilor in timpul lui Caragiale.
Va multumesc anticipat. Astept rasp.

#80
loredanaboerescu

loredanaboerescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 13.03.2007
buna tuturor.
are cineva grilele de la Teoria Literaturii si Literatura Comparata pt examenul de sambata asta?????????
sunt in anul I, ID, engleza-italiana
HELP,PLSSSSSS  :((

#81
loredanaboerescu

loredanaboerescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 13.03.2007
buna tuturor,

are cineva grilele de la Teoria Literaturii si Literatura Comparata pt examenul de sambata asta?????????
sunt in anul I, ID, engleza-italiana,SPIRU HARET.


HELP,PLSSSSSS  :worthy:

#82
lemon_demon

lemon_demon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 483
  • Înscris: 26.06.2006
am si eu o rugaminte la cei care detin volumul V al tratatului de patologie chirurgicala, de th. burghele. scanati si voi paginile 368-377, faceti o arhiva si urcati-o pe rapidshare. daca aveti o camera digitala ca lumea (cu rezolutie de cel putin 4 megapixeli), puteti chiar sa le fotografiati. multumesc anticipat.  :peacefingers:

#83
carnet_de_elev

carnet_de_elev

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 31.03.2007
as vrea la cluj la studii europene si relatii internationale si pe site nu gasesc rezultatele admiterii din 2006   :frust:  voi aveti idee? multumesc anticipat si raman vesnic indatorata :worthy:

#84
RaduG

RaduG

    Tech support

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 11.10.2006
sorry de Off Topic total, da e prea funny! eu am crezut ca e adevarat pana mi-am dat seama ca e de fapt user

Attached Files



#85
lemon_demon

lemon_demon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 483
  • Înscris: 26.06.2006
cred ca omu' se afla in pana de inspiratie si de asta n-a gasit alt nick.  :lol:
LE: e vorba de o tipa. :P

Edited by lemon_demon, 01 April 2007 - 12:14.


#86
carnet_de_elev

carnet_de_elev

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 31.03.2007
asta apropos de rugamintea mea:) multumesc frumos.....si da, ai maaare dreptate. Pana de inspiratie. Big deal.

#87
faurionutz

faurionutz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 17.03.2007
Am nevoie de un plan de conturi in format electronic pls...

#88
alx17

alx17

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 23.05.2006
Are cineva subiectele de Admitere de anu trecut de la Facultatea de Telecomunicatii Bucuresti. (Mate si fizica ) . Sau daca stie cineva de unde le pot lua. Multumesc anticipat !

#89
elena_nico

elena_nico

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 02.05.2007
Buna. Nu stiu daca asta e cel mai bun loc unde sa postez aceasta cerere dar as vrea sa imi dati o sugestie despre profesori de Germana/Spaniola sau Italiana pentru meditatii in Bucuresti. Dar sa stiti ca sunt buni. Si de asemenea daca stiti cam care sunt preturile prin Bucuresti pentru limbile acestea.

#90
monrocka

monrocka

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 05.05.2007
Hello! Am si eu o problema! Am nevoie de un proiect la Metodologii Manageriale pentru ASE, Management, pana luni... are cineva asa ceva?... Help!!! :(

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate