Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 

"La mare, la soare, fetitele sunt goale..."

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
24 replies to this topic

#19
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003
Revenind ontopic:
1) nu vad nici eu problema cu "fetitele goale". La categoria nudisti nu (prea) se incadreaza si in plus stiti expresia celor din "mama SUA": U get what's coming 2 U! Daca fetele vor fluieraturi, violuri, scandaluri lasa-le-n boala lor, si intre timp tu desfata-ti privirea, iar daca nu ai cu ce, ba dimpotriva, atunci ai putea incepe cu niste ochelari de soare. ;)
2) sa nu uitam ca jumatate din succesul unei vacante e stabilit inca de acasa! daca iti alegi corect statiunea&stuff nu cred ca..... Dar daca mergi pe principiul Gramada cere varf, inca o data: U get what's coming 2 U!

#20
Shobolanu

Shobolanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 896
  • Înscris: 08.12.2001
Jeeeez...mai oameni buni , eu nu ma duc la mare ca ma bat de aceleasi probleme , daca ma pun undeva se gaseste o laptareasa suficient de mare/batrana sa ma dezguste , sau - o cireada de manelisti cu casetofoanele la maxim - sau - ma trezesc fara ceva obiecte personale - sau vad OPN , ceva cu ozn-urile dar in loc de zburatoare puneti plutitoare (rahati , mizerie , concentratie mare de pipi la litrul de apa , discoteca de ciuperci , paraziti si alte lighioane microscopice gata sa-mi intre in piele ) .
Altceva - si sa fiu miliardar nu as da niste bani in plus pentru ceva ce nu valoreaza (de aceea stau departe si de cluburile fancy) .
Alt altceva - pe banii care-i stricati la mare mai bine mergeti linistiti in alta tara (try Croatia - apa limpede de-i vezi fundul marii ;) ) .
Aveam de gand sa ma duc vara asta din nou in Italia pe mediterana dar nu am avut timp . Ma costa vreo 200 drumul , 300 bani de buzunar , cazare , masa aveam asigurate .
So , cand va faceti planuri de vacanta va sugerez sa excludeti romania de pe lista (asta daca nu sunteti amatori de ce s-a/am spus mai sus ) .
Numa' bine si o vara placuta la toti (la mine s-a cam dus in fata la pc , programand si ingurgitand tone de cafea ... :( ).

#21
burvi2001

burvi2001

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,055
  • Înscris: 09.04.2002
Eu n-am inteles de unde pretentiile astea pe voi ?
De cind, toate fetele de la mare trebuie sa arate ca in Playboy sa aibe tite de nota 10 si mai stiu eu ce...
Voi aveti neveste ? Probabil ca nu sint asa frumoase si de aceea aveti pretentii, ca vorba ceea, omului ii place mai mult ce e in gradina vecinului.
Ii auzeam pe altii vorbind de moldoveni...
Pai ati uitat ca cele mai tari femei sint moldovencele ?
Monica Birladeanu, Corina nu stiu cum, si altele, voi ce vreti sa vina singure pe Litoral ? Normal ca vin si ele cu insotitori, depinde numai de voi sa alegeti.

#22
Sebastian

Sebastian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,182
  • Înscris: 26.11.2001
Ce-ati inteles voi...

#23
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003
OFFTOPIC: Data viitoare precizeaza si la cine te referi ca poate cine ar trebui sa se simta nu o face si viceversa! In plus... Bine ca ne-ai lamurit tu!

#24
ARG1985

ARG1985

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 08.07.2018
S-au mai schimbat destul lucrurile in cei 18 ani de la deschiderea theadului. Iar topless-ul este mult diminuat! Cred ca in mare masura este facut tot de fetele de acum 18 ani...

#25
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Īmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,494
  • Înscris: 13.06.2004
Nu se prea mai face aşa de mult cred că şi din cauza faptului că acum e uşor să faci poze şi unele au devenit paranoice. E doar o teorie.
Mamaia e şi mai praf decât în 2003. A ajuns o mamaie senilă de care mulţi îşi bat joc. Iar Costineşti, ce să mai zic. Plaja 3 Papuci din Constanţa cred că încă normală.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate