Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

80 de posturi de radio din romania

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
claudiunou

claudiunou

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 29.06.2006
www.secretulclaudiu.bravehost.com  Am facut pagina asta din pasiune pentru radio ;) .Nu am mai inumarat statiile dar la ultimul calcul erau 72,acum cred ca sunt 80.Am dorit sa simplific cat mai mult modalitatea de a asculta un radio,adica nu am pus mai multe variante de frecventze,una si buna asa am crezut ca e mai bine.Va invit pe toti.Mai este vreun post,care nu e la mine acolo <_< ?.Daca cineva are are statie radio trimiteti-mi un e-mail cu adresa si ii fac publicitate.Sper sa va placawww.secretulclaudiu.bravehost.com

Edited by claudiunou, 16 July 2006 - 20:32.


#2
a21alex

a21alex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,030
  • Înscris: 22.08.2005
Dragut ....

#3
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006

View Postclaudiunou, on Jul 16 2006, 20:50, said:

www.secretulclaudiu.bravehost.com  Am facut pagina asta din pasiune pentru radio ;) .Nu am mai inumarat statiile dar la ultimul calcul erau 72,acum cred ca sunt 80.Am dorit sa simplific cat mai mult modalitatea de a asculta un radio,adica nu am pus mai multe variante de frecventze,una si buna asa am crezut ca e mai bine.Va invit pe toti.Mai este vreun post,care nu e la mine acolo <_< ?.Daca cineva are are statie radio trimiteti-mi un e-mail cu adresa si ii fac publicitate.Sper sa va placa www.secretulclaudiu.bravehost.com
Excelent. :coolspeak: Bravo! :peacefingers: Foloseam http://news.itbox.ro/?pagina=radio, dar de acum înainte voi folosi www.secretulclaudiu.bravehost.com
Saitul (site-ul) e  frumos și elegant, dar mai ai de lucrat la el, uneori devine foarte greoi... Vezi și http://news.itbox.ro/?pagina=radio poate te inspiră și urmărește ce posturi de radio lipsesc, dacă lipsesc ;)

Edited by megafanro, 17 July 2006 - 18:08.


#4
ghyo

ghyo

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 698
  • Înscris: 16.01.2005

View Postmegafanro, on Jul 17 2006, 19:03, said:

Excelent. :coolspeak: Bravo! :peacefingers: Foloseam http://news.itbox.ro/?pagina=radio, dar de acum înainte voi folosi www.secretulclaudiu.bravehost.com
Saitul (site-ul) e  frumos și elegant, dar mai ai de lucrat la el, uneori devine foarte greoi... Vezi și http://news.itbox.ro/?pagina=radio poate te inspiră și urmărește ce posturi de radio lipsesc, dacă lipsesc ;)

:) la mine merge ok

#5
adysab

adysab

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 15.04.2006
Bravo....cred k mai sunt cateva de adaugat(sau nu le-am vazut eu ,k nu prea am avut timp ) .... Radio Star Miercurea Ciuc ,Prima Radio Odorheiul Secuiesc

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate