Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 

Sony Ericsson W800i

- - - - -
  • Please log in to reply
88 replies to this topic

#1
Bugghy

Bugghy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 229
  • Înscris: 16.07.2006
Ma gandesc serios in ultimul timp sa imi cumpar un SE W800i si as vrea sa stiu cum se comporta si ce defecte sau calitati are. Va rog pe cei care detineti un asemenea telefon sa postati aici dar si cei care il cunoasteti bine. Am citit toate parerile si toate descrierile despre el de pe siteul firmei si nu numai, dar totusi am o senzatie k are si niste defecte...  :huh:

#2
Eminovici

Eminovici

    ZEN member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,378
  • Înscris: 14.06.2005
in afara de pret, nu vad ce defecte are

#3
Bugghy

Bugghy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 229
  • Înscris: 16.07.2006
Intr-adevar asa mi se pare si mie... :P...Mai ales k primesti la el un card de 512 Mb pe care daca il achizitionai separat mai plateai vreo 2 mil.

#4
Bugghy

Bugghy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 229
  • Înscris: 16.07.2006
Telefonul are (precum reiese din specificatiile tehnice): memorie 512 Mb card inclus + 34 Mb memorie interna, Bluetooth, Infrared, USB, 2MP camera foto/video (mod macro, autofocus, etc), radio FM cu RDS, pana la 400h stand-by time si pana la 9h talk time, unul dintre cele mai bune mp3-playere, si celelalte detalii care sunt indispensabile la telefoane in zilele noastre :)

#5
Eminovici

Eminovici

    ZEN member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,378
  • Înscris: 14.06.2005
un singur om din vreo 20, pe un site de review-uri, zicea ca cica s-ar auzi naspa

#6
Bugghy

Bugghy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 229
  • Înscris: 16.07.2006
Am citit si eu acel review. Zicea k a avut un K500i i acum si-a luat un W800i si i se pare k se aude mai prost decat K500i dar pe celelalte siteuri si ceilalti oameni zic cu totul altceva,ca "Are o acustica perfecta"...."Se aude super"...etc

#7
Bugghy

Bugghy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 229
  • Înscris: 16.07.2006
... :mellow:  :mellow:  :mellow:
Attached File  02.jpg   126.96K   267 downloads                 Attached File  05.jpg   109.74K   262 downloads               Attached File  07.jpg   95.94K   242 downloads

#8
tudo

tudo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 295
  • Înscris: 14.01.2006
vezi aici

#9
Bamis

Bamis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 350
  • Înscris: 23.06.2005
Care e pretul acestui telefon cu si fara conectare?

#10
Sany

Sany

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 20.01.2006

View PostEminovici, on Jul 16 2006, 16:54, said:

un singur om din vreo 20, pe un site de review-uri, zicea ca cica s-ar auzi naspa
E o aberatie ! Nu cunosc, atentie, dispozitiv care sa redea sunetul cu o fidelitate mai buna decat w800, si am probat si vreo 2 iPOD-uri.

#11
Bugghy

Bugghy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 229
  • Înscris: 16.07.2006
Pretul acestui telefon cu Conectare pe 24 luni este in jurul a 9.750.000 ROL si cu conectare pe 12 luni este 10.400.000 ROL. Fara conectare se mareste pretul si ajunge la 12.500.000...Dar totusi cred k isi merita fiecare banut ptr. ceeea ce iti "daruieste" cand il deschizi.


@Sany : Mai zimi despre cum se comporta w800 si ce pareri ai despre el...Sunt interesat de acest telefon mult...:D

#12
Bamis

Bamis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 350
  • Înscris: 23.06.2005
Thx!@Bugghy

#13
Bugghy

Bugghy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 229
  • Înscris: 16.07.2006
N-ai ptr. ce, doar te-am ajutat k ai intrebat :P...Ajuta si vei fi ajutat

#14
Bugghy

Bugghy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 229
  • Înscris: 16.07.2006
Nimeni nu mai are tel ca asta in afara de Sany? Vreau pareri despre el cat mai multe...Mai ales k fac numai lucrurui bune ca sa primesc telul asta  :notangel:  :rolleyes:  :D

#15
raptyle

raptyle

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 30.08.2005
eu am un K750i de vreo cateva luni si se aude foarte bine.w800i este cam acelasi model cu k750i numai ca primul are functia walkman si il cumperi cu un card de 512 MB cred eu suficientzi pentr a asculta muzica si a vedea ceva videoclipuri.in plus si castile sunt super.au o fidelitatea nemaipomenita.am un prieten care are un W810i care e putin diferit de w800i.insa nu mias lua un W800i sau W810i.a aparut acum K800i cu un display mai mare(320x240) o camera mai buna(3,2 MP) o camera secundara VGA cu senzor dat fiind faptul ca este un telefon 3G,plus multe alte kkturi. :coolspeak:

#16
Bugghy

Bugghy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 229
  • Înscris: 16.07.2006
Cum am mai spus pe un topic, camera la telefon nu prea mai conteaza de cand s-au inventat tot felul de camere digitale cu multi MP...Mie imi place cardul de 512 primit si inca o data mai spun...Are cel mai bun mp3-player dintre telefoane, alaturi de toate SE din seria W.....,  K750 are un detaliu in minus, adica are un mp3-player mai slabutz decat w800i...
Sa iti stapanesti sanatos K750-le si sa primeasca cat mai putine cazaturi :D

#17
ritz

ritz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 494
  • Înscris: 21.11.2005
Eu am un w810i, insa am vazut si am testat si modelul w800i. Pot sa-ti spun ca in afara de design, alte diferente nu prea exista intre ele. Melodiile se aud cam la fel, parca o idee mai bine pe 810i, cel putin asa mi s-a parut mie. Acum 2 luni, am dat 1250 RON pe w810i la abonament, iar w800i era undeva pe la 900 RON la abonament (orange amandoua), acum nu mai stiu care sunt preturile. Ideea e ca este un telefon bun, insa nu stiu cat de justificat este pretul, sunt chestii care tin de mofturi si de buzunarul fiecaruia :)
Bafta :P

#18
C0Bu

C0Bu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 371
  • Înscris: 25.01.2006
tocmai ce am scapat am meu w800 pe gresie..auci..nici macar nu s-a restartat...rezistent :D
well
- joysticku( mai ales capatu de guma..daca nu esti atent pleaca la plimbare)
- capacul camerei care la mine e defect din a 2 sapt de utilizare..
in rest serios..nu am ce sa ii reproshez..se aude bine, muzica de nota 8-9..bateria care uit sa o incarc(vb f putin) ce sa zic..as mai da banii o data pe el daca ar fi.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate