Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!
 Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...
 orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus
 Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...
 

nu am par la subsiori

- - - - -
  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#19
kraMMer

kraMMer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 23.04.2005
esti norocos... bucura-te de lipsa lui... :coolspeak:
nu trebuie sa te deranjeze remarcile altora, pur si simplu le zici ca te-ai epilat si gata, nu trebuie sa dai explicatii nimanui...

#20
un_om

un_om

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 14.07.2006
Multumesc foarte mult tuturor celor care mi-au dat sfaturi de aici...pe softpedia  :)
Acum dupa ce am vazut care sunt parerile voastre deja mi-am schimbat opinia desprea acest lucru, spre bine  :D
Sper sa vada acest topic si cei care se confrunta cu problema asta si sunt foarte ingrijorati...cum am fost si eu.
Bafta all !  :coolspeak:

#21
kisss

kisss

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 348
  • Înscris: 28.04.2006

View PostZamolxel, on Jul 14 2006, 11:53, said:

Si acum esti fericita ???  :w00t:
   Initial am fost fericita :P ...da' acum logic ,imi dau seama ca daca nu era ...mai bine era...pe moment ma panicasem si credeam ca nu sunt normala daca nu sunt ca toti ceilalti :death: ...oricum la un moment dat tot trebuia sa apara chiar daca am fortat eu aparitia...si-acum tot putin am asa ca nu-mi pare rau :lol:

#22
355

355

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 763
  • Înscris: 02.11.2005

View PostDanitzi, on Jul 14 2006, 10:30, said:

Un prieten de-al meu cind eram copii la fel ca si tine, pina la virsta de 18 ani nu avea par nici pe fata nici la subrat si nici acolo mai jos :) , a plecat omu in armata (avea 1,60 inaltime) si cind a venit sa nu-l mai cunosc avea 1,85 si par cam peste tot :D. Mi-a zis ca a avut o dereglare hormonala si cu un tratament adecvat s-a rezolvat. e bine sa mergi la un medic.
si in ce consta tratamentul ?  <_<

#23
parazitu_

parazitu_

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 28.06.2006
daca chiar asa de ingrijorat esti, du-te la doctor, dar peste vreo 3 luni o sa te saturi sa tot il razi toata ziua. mai bine fara. si dupa ce te razi nu se prea observa daca ai avut vreodata sau te-ai ras (cel putin la unele persoane). stai calm si bucura-te ca nu ai, mai tarziu o sa iti para rau ca nu ai profitat :P

#24
Danitzi

Danitzi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,723
  • Înscris: 02.11.2005

View Post355, on Jul 15 2006, 12:17, said:

si in ce consta tratamentul ?  <_<
Nu mai stiu au trecut vreo 20 de ani de  atunci, parca un tratament hormonal, ceva pastile, injectii...., controale la medic si analize destul de des :)

#25
mnezo

mnezo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,762
  • Înscris: 06.03.2006
Parul asta prin diferite parti e un caracter sexual secundar, din cate stiu eu. Daca cele primare sunt okei, n`ai de ce sa`ti faci probleme.  ;)  Variabilitatea in privinta asta e, ca si in multe alte privinte, foarte mare dar totul se incadreaza intr`un normal. Cum ziceau si ceilalti, bucura`te ca nu trebuie sa`l dai jos tot timpul.

#26
InTech

InTech

    Kietata ?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,739
  • Înscris: 23.11.2005
pretene,stai cuminte,nu iti fa probleme  :coolspeak:

cand te duci la strand no sa stea nimeni sa se uite la paru tau de la subsiori ...

si chiar daca,cum a zis si altcineva mai sus,ii zici ca te-ai ras ..  ;)

chiar si eu ma rad odata la 2 saptamani ... ma mai rad si la p**a odata la 2 luni ...   :cursing:

pe picioare am par destul de mult si pe burta si piept .... dar nu ma rad pe acolo  :w00t:

#27
un_om

un_om

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 14.07.2006
eu ma gandeam serios la un doftor :confuzzled: ...da cred ca stau cuminte....decat sa ma indop de medicamente....si sa mai am si 'probleme' cu paru'....mai bine asa :D

#28
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 09.01.2006

View PostInTech, on Jul 18 2006, 02:32, said:

pretene,stai cuminte,nu iti fa probleme  :coolspeak:

cand te duci la strand no sa stea nimeni sa se uite la paru tau de la subsiori ...

si chiar daca,cum a zis si altcineva mai sus,ii zici ca te-ai ras ..  ;)

chiar si eu ma rad odata la 2 saptamani ... ma mai rad si la p**a odata la 2 luni ...   :cursing:

pe picioare am par destul de mult si pe burta si piept .... dar nu ma rad pe acolo  :w00t:

La 2 saptamani? ca sa-l mai linistesc pe un_om la faza ca nu are... eu il rad la 2 maxim 3 zile  :w00t:

#29
vj_Heaven

vj_Heaven

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,058
  • Înscris: 19.07.2005

View PostZamolxel, on Jul 18 2006, 11:11, said:

La 2 saptamani? ca sa-l mai linistesc pe un_om la faza ca nu are... eu il rad la 2 maxim 3 zile  :w00t:

2-3 zile? :lol: te plictisesti tare pe-acasa..
Barba la cate zile sau ore o dai jos?  :D  :D

#30
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 09.01.2006

View Postvj_Heaven, on Jul 18 2006, 17:51, said:

2-3 zile? :lol: te plictisesti tare pe-acasa..
Barba la cate zile sau ore o dai jos?  :D  :D

Pai nu este vorba de plictiseala. Daca ar necesita l-as rade de cate ori fac baie, adica si zilnic
Barba ?? IN FIECARE DIMINEATA, cu exceptia weekend-ului. Asta doar in cazul in care nu merg la serviciu in weekend.

#31
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002
mama cata rabdare ai. :coolspeak:
nu as suporta sa ma rad pe barba in fiecare dimineata pentru ca de obicei ma ustura tot restul zilei pielea.

#32
Fr3ak

Fr3ak

    Membru Senior

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,490
  • Înscris: 19.07.2005
hmmm...pe mine nu mă deranjează EXAGERAT părul de niciun fel. îl rad când devine inestetic. lipsa părului la subsuoară nu poţi să spui că e un defect, adică nu cred că are dezavantaje prea multe. totuşi, el nu e pus degeaba acolo, şi aş sugera un control, că dacă ai probleme acolo, s-ar putea să se mai ivească şi altele. nu poţi zice că e perfect normal. nu e cazul să te sperii, dar nici să te bucuri prea tare.

#33
tudo

tudo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 295
  • Înscris: 14.01.2006
si io acum cativa ani ma gandeam la faza cu parul de sub brat... vedeam ca erau 3 firicele amarate de te uitai cu lupa la ele si altii din clasa aveau o gramada... dar dupa 1 an pac a aparut stufu, si odata cu acesta mirosul specific   :puke:     :lol:
peste cativa ani sper sa nu te vedem iar peaici pe softpedia cu un topic de genu " Cat costa epilarea cu laser? " :)))

iar sfaturile cu dusu la medic... io zic sa nu le iei in seama, inca esti la pubertate si nu are rost sa te ingrijorezi... daca ajungi la 20 si ceva de ani si tot nu iti creste deja cred ca o sa fii obisnuit si o sa te simti mult mai bine fara el :)

#34
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005

Quote

peste cativa ani sper sa nu te vedem iar peaici pe softpedia cu un topic de genu " Cat costa epilarea cu laser?

eu sper sa-l vedem pe Softpedia de-acum incolo toata viata lui cat maa re de trait. cat despre topicul respectiv mai snt cateva similare. mai poti vedea niste opinii aici :

http://forum.softped...t...=140094&hl=
http://forum.softped...t...=109375&hl=
http://forum.softped...topic=56158&hl=

#35
un_om

un_om

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 14.07.2006
thanx....
acu nu credeti ca io chiar vreau sa am 'stuf'.....da ma ingrijoram....nu mi se parea normal....
:peacefingers:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate