Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

CEL MAI DEPENDENT RPG EVER

- - - - -
  • Please log in to reply
312 replies to this topic

#271
SoldierHair

SoldierHair

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 14.01.2011

View Postkr0k0dilu, on 6th April 2011, 16:04, said:

Red Dead Redemption.
Ori cate +1 as pune ,nu ar fi destule.

#272
kastor

kastor

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 17.12.2006

View Postbrainium, on 4th March 2011, 22:57, said:

si totusi are o poveste foarte buna, personajul avanseaza (primesti puteri, arme noi) pe parcursul jocului... Este un FPS cu elemente RPG. Si mie mi.a placut la nebunie!

E doar shooter. Fallout 3 e FPSRPG, de exemplu.

Cele care au dat dependenta pentru mine sunt F3 (mentionat si mai sus), The Witcher, Gothic 2 si Mass Effect (pe care inca nu am apucat sa il termin :D).

View PostUncle_Leo, on 13th May 2011, 15:41, said:

Vampire - The Masquerade Bloodlines

...si asta. :dribbledrool:

#273
alexandru_viorel

alexandru_viorel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,938
  • Înscris: 16.07.2010
Jucam Wow pe classic (blizzlike rates aka 1x) am avut (si inca am ) un caracter cu gear mediu spre bun, faceam pvp, tactici, raiduri cu ventrilo etc, asta faceam cam 8 ore pe zi poate mai mult acum nu mai ma joc pe classic adica intru dar foarte rar si doar sa vb cu cei din guilda... however acum ma joc cu ceva prieteni pe cataclysm chiar daca urasc acel expansion e un server medium-high rates (am jucat umpic pe oficial si m-am gandit ca nu se merita sa dau banii pentru 2 ore pe zi cat ma joc)facem premade si ne batem joc de horde in pvp, facem raiduri cu ventrilo dar e mai fain pentru ca e intre prieteni si fosti colegi nu intre necunoscuti deci doar distractie, si asta maxim 2-3 hr/zi

lateredit: stiu ca wow e mai mult mmorpg dar totusi e singurul joc de care am fost cat de cat dependent si am vrut sa scriu na, kill me

Edited by alexandru_viorel, 21 September 2011 - 20:59.


#274
Ionutu2010

Ionutu2010

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 02.10.2010
Jucam pe pc-u al vechi Max Payne 1&2 si GTA San Andreas..astia cred ca au fost 2 dintre jocurile care m-au tinut cu ochii lipiti de monitor cateva ore bune la rand uitand de trecerea timpului :)

#275
TheGrudge

TheGrudge

    Watcher

  • Grup: Moderators
  • Posts: 2,451
  • Înscris: 25.08.2006
Diablo 2 si Red Dead Redemption

Diablo 2 si Red Dead Redemption

#276
popmarianc

popmarianc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 24.10.2011
Diablo II ....Titan Quest + Immortal Throne

#277
wolfyx17

wolfyx17

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 02.12.2010
World of Warcarft mi-a starnit atentia vreoooooo 3 ani si juma.

#278
HsY

HsY

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 17.07.2009
GTA San Andreas Multy Player m-a facut dependent timp de aproape 1 an :)) tin sa precizez ca si cs-ul il joc de cand era versiunea 1.5 sau mai mica nu-mi mai aduc aminte ... dar nu erau pe atunci servere jucam doar la internet caffe in lan ... si il joc de atunci ( is aproximativ 10 ani ) dar nu m-a facut dependent nici o data in schimb in samp ( san andreas multy player ) am jucat chiar si 6 zile fara sa dorm ... ) am avut server la care am lucrat multe nopti fara sa dorm deci ma atrageau toate la el chear si la server cand jucam doar 1-2 ore la saptamana in rest scriptam la el sau invatam sa scriptez dar asta a fost cam 5-6 ani cu pauze ( in pauze jucam tot cs ) :))
si in momentu de fata joc inca acel joc antic si de demult Counter Stricke :)) dar nu sunt dependent de el .. joc 1-2 ore pe zi ( nu-mi permite timpu acum poate deasta :)) )

#279
arakosta

arakosta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 829
  • Înscris: 06.09.2010
Printre jocurile care m-au tinut mult timp in fata pc-ului:
Metin2
Europa universalis III
Stronghold
Civilization IV

#280
razesu

razesu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 93
  • Înscris: 03.04.2011

View PostHsY, on 3rd November 2011, 01:00, said:

GTA San Andreas Multy Player m-a facut dependent timp de aproape 1 an :)) tin sa precizez ca si cs-ul il joc de cand era versiunea 1.5 sau mai mica nu-mi mai aduc aminte ... dar nu erau pe atunci servere jucam doar la internet caffe in lan ... si il joc de atunci ( is aproximativ 10 ani ) dar nu m-a facut dependent nici o data in schimb in samp ( san andreas multy player ) am jucat chiar si 6 zile fara sa dorm ... ) am avut server la care am lucrat multe nopti fara sa dorm deci ma atrageau toate la el chear si la server cand jucam doar 1-2 ore la saptamana in rest scriptam la el s


#281
Cutzu

Cutzu

    SefuLaUrati

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,103
  • Înscris: 06.07.2006
Diablo 3 Beta - Wizard Gameplay
se apropie lansarea

#282
tavktm

tavktm

    Old school member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,824
  • Înscris: 25.07.2006

View PostRapier, on 22 februarie 2011 - 20:12, said:

Pt aia mai batrani: Might and Magic VII si VIII.
Pentru aia cu adevarat batrani: Seria FInal Fantasy.
Pentru aia antici de-a dreptul: Shining Force (prietenii stiu de ce) Posted Image

Pentru restul: KOTOR Posted Image

Am jucat (si terminat) Might & Magic VII si IX, ma poate ajuta cineva, as dori sa cumpar  Might & Magic VIII !
Unde il pot gasi ?

Multumesc,

#283
toderascuA

toderascuA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 939
  • Înscris: 09.01.2013
On and off timp de vreo 5 ani World of Warcraft

#284
n3utr1n0

n3utr1n0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,376
  • Înscris: 03.12.2012
diablo 2... l am jucat , l am rasjucat... l am facut in 1000000 de feluri. pacat de d3.. o dezamagire

#285
MihaiTza007

MihaiTza007

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 01.05.2013
Nush daca ma credeti Counter-Strike 1.6 :o am petrecut 3 zile 24/24 8 ani de zile m-am jucat .:| acum joc samp si asta ma facut dependent :o3

#286
RadooMarian

RadooMarian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 184
  • Înscris: 07.01.2013
Lineage II

#287
katurev

katurev

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 931
  • Înscris: 22.03.2012
De metin2 eram dependent, nu stiu cum am reusit sa ajung dependent, in fine am vandut conturile, iar acum joc League of Legends, doar de placere, cand am timp, in nici un caz nu da semne de dependenta

#288
andreibossul

andreibossul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 26.08.2013
Dupa cateva sute de ore de Skyrim, pot spune Skyrim.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate