Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deadpool & Wolverine (2023)

Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...
 Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri

Sfat / recomandare construire aco...

Cablu analog vs digital
 Ce valoare stabiliti la RSSI la u...

Sony FH 10W reparatie

Monitor cu consum URIAS

Topul rușinii la nivelul PE
 probleme domeniu sau configuratie...

Se poate vedea on-line filmul ...

Mazda 3 IV Sedan 2.0 e-SkyActiv-G...

NATO - Articolul 5

PROIECTUL FOCUSSAT ACUM (SI DE-A PURUREA ?)

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

hanssick

hanssick

Member

• Grup: Members
Prin dec.2005,atunci,s-a gandit acest proiect pt 110-120canale(sursa echipa tehnica) :coolspeak: ,iar callcenter mi-a spus ca au in program sa aduca mai multe din posturile discovery ,din viasat,X-tra music(MULTE),sky(zvon ;) ) si vor sa mai dea (gen UPC DIRECT) un receptor in plus(din iarna asta - zvon),deci 2 la un abonament :worthy: .In viitorul apropiat(toamna asta),va apare sigur TP4 cu bunatati,stu ca TP3 nu-i gata inca.(aceeasi sursa).VOI CE-ATI MAI AUZIT,CE MAI STITI ,ACUM CU [i)FOCUS SAT O COMPANIE UPC 100%,NIMIC NU MAI ESTE CUM ERA.

Startpause

Startpause

Guru Member

• Grup: Senior Members
lol..nu se discuta despre asta pe threadul ESS lanseazas i taei si sipanzura..bla-bla ?:)

rz

rz

Moderator

• Grup: Moderators
Exact... ultimele noutati si discutii generale Focus SAT sunt sus, la IMPORTANT (''ofiter de serviciu'' este @ovex :D )
Se admit si thread-uri separate (la cele 4-5 platforme DTH) dar numai atunci cand exista un subiect legat de probleme / instalari, pentru care discutiile se pot intinde pe multe pagini
Am facut aceste precizari pentru userii mai noi, care nu sunt obisnuiti cu ''politica'' acestui forum :)

Edited by rz, 13 July 2006 - 12:41.

Startpause

Startpause

Guru Member

iar in continuare eu rad de ma prapadesc uitandu-ma la ce-am scris mai sus, si nu vreau sa editez ci sa precizez ca am tastatura noua, care mai e si silentioasa...dar trebuie sa apesi pe ea sa faci gaura :D si cand nu apesi, se intampla exacta asa :D
of...

hanssick

hanssick

Member

• Grup: Members
sa ma lamureasca cineva:cei de acolo mi-au spus ca vor aduce toata seria discovery(9 in total),plus aprope seria X-TRAMUSIC,familia lui tv1000 +altele.DE ce la antena aplecata-n fata cu 20 grade fata de un stilp perfect vertical cu pamantul am S=80 ,Q=96,asta la focus sat,iar la digi si max este mult mai putin(am incercat cu prietenii),tell me WHYYYYYY? :naughty:  :worthy: ,apoi mutati totul la ESS LANSEAZA FOCUSSAT,PLEASE -SORRY,IAR la focus sat sper sa nu mai fie aceeasi "dinozauri damboviteni" cu upc acum.VROIAM alceva cu acest thread,diferit de ESS LANS.... ;)

Startpause

Startpause

Guru Member

se spune alTceva
iar daca intrebi pe threadul specializat sigur o sa iti raspunda cineva competent

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate