Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Sensation

- - - - -
  • Please log in to reply
64 replies to this topic

#37
clerick

clerick

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 10.04.2006
am fost eu in 2004 la amsterdam olanda la sensation black....super beton..numa ca erau aia pe juma drogati...si la naiba...prea multi homosexuali..multi :confuzzled:
in 2005 am fost la o manifestare tot de genu' in Zurich...dar sincer nu am stat decat 2 ore ca munceam a doua zi

sper ca pe la anu sa mai apuc sa ies la o destrabalare prin elvetia..

#38
faurdanut

faurdanut

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 05.10.2006
Am o copie dupa Sensation White 2007 (4.5 GB), dar eu astept Black care sigur rupeeeeeeeee
:D



in curand il bag pe net :))

pa

Edited by maxy, 01 October 2007 - 12:37.


#39
Rocsta

Rocsta

    New Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.05.2006
Eu merg pe 31.12.2007 la Sensation White Dusseldorf. Suntem un grup de 13 persoane cu 14 bilete. Este cineva interesat de biletul pe care-l avem in plus? Il vand cu 90 euro. Rocsta - 0741377936

#40
TzapInferno

TzapInferno

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 21.03.2006

View PostRocsta, on Oct 8 2007, 19:49, said:

Eu merg pe 31.12.2007 la Sensation White Dusseldorf. Suntem un grup de 13 persoane cu 14 bilete. Este cineva interesat de biletul pe care-l avem in plus? Il vand cu 90 euro. Rocsta - 0741377936

Da. Eu sunt interesat. Foarte interesat chiar. Singura mea problema e ca n-am masina. Si prin alte modalitati decat cu masina chiar nu vreau sub nici o forma ( I`m really scared of planes, trust me, I tried to get near the freaking thing but I almost fainted ! ), deci daca ma puteti primi cu bratele deschise in grupul vostru si daca ma indeasa si pe mine cineva la el in masina eu vin cu cea mai mare placere.  ^_^

Nu va faceti probleme, sunt un tip foarte sociabil.  :kisstogether:  A nu se intelege gay.  :nonobad:
De fapt de vreo 2 zile ma invart pe net si ma uit la poze si videoclipuri cu Sensation White si Sensation Black. Am inceput sa caut dupa ce am fost sambata seara la Chemical Brothers. Bine stiam asa de cativa ani de Sensation White dar nu am avut niciodata posibilitatea sa ajung eu prin Olanda, sau ma rog pe unde a mai fost.  :mellow:

Deci eu cam asta as fi, un tip de 23 de ani caruia nu i se da nici 18 dupa aspect ( am probleme cu intratul in cluburi uneori, trebuie sa prezint buletinul, desi sunt trecut cu 5 ani de varsta ceruta... of...  :thumbdown: ), si in rest... sunt ok... curat, vaccinat, bine imbracat, cuminte, calm... and the list goes on !  :naughty:

Deci daca doriti sa ma luati cu voi, si sa aveti grija de mine ( nu de alta dar mi-e si putin frica, eu inafara sa-mi iau banii in buzunar si sa plec la drum nu prea stiu, in Romania ma descurc eu de minune dar inafara e cu totul alta poveste, nu stiu nici germana, in schimb sunt as in engleza ) eu vin cu cea mai mare placere. Ma luati, ma luati ?  :worthy:

ID : tzapinferno | Telefon : 0726.132.720

#41
LuvtraNce

LuvtraNce

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 27.08.2007
Dj Mason si Erick E au miscat Sensation Arena bine de tot. Si David Guetta cu Baby When The Lights si Love Is Gone

#42
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004
Si oare cand apare DVD-ul?

#43
Red9

Red9

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 546
  • Înscris: 10.04.2007

View Postmaxy, on Nov 1 2007, 09:17, said:

Si oare cand apare DVD-ul?
Pai a cam aparut de ceva timp!

#44
vl4d001

vl4d001

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 16.08.2006

View PostRocsta, on Oct 8 2007, 18:49, said:

Eu merg pe 31.12.2007 la Sensation White Dusseldorf. Suntem un grup de 13 persoane cu 14 bilete. Este cineva interesat de biletul pe care-l avem in plus? Il vand cu 90 euro. Rocsta - 0741377936
salut , poti sa dai ceva detalii despre cazare , transport , niste preturi , te rog mult ca sunt si eu interesat sa vin la eveniment

#45
manoliucalarasi

manoliucalarasi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 03.04.2008
am vazut concertele pe DVD - super tari - am cautat pe net si am gasit - pe 1 mai 2008 plec in ungaria la Sensation White . am luat bilete de pe net - http://www.eventim.hu/. ridic biletele in ziua concertului de la Budapest Sportarena. Cazare - super bine - am gasit un hotel la 500 m cu 138 euro pe 2 nopti apartament pt. 4 persoane. sunt fericit ca am sa vad tot live.
bafta tuturor

#46
stokarit_s

stokarit_s

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,200
  • Înscris: 05.01.2007

View Postmanoliucalarasi, on Apr 3 2008, 13:29, said:

am vazut concertele pe DVD - super tari - am cautat pe net si am gasit - pe 1 mai 2008 plec in ungaria la Sensation White . am luat bilete de pe net - http://www.eventim.hu/. ridic biletele in ziua concertului de la Budapest Sportarena. Cazare - super bine - am gasit un hotel la 500 m cu 138 euro pe 2 nopti apartament pt. 4 persoane. sunt fericit ca am sa vad tot live.
bafta tuturor
Sa ne spui impresia pe care o sa o ai acolo  :) m-as duce si eu dar nu pot . :(

Edited by stokarit_s, 03 April 2008 - 13:09.


#47
stokarit_s

stokarit_s

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,200
  • Înscris: 05.01.2007
Am vazut si eu concertul White Sensation - Amsterdam 2007  acum 5 min si este bestial ca atmosfera si muzica.
Trebuia sa strang banii ca sa pot sa vin si eu. :crying:

#48
vladut_v

vladut_v

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,708
  • Înscris: 11.01.2005

View Postmanoliucalarasi, on Apr 3 2008, 13:29, said:

am vazut concertele pe DVD - super tari - am cautat pe net si am gasit - pe 1 mai 2008 plec in ungaria la Sensation White . am luat bilete de pe net - http://www.eventim.hu/. ridic biletele in ziua concertului de la Budapest Sportarena. Cazare - super bine - am gasit un hotel la 500 m cu 138 euro pe 2 nopti apartament pt. 4 persoane. sunt fericit ca am sa vad tot live.
bafta tuturor

Ai plecat deja, ma bucur pentru tine ... oricum poate stie altcineva ... se pot cumpara bilete la fata locului, sa zicem cu o ora/doua inainte de 21:00 cand incepe ?

#49
tyrael

tyrael

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,926
  • Înscris: 26.09.2006
S-ar putea sa merg eu la anu',ca ma car in Olanda :D V-as ruga sa-mi spuneti daca se (mai) merita,avand in vedere ca nu mai e ce a fost odata,in sensul ca totul tinde spre 'comercial'

#50
fLoOpS

fLoOpS

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 03.10.2007
Dupa parerea mea, Sensation White 2006 cu Tiesto si AvB a fost cel mai bun , insa eu unul cred ca se merita in continuare sa va duceti , e un show de zile mari ..:)

#51
cosminbolohan

cosminbolohan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 14.02.2007
Am fost anul asta la Sensation White in Budapesta, unde cred ca a fost printre cele mai bune line-up-uri din 2008. Oakie a fost genial, Picotto a fost ultimul si a trezit efectiv toata sala (majoritatea erau adormiti de Kleinenberg...don't get me wrong, tipul a mixat superb, insa la ora 4 dimineata nu mergea stilul lui). Cel mai plictisitor a fost tocmai Fedde, pana si DJ-ii unguri au fost mai buni. Ingrosso a fost iarasi deosebit, m-a "convins" dupa acea seara. :)
Cat despre muzica, la orice Sensation aceasta este doar 50-60%, restul e show (lumini, lasere, flacari, artificii, arteziene, dansatori, costume), ba chiar unul foarte reusit. Si eu as prefera mai mult trance, insa la un asa eveniment merge foarte bine si ceva mai calm, mai comercial. Daca vrei doar trance, ai Armin Only (bifat), Trance  Energy (la anul) etc.
In plus, senzatia pe care o ai atunci cand se aprind luminile albe si vezi o arena intreaga plina de alb este de nedescris.  :wub: Si tot referitor la feeling, eu am stat in tribune si de multe ori, daca te opreai din dansat, simteai cum se clatina inreaga tribuna de la miscarile oamenilor (nu am crezut ca va rezista pana dimineata :P )...superb :wub:
Daca doriti sa ascultati set-urile ungurilor si al lui Ingrosso, le gastiti aici (cautati pe acolo ca se gasesc rapid). Mai am acasa seturile lui Oakie, Fedde si Megamix-ul, daca le doreste cineva sa imi spuna (ce am acasa nu e la calitate foarte buna, dar sunt ok de ascultat).

Anul asta doresc sa merg la Sensation White Dusseldorf, de revelion (de aceea zilnic vizitez site-ul oficial sa vad cand se pun in vanzare biletele). Deoarece nu cred ca reusesc sa conving pe cineva din prietenii-mei-ascultatori-de-orice-mai-putin-trance/dance, poate reusim sa ne cumplam pe aici mai multi din timp. Eu doresc sa merg cu masina (I'm freakin' scared of flights) si fara probleme mai pot lua doua persoane).

Edited by cosminbolohan, 02 June 2008 - 10:38.


#52
xperience

xperience

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 23.02.2007
Am fost si eu la Sensation White Budapesta. A fost intr-adevar supeeeeeeeeerb :rolleyes:
Insa nici in ziua de azi nu am gasit pe nici un site roamanesc sau strain, mixurile ce s-au facut acolo... :( Sunt dezamagit total... am gasit doar o parte din ele si alea la o calitate foarte prosta (16 sau 24kbs).
Chiar nu se gaseste niciunde de cumparat aceste cd-uri? Sunt dispus sa platesc si transportul pana in romania numa sa le gasesc... <_<

#53
johnny bravo

johnny bravo

    Membru erect

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,419
  • Înscris: 05.08.2003
In 2009 merge cineva la Budapesta? Vineri pe 12 decembrie la ora 10 se pun in vanzare biletele la concertul din 16 mai

#54
Tidusss

Tidusss

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,834
  • Înscris: 25.08.2006
pe 16 mai nu sunt cei de la Depeche Mode?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate