Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Voi cum faceți fața ava...

Spital stomatologic sector 4 grat...

Pastrare numar inmatriculare !

Supraveghere autoturism in parcar...
 Bsod repetat

Angst Romania - Oficial in Insolv...

Pocket PC Handheld ajutor.

Intrerupere utilitati casa tempor...
 Care credeti ca este probabilitat...

paravan geam / obturare vedere

Motorola E32, se aprinde flashlig...

La mulți ani @sylvius!
 Joy Berceni Biruintei 87

Recomandare suport tableta

Vanzare apartament

Adaptare motor nou la unele elect...

probleme cu admiterea

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

fabby

fabby

Member

• Grup: Members
salutare!
am pe cineva care vrea sa vina in bucuresti, insa nu stie sigur unde sa dea. Incearca la ase, insa proglema e ca acolo, se dau teste la facultati, 2 cate 2, si degeaba dai la toate facultatile, pt ca conteaza 1 optiunile, asa ca ezissta riscul sa se intample ceva, asa ca e bine sa mai incerce si la altceva

am mai luat in calcul snspa, si spiru haret - finante banci.
problema e ca la snspa...nuj cat de mult te ajuta facultatea,m iar spiru e particulara..si nu e ok sa dea acolo

voi ce recomandati..ce ati optat..sau unde veti da?

xelad

xelad

Member

View Postfabby, on Jul 11 2006, 00:37, said:

salutare!
am pe cineva care vrea sa vina in bucuresti, insa nu stie sigur unde sa dea. Incearca la ase, insa proglema e ca acolo, se dau teste la facultati, 2 cate 2, si degeaba dai la toate facultatile, pt ca conteaza 1 optiunile, asa ca ezissta riscul sa se intample ceva, asa ca e bine sa mai incerce si la altceva

am mai luat in calcul snspa, si spiru haret - finante banci.
problema e ca la snspa...nuj cat de mult te ajuta facultatea,m iar spiru e particulara..si nu e ok sa dea acolo

voi ce recomandati..ce ati optat..sau unde veti da?
Sa incerce la Politehnica pentru ca unele facultati au examen la mate si economie pentru unele sectii.
Sau inca o varianta la Constructii aceeasi chestie .Sfatul asta e bun daca vrea sa dea si la facultati tehnice.
Pentru mai multe detalii uita-te pe siteurile universitatilor.

fabby

fabby

Member

View Postxelad, on Jul 11 2006, 09:07, said:

Sa incerce la Politehnica pentru ca unele facultati au examen la mate si economie pentru unele sectii.
Sau inca o varianta la Constructii aceeasi chestie .Sfatul asta e bun daca vrea sa dea si la facultati tehnice.

mmm....e mai mult pe contabilitate...finante banci, chestii d-astea...da am sa tin cont si de ce ai zis si am sa ma uit. multumesc!...
de particulare ce parere aveti?

Archon

Archon

PredaTerminatorMan

• Grup: Senior Members

View Postxelad, on Jul 11 2006, 09:07, said:

Lol, la Politehnica :)). daca vrei sa te injure tot restul vietii, da cheama-l la poli  :w00t: . Ase sau Universitate.
Depinde ce-i place sa faca...

Edited by Archon, 14 July 2006 - 17:31.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate