Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Placa retea integrata la un ASUS ...

Targ de viniluri - Bucuresti

Achizitionare furca RockRider

End to end encrypted messenger
 masina de familie 9000 euro

T-Mobile intenționeaza sa in...

5G N38 Digi Mobil

Road trip moto Tunisia
 De ce au devenit recenziile Googl...

Mail suspect

Care adeziv de placi ceramice ii ...

[GAMING PC BUILD] Aprox 12000 lei
 Care sint cele mai ieftine mortar...

Ferdinand Residence - Sectorul 2

programel Win Movie Maker

Meritau ginerii lui Lot sa moara?

mouse problem

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

virusel2013

virusel2013

Active Member

• Grup: Members
salut. mi-am luat de curand odata cu sistemul adica acum 6 luni un mouse A4tech NB-50 optic fara fir dar aici intervine problema....mouse-ul se alimenteaza cu energie de pe un pad magnetic detalii aici . si nu mai merge parca "s-ar consuma padul" acum numai pe un coltisor mai merge normal...in rest merge in reluare...."sageata ramane in urma"...pls..ce pot sa fac

multumesc tuturor ce imi raspund

Edited by virusel2013, 10 July 2006 - 19:13.

kretzu77

kretzu77

Custom title

• Grup: Senior Members

View Postvirusel2013, on Jul 10 2006, 20:10, said:

salut. mi-am luat de curand odata cu sistemul adica acum 6 luni un mouse A4tech NB-50 optic fara fir dar aici intervine problema....mouse-ul se alimenteaza cu energie de pe un pad magnetic detalii aici . si nu mai merge parca "s-ar consuma padul" acum numai pe un coltisor mai merge normal...in rest merge in reluare...."sageata ramane in urma"...pls..ce pot sa fac

multumesc tuturor ce imi raspund

ce zici de un service? ; e in garantie si poate e ceva bsit la pad

virusel2013

virusel2013

Active Member

am fost la service....dar la ei nu face probleme.

l-am incercat la un prieten....nici la el nu facea probleme in primele zile...dar dupa vreo 3 zile a inceput sa faca iar probleme( nu pc-u meu e porblema...m-am ganditi si la varianta asta)

daca il lasam la service mai mult timp....poate facea si la ei...

tehnics

tehnics

acolo unde vara-i zi la miezul noptii

Pai explica-le celor de la service...ca problema nu se manifesta imediat...si ca terbuie sa il tina in probe ca sa apare defectul...ca astia de la service...nu stiu cum sa scape mai repede de tine.Tine-te de capul lor...e dreptul tau

SlipKnoT

SlipKnoT

Junior Member

Pentru a mia oara. Nu va mai cumparati mouse-uri A4Tech pentru ca este o firma foarte proasta. Sunt cele mai problematice periferice din lume A4Tech-urile. Poate ca ar fi cazul sa faca cineva un stickey unde sa scrie mare de tot:

PERSOANELE CU MOUSE-URI A4TECH SUNT RUGATE SA ISI CUMPERE UN ALT MOUSE!

:death: :death: :death: :death: :death: :death:

doohoodogg

doohoodogg

Junior Member

CORECT

I hate A4TECh, mai bine fara mouse, numa din hot-key-uri :))

Doru_Neo

Doru_Neo

Senior Member

View PostSlipKnoT, on Aug 12 2006, 12:58, said:

Pentru a mia oara. Nu va mai cumparati mouse-uri A4Tech pentru ca este o firma foarte proasta. Sunt cele mai problematice periferice din lume A4Tech-urile. Poate ca ar fi cazul sa faca cineva un stickey unde sa scrie mare de tot:

PERSOANELE CU MOUSE-URI A4TECH SUNT RUGATE SA ISI CUMPERE UN ALT MOUSE!

:death: :death: :death: :death: :death: :death:

Nu mai aberati cu afirmatii de genul asta !  Ai facut tu o statistica concludenta care sa stea la baza afirmatiei tale ?!
Fara sa fie argumentate afirmatiile acestea nu au nici o valoare !

Wally_Gl

Wally_Gl

Junior Member

revin cu recomandarea.. Go To Service..
E cea mai buna... sau daca nu se rezolva ia-ti un mose "penal" tot a4tech OP-620 alb negru sau argintiu sa fie la asorte cu ce mai ai tu pe acasa... e cu fir.. e ieftin.. si tot aia face

diZy

diZy

Senior Member

offtopic: si eu am A4Tech swop 50 de un an ji merge bine ca in prima zi dar still I hate A4Tech

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate