Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Discutii legate de Cupa Yahoo Pool

- - - - -
  • Please log in to reply
150 replies to this topic

#19
alexutzu_boo

alexutzu_boo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 09.02.2006
Doaaaamneee....Auzi...Cu rigla pe ecran... :)))) Dar jucati pe bani sau ce???? :))))) Pe mine ma pufneste rasul... :D Majoritatea dintre cei care participa au jucat si la celelalte editii asa ca nu se poate pune problema AIM-ului decat la noii veniti... Cred??!! :) Sa ma contrazica restul care au jucat daca ma insel! :) Sau care se simte cu musca pe caciula!  -_-

Edited by alexutzu_boo, 14 July 2006 - 16:38.


#20
kraMMer

kraMMer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 23.04.2005
hai, care jucati cu aim si cu rigla pe ecran, va astept sa jucam...
id: krammermail
B)

#21
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006

View Postcrz, on Jul 13 2006, 14:32, said:

@iulian, @all,

Intelegeti un singur lucru:

Acest "campionat" este pur si simplu un mod de a petrece timpul distractiv, intre prieteni de pe forum. Scopul este DOAR sa ne relaxeze dupa o zi de munca, dupa sesiune sau orice alte activitati producatoare de stres.

DACA exista un premiu, cu atat mai bine. Daca nu, nu e nici o problema.

In cazul in care cineva concureaza pentru a castiga respectivul premiu, il rog frumos sa paraseasca incinta.
Bagati bine la scufita faptul ca tot ce se intampla aici este munca voluntara. Daca aveti pretentii de organizare exemplara, premii mari, etc, facute toate de-odata, participati la alte competitii. We're here only for fun.

:peacefingers:
De acord cu tine.
M-am oferit sa dau eu un premiu - un tricou.

Edited by iulian.dronca, 14 July 2006 - 18:13.


#22
crz

crz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,794
  • Înscris: 27.09.2005

View PostkraMMer, on Jul 14 2006, 19:08, said:

hai, care jucati cu aim si cu rigla pe ecran, va astept sa jucam...
id: krammermail
B)
;) Bine zis.

Aim-ul este 30%. Conteaza mult mai mult strategia de joc (luati si jucati cu @kraMMer sa vedeti despre ce e vorba), efectul imprimat bilelor, etc..

Anyway, oricine ar juca cu coduri e un imbecil. Si chit ca ar castiga, nu ne-ar pasa. 'Cause we-re here only for fun.

:peacefingers:

#23
Syncron

Syncron

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,756
  • Înscris: 07.01.2006
Se stia dinainte ca se poate trisa. Nu se poate face nimic in acest sens, nu exista deocamdata un program anti-aim.

#24
kraMMer

kraMMer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 23.04.2005
...dupa vreo 7 ore de pool...

Attached File  kraMMer___rating.jpg   27.85K   73 downloads

:smoke:

#25
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006

View PostkraMMer, on Jul 15 2006, 04:43, said:

...dupa vreo 7 ore de pool...

Attachment attachment

:smoke:
In 7 ore ai jucat mai mult de 2000 de meciuri?

#26
kraMMer

kraMMer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 23.04.2005
spune-mi ca glumesti... :blink:

#27
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006

View PostkraMMer, on Jul 15 2006, 21:20, said:

spune-mi ca glumesti... :blink:
Din cele spuse de tine asa se intelege. Acuma stiu ca nu asa sta treaba.

#28
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006

View Postciuly, on Jul 12 2006, 00:40, said:

daca cineva doreste sa faca o donatie ca si premiu cum a facut shumi intr-o editie precedenta, este binevenita si discutiile legate de acel premiu sunt permise.

Doresc sa fac o donatie, un tricou (probabil albastru & alb ca si culorile de pe acest forum) pentru castigatorul editiei V a concursului nostru.
Sunteti de acord cu aceasta donatie?

#29
ciuly

ciuly

    dus cu pluta pe apa sambetei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,848
  • Înscris: 17.03.2004

View Postciuly, on Jul 12 2006, 00:40, said:

[...]
Editia V a cupei yahoo pool softpedia NU va avea nici un fel de premii oficiale.

reamintesc ca acest thread este doar pentru editia a V-a a cupei. cum nu se mai pune problema unor premii oficiale, orice discutie pe tema aceasta va fi considerata ca cel putin ne-ascultare si sanctionata ca atare.
daca cineva doreste sa faca o donatie ca si premiu cum a facut shumi intr-o editie precedenta, este binevenita si discutiile legate de acel premiu sunt permise.

[...]

asta este citatul cat de cat complet la ceea ce vrei tu. si ti-am spus si pe PM, daca tii sa o faci, fa-o editia urmatoare.
trebuie sa maresc textul in rosu la font size 1000 ca sa vezi?

NU va exista NIMIC de dat, in mod oficial. chiar daca toti vor fi de acord. stiu ca tie iti este foarte greu sa intelegi lucruri cum ar fi ascultare, respect, decizii luate, etc dar incearca sa intelegi ca ceea ce a dat shumi NU a fost oficial. nu a cerut aprobare de la nimeni pentru simplul motiv ca nu avea nevoie. dar tu vrei sa dai neaparat un tricou softpedia-like  si neaparat la editia asta (si nu ma lua cu faptul ca nu esti in tara ca pentru cineva care vrea sa dea ceva asta nu este un impediment). vorba cuiva, nu ar trebui sa ne punem anumite intrebari? nu este absolut normal sa ma intreb cum de vrei neaparat sa dai un tricou softpedia like si de ce neaparat la editia asta. oare nu cumva vrei sa te lauzi cu chestia asta? si intrebarile ar putea continua dar nu ma pot gandi la altele pt ca nu am suficienta experienta in acest "sport".

daca vrei sa dai ceva, da, dar neoficial. daca e linisteste pe tine, anunta precum a facut shumi, dar oficial nu va fi nimic. iar softpedia-like se apropie de oficial, iar din moment ce o sa ai nevoie de consimtamantul adminilor, se cam apropie destul de mult de oficial.

sper ca am fost suficient de clar.

#30
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
deci va fi premiu neoficial, doar sa se simta el bine

a spus si el "oficial" pt ca asa aude pe la tv


edit: sa fie marimea L  :lol:

Edited by again, 16 July 2006 - 20:17.


#31
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006

View Postciuly, on Jul 16 2006, 17:16, said:

asta este citatul cat de cat complet la ceea ce vrei tu. si ti-am spus si pe PM, daca tii sa o faci, fa-o editia urmatoare.
trebuie sa maresc textul in rosu la font size 1000 ca sa vezi?

NU va exista NIMIC de dat, in mod oficial. chiar daca toti vor fi de acord. stiu ca tie iti este foarte greu sa intelegi lucruri cum ar fi ascultare, respect, decizii luate, etc dar incearca sa intelegi ca ceea ce a dat shumi NU a fost oficial. nu a cerut aprobare de la nimeni pentru simplul motiv ca nu avea nevoie. dar tu vrei sa dai neaparat un tricou softpedia-like  si neaparat la editia asta (si nu ma lua cu faptul ca nu esti in tara ca pentru cineva care vrea sa dea ceva asta nu este un impediment). vorba cuiva, nu ar trebui sa ne punem anumite intrebari? nu este absolut normal sa ma intreb cum de vrei neaparat sa dai un tricou softpedia like si de ce neaparat la editia asta. oare nu cumva vrei sa te lauzi cu chestia asta? si intrebarile ar putea continua dar nu ma pot gandi la altele pt ca nu am suficienta experienta in acest "sport".

daca vrei sa dai ceva, da, dar neoficial. daca e linisteste pe tine, anunta precum a facut shumi, dar oficial nu va fi nimic. iar softpedia-like se apropie de oficial, iar din moment ce o sa ai nevoie de consimtamantul adminilor, se cam apropie destul de mult de oficial.

sper ca am fost suficient de clar.

In primul rand prin faptul ca scriai cu rosu ca nu o sa fie premii dar in acelasi timp ca sunt binevenite premiile te contraziceai. De unde era sa stim ca tu prima data te referi la chestia oficiala si mai jos  la donatie ca la o chestie neoficiala. Iti multumim ca ai clarificat acest lucru.
Eu nicaieri nu am zis ca vreau sa fie ceva oficial. Singura chestie pe care mi-am dorit-o e sa fie inscriptionat si cuvantul Softpedia asa cum apare scris sus si tricoul sa fie albastru, intocmai cu ce apare sus. Cum acest lucru este inregistrat la Oficiul de Marci pentru a nu incalca legea te-am rugat/intrebat pe tine daca pot sa folosesc acest cuvant inregistreat pentru tricou. Sincer, nu cred ca admini ar fi impotriva. Nu numai ca nu ai clarificat aceasta problema dar chiar ai interzis-o. Acest lucru de a imprima o sigla cu copyright pe ea nu face premiu oficial. Reciteste toate posturile mele si vei vedea ca nicaieri nu am cerut ca premiu sa fie oficial si nici nu am avut pretentia de a fii facut public pe undeva acest lucru.
Si nu am propus aceasta pentru a ma lauda. De ce tu tot ce fac si lucrurile bune pe care le-as face le vezi tot urate? Nu crezi ca exagerezi? Nu ma laud donand un premiu, odata ca nu ar fi un motiv de lauda si apoi pentru ca fac exact ce m-ai recomandat tu si anume sa avem si noi initiative. Acum presupun ca nu ai pretenta sa donez premiu si sa nu postez asta pe forum.
Si da, probabil la editia urmatoare nu o sa mai fiu in tara si acesta e un motiv pentru care as dori ca la aceasta editie sa donez premiu. Si cred ca e un motiv sufiecient ca doar nu ai vrea sa-l trimit prin Western Union doar pentru ca tu vrei ca la editia viitoare sa fie ci nu la asta fara ca macar sa ai un motiv.
Nu trebuie sa maresti scrisul pentru ca vad bine dar [...].

edit reason: sters "sfaturile" subtil calomnioase (ca sa folosesc un termen pe placul cuiva)

Edited by ciuly, 17 July 2006 - 14:39.


#32
DarkDog

DarkDog

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 446
  • Înscris: 29.11.2004
cine este The_big_boss_cos ?  :w00t:

#33
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006

View PostDarkDog, on Jul 18 2006, 14:40, said:

cine este The_big_boss_cos ?  :w00t:
The_big_boss_cos e Cosmin.  :lol:

#34
Danitzi

Danitzi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,723
  • Înscris: 02.11.2005

View Postpkrguyrobert, on Jul 19 2006, 12:27, said:

se pare ca e prea tarziu sa ma mai inregistrez si eu:(

se pare ca e prea tarziu sa ma inscriu si eu???
Da, este tirziu, eu am fost ultimul alaltaieri :)

#35
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006
este voie ca un adversar in timpul unui meci sa ceara intreruperea meciului???

#36
kraMMer

kraMMer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 23.04.2005

View PostMr.Jinx, on Jul 19 2006, 22:34, said:

este voie ca un adversar in timpul unui meci sa ceara intreruperea meciului???
in limita bunului simt, 5-10 minute, da' nu de pe o zi pe alta...
:nonobad:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate