Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...
 Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40
 

Discutii legate de Cupa Yahoo Pool

- - - - -
  • Please log in to reply
150 replies to this topic

#145
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006

View PostTalkabout, on Feb 18 2008, 16:53, said:

Sa vad daca am inteles:
eu fiind in grupa D, trebuie sa joc cu toti ceilalti. daca cu fiecare jucand, eu ajung primul la 5, castig eu in cazul asta? de exemplu joc cu unul, scorul e 5-4 pentru mine, castig eu, si daca o data am castigat(cu un jucator) cate puncte fac? Art. 3 litera r) nu prea am inteles-o si as vrea cineva sa mi-o explice pe un exemplu.
Multumesc
un joc se consideră câștigat când unul dintre jucători ajunge la 5 (în grupe). deci primul la 5 câștigă, iar pentru fiecare victorie i se acordă 2 puncte.

litera r de la articolul 3 se referă la situațiile în care un jucător părăsește intenționat masa de joc și nu mai revine. binențeles se iau în considerare și pozibilitățiile în care pică netul unuia dintre jucători, de aceea este limita aceea de timp în care cel în cauză poate reveni la masa de joc.

#146
H3ll3r

H3ll3r

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 15.12.2007
trebuie inregistrat meciul? cum arat ca am castigat? respectiv..cum vei stii tu, Mr Jinx, organizatorul ca eu am castigat un meci?...presupun ca trebuie sa dau pe langa confirmarea castigului si cv care sa valideze ceea ce zic...nuh?

Edited by H3ll3r, 28 April 2008 - 16:51.


#147
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006
nu trebuie înregistrat. câștigătorul va posta pe forum rezultatul meciului, până acum nu au existat probleme ca unul dintre jucători să nu recunoască scorul. dar dacă vrei tu ca să fi sigur poți face câte un screenshot la finalul meciului unde se vede rezultatul ca să poți avea o probă în cazul în care va fi nevoie (greu de crezut).

#148
H3ll3r

H3ll3r

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 15.12.2007
k...ms ;)

#149
Terrin

Terrin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 150
  • Înscris: 09.09.2007
Jinx, ediție de vară?

#150
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006

View PostTerrin, on Aug 7 2008, 17:51, said:

Jinx, ediție de vară?
Sunt mai multe criterii care intră în luarea acestei decizii...

#151
down_maniac

down_maniac

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 21.12.2007
urm editie ?cand?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate