Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Shakira vine sa ne dea lectii la dat din solduri?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
40 replies to this topic

#1
Newanda

Newanda

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 02.06.2006
Salve ppl!

Ma apuca rasul cand ma gandesc ca o fatuca ca Shakira, care parca are un bat infipt in... vine in Europa  (si chiar si in Romania) sa dea romancelor lectii la cum sa-si miste soldurile.  :cursing:

Voi v-ati uitat la Gagio Dilo? Ati vazut acolo arta de dat din solduri? Super naturalete (facem rabat de etnie). Am ramas cu gura cascata: credeam ca fetele alea sunt din gelatina si atat.  :D

Ori inchesuita asta de Shakira care se misca ca un robot din anii '70 vine sa ne arate farmecele ei...
:w00t:

Astept cu interes comentariile voastre.

Bafta!

Edited by Newanda, 07 July 2006 - 18:25.


#2
Eminovici

Eminovici

    ZEN member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,378
  • Înscris: 14.06.2005
Who the hell is Gagio Dilo?

#3
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004
Ea vine să cânte, mişcatul ăla e bonus! :w00t:

#4
infinitul8

infinitul8

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 952
  • Înscris: 04.05.2006

View PostLaryyyy, on Jul 15 2006, 10:12, said:

Who the hell is Gagio Dilo?

Film. Coproductie Romano-Franceza. Rona Hartner (cred ca asa se scrie?) + un actor frantuz + Adrian Chistocu' Minune (pe vreme cand era o valoare - canta muzica lautareasca & stuff) + o comunitate de rromi = un film mai ceva decat ce produce Custurita (nici asta nu stiu cum se scrie) :nonobad:

Iar cu datul din buric... intr-o tara turcizata ca a nostra? Probabil vine sa mai invete ceva miscari :lol:


View Postmaxy, on Jul 15 2006, 10:14, said:

Ea vine să cânte, mișcatul ăla e bonus! :w00t:

...si in mod misterios reuseste sa le faca pe amandoua in acelasi timp nu ca "vedetele" de pe la noi"...

#5
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,684
  • Înscris: 13.10.2003
Mie imi place Shakira . Cum canta , cum se misca si cum se imbraca ... :rolleyes:

Edited by radumiki, 15 July 2006 - 10:23.


#6
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,953
  • Înscris: 03.12.2005
e cam plata, dar in rest mortala :)

#7
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002
shakira :wub:

#8
djclocky

djclocky

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,245
  • Înscris: 23.11.2003
Pentru cei de mai sus e vorba despre GADJO DILO. Nu de Gagio Dilo

#9
exorcistul

exorcistul

    just listen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,548
  • Înscris: 31.05.2006
Mai avem(aveti) de invatat totusi ceea ce inseamna muzica! Daca si shakira stie sa cante... :death:

#10
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002
pastreaza-ti gusturile muzicale si scuteste-ma.
nu trebuie dau socoteala nimanui pentru ce ascult, fie ca ascult adi minune fie ca ascult angela gheorghiu.

#11
exorcistul

exorcistul

    just listen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,548
  • Înscris: 31.05.2006

View Postzuppy, on Jul 15 2006, 12:53, said:

pastreaza-ti gusturile muzicale si scuteste-ma.
nu trebuie dau socoteala nimanui pentru ce ascult, fie ca ascult adi minune fie ca ascult angela gheorghiu.
Din partea mea poti sa asculti si Guta daca vrei :death:  Oricum topicul era despre shakira si se pare ca tu esti cam pe langa.Sau nu accepti si opiniile altuia? :kisstogether:  
On: oricum ma pufneste rasul la ce grad de culturalizare suntem daca e asa o inghesuiala la acest concert al shakirei. Dar asta e doar parerea si impresia mea personala :rolleyes:

#12
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002
ai prieteni ? ai obiceiul sa te duci intre ei si sa le spui tuturor ca sunt prosti si ca tu esti buricul pamantului ? asta inseamna la tine sa ai parere, maturizeaza-te. cred ca nu ai mai mult de 14 ani.

#13
exorcistul

exorcistul

    just listen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,548
  • Înscris: 31.05.2006

View Postzuppy, on Jul 15 2006, 13:19, said:

ai prieteni ? ai obiceiul sa te duci intre ei si sa le spui tuturor ca sunt prosti si ca tu esti buricul pamantului ? asta inseamna la tine sa ai parere, maturizeaza-te. cred ca nu ai mai mult de 14 ani.
In primul rand nu meriti sa fii bagat in seama asa ca eu incetez. In al doilea rand esti offtopic rau de tot !!

#14
Epurica

Epurica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,729
  • Înscris: 29.06.2005
Cica: concertul Depeche Mode a strans in jur de 30 de mii de oameni, cel al lui 50 cent sau cum naiba il cheama pe ala vreo 5000. Eu cred ca romanii cam stiu in general ce e muzica buna.  ^_^

On: Shakira? Cine e Shakira?  :w00t:

#15
Bamis

Bamis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 350
  • Înscris: 23.06.2005
Nu sunt fanul ei cum nu sunt fanul nimanui, dar o ascult cum ii ascult si pe altii. Dar un lucru e sigur din punctul meu de vedere: Shakira e o MARE afacere!

#16
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
A fost cineva?

Din ce imagini am vazut la tv(putine) n-a fost mare rahat de spectacol. 1 milion de euro  :w00t: pentru ce? A aratat macar o bucatica de piele sau ceva dat din solduri?

#17
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004
ha? i like shakira...si imi place si cum da din fund, daca asta era problema...de n ori mai mult decat cum se misca orice tanti cu fuste colorate si batic, autohtona sau nu

#18
danb1974

danb1974

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 409
  • Înscris: 28.04.2006
Am fost

Singura chestie deosebita au fost luminile. Reflectoare cite incap, proiectii pe ecrane de pinza (unul in spatele scenei si unul care cobora periodic in fata scenei).

Fiind un stadion distanta din tribunele pt popor pina la scena e destul de mare ca sa nu vezi nimic. Cele 3 ecrane din jur nu erau dureros de mari asa ca nici pe ele nu vedeai nu stiu ce detalii. Sa ma inghesui linga scena n-am avut chef.

Preturile au fost complet aiurea pt. Tm (80 de lei bilet pe iarba, 150 la tribuna de linga scena). Asa ca stadionul a fost pe jumatate gol, multa lume nu si-a permis bilet si au stat in jurul stadionului pe iarba.

Sonorizarea nu m-a dat pe spate. Bunicica fata de chestii autohtone dar atit.

A inceput cu 2 ore intirziere, dar intrarea a inceput cu 4 ore inainte de cea oficiala de incepere. Do the math :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate