Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...

Termostat frigider - verificare
 Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...
 

"Vierme" (Animal X) a fumat iarba intr-o parcare din Mamaia (www.Averea.ro)

- - - - -
  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#19
adishior

adishior

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 10.04.2006

View Postzuppy, on Jul 6 2006, 15:19, said:

reformulez: voi nu aveti altceva mai bun de facut in viata decat sa comentati articole de rahat scrise de ziaristi de rahat intr-un ziar de rahat ? chiar e asa de important sa stici cine cu cine si-o trage si alte stiri de maxima importanta pe bursa zvonurilor ?

:D eu nu am altceva mai bun de facut. E o problema postul in sine? sau subiectul te deranjeaza?
Din cate stiu suntem o tara libera, putem sa ne exprimam opinia, nu ne opreste nimeni, cine ne opreste...  :nonobad:

Edited by adishior, 06 July 2006 - 14:34.


#20
DeRosso

DeRosso

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 116
  • Înscris: 23.02.2006
Vezi doamne ... a fumat iarba ... e viata lui face ce vrea cu ea , nu trebuie facut mare tam tam in unele tari chestia asta e lagala ;)

#21
Burzum

Burzum

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 439
  • Înscris: 08.02.2006

View PostDeRosso, on Jul 10 2006, 20:57, said:

Vezi doamne ... a fumat iarba ... e viata lui face ce vrea cu ea , nu trebuie facut mare tam tam in unele tari chestia asta e lagala ;)

Bai baiatule, pana una alta drogurile sunt interzise in RO chiar si pentru viermi.

Asa ca las-o moarta, decat viata de vierme mai bine mort (punct)

#22
alin179

alin179

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 899
  • Înscris: 23.02.2005
eu zic ca daca tot fuma, macar o facea in masina, in nici un caz asa din mers.

#23
DarkGhost

DarkGhost

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 155
  • Înscris: 12.08.2004
2 ani de puscarie, ca lui Sisu` sa scapam de toti artisti care in loc sa produca muzica de calitate sunt cu gandul numai la Banii ( ii dedic Parazitii - Shoot Yourself )  :bandit:

#24
RaInInGmaN`

RaInInGmaN`

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 288
  • Înscris: 09.10.2005

View Postzuppy, on Jul 6 2006, 03:19, said:

si ce daca ? cui ii pasa ?

subscriu!
o fi mare vedeta si vierme asta? :bigeyed:

#25
adishior

adishior

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 10.04.2006
O fi fiind nu o fi fiind mare vedeta, oricum e persoana publica, si oricum cum spunea cineva mai sus, in Romanica inca sunt interzise drogurile, poate ar trebui sa se bage cineva acolo (poate Politia) sa-i dea vreo doua trei palme, pe Sisu l-au prins si l-au si bagat la zdup, nu vad de ce Vireme ar putea sta liber, poate si el face trafic de droguri, Politia chiar nu isi pune nici o intrbare???

#26
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004

View Postadishior, on Jul 13 2006, 20:43, said:

O fi fiind nu o fi fiind mare vedeta, oricum e persoana publica, si oricum cum spunea cineva mai sus, in Romanica inca sunt interzise drogurile, poate ar trebui sa se bage cineva acolo (poate Politia) sa-i dea vreo doua trei palme, pe Sisu l-au prins si l-au si bagat la zdup, nu vad de ce Vireme ar putea sta liber, poate si el face trafic de droguri, Politia chiar nu isi pune nici o intrbare???

vrei sa se autosesizeze ?

#27
cods

cods

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,512
  • Înscris: 05.06.2005
Saracii astia de la animal x , au scos si ei 2-3 albume(exagerez?) care le-a mai cumparat lumea, nu a mai auzit nimeni de ei si hop .. vierme trage-n piept.. sau a descoberit Adobe Photoshop vreun redactor al acelui ziar sau chiar se droga sau omu nu mai are bani si fumeaza carpati .. who cares ?

Edited by cods, 14 July 2006 - 03:26.


#28
nephis

nephis

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 17.11.2005
da, vierme fumeaza iarba. eu l-am vazut la mare fumand retras intr-un colt cu niste prieteni.
da, tigara nu avea filtru si era facuta manual.
ca era tutun brut nu prea cred. eu stiam ca ala e foarte tare si nu poti sa-l tii in plamani ca te da pe spate. doar poate virme o avea plamani de tabla si o fuma mecanic.

#29
adishior

adishior

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 10.04.2006

View Postnephis, on Jul 14 2006, 09:05, said:

da, vierme fumeaza iarba. eu l-am vazut la mare fumand retras intr-un colt cu niste prieteni.
da, tigara nu avea filtru si era facuta manual.
ca era tutun brut nu prea cred. eu stiam ca ala e foarte tare si nu poti sa-l tii in plamani ca te da pe spate. doar poate virme o avea plamani de tabla si o fuma mecanic.

Super tare, nici nu ma asteptam sa fie asa de  :death: sa se expuna in halu asta, macar de se droga in camera, in masina, da chiar asa in faza tuturor  :nonobad:

#30
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
bravo lui. iata un tinar care nu se plafoneaza in rigida morala crestina (porunca nr. 11 "sa nu fumezi iarba", din papirusu de la marea moarta cu poruncile ratacite). oare cine este mai distrus:

- unu care fumeaza iarba si ia bani de la prosti pentru a spune ca iarba nu e buna
- unu care da bani unor indivizi cu nume ca: vierme, sopirla, caracatita, crocozaur, pentru a face campanie antidrog
- unu care sta prin boscheti cu aparatu de fotografiat, in speranta de a prinde un vierme fumind iarba

astept articolul superinteresant "sopirla se injecteaza fara jena intr-o parcare din Mamaia" si dezmintirea "sopirla este diabetic"

#31
adishior

adishior

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 10.04.2006

View PostMosotti, on Jul 14 2006, 10:56, said:

bravo lui. iata un tinar care nu se plafoneaza in rigida morala crestina (porunca nr. 11 "sa nu fumezi iarba", din papirusu de la marea moarta cu poruncile ratacite). oare cine este mai distrus:

- unu care fumeaza iarba si ia bani de la prosti pentru a spune ca iarba nu e buna
- unu care da bani unor indivizi cu nume ca: vierme, sopirla, caracatita, crocozaur, pentru a face campanie antidrog
- unu care sta prin boscheti cu aparatu de fotografiat, in speranta de a prinde un vierme fumind iarba

astept articolul superinteresant "sopirla se injecteaza fara jena intr-o parcare din Mamaia" si dezmintirea "sopirla este diabetic"

:coolspeak: pentru mine toate variantele sunt adevarate :D, cu accent pe primele doua

#32
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Mai ai 297 de posturi inutile de scris...

#33
crysti_91

crysti_91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 22.06.2006
Lasati presupunerile cine stie ce delicatese fuma baiatu..o fi vreun trabuc desta de nici nu am auzit noi si zicem ca e iarba =)) (la cum are lookul..sigur se drogheaza)

#34
adishior

adishior

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 10.04.2006

View PostAlexIP, on Jul 14 2006, 15:35, said:

Mai ai 297 de posturi inutile de scris...

Care e faza cu posturile? Nu puteti sa intelegeti ca scriu ce vreau :wallbash: , nu inteleg la ce imi contorizati ce scriu, cat scriu, ca pe bune nu m-am prins. Daca va referiti la concurs, sincer nu stau intr-un milion doua cat ii premiul, si oricum la cati membrii is... Asa ca mai moale cu ironiile in legatura cu posturile mele, cui nu ii convine sa nu le citeasca.  :band:

#35
adelinar

adelinar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 394
  • Înscris: 15.07.2006
Daca ati stii cate mass-uri stupide am primit pe acest subiect... deja sunt satula... daca a fumat treaba lui, oricum imaginea lui cea noua ma sperie, singura mea doleanta in ceea ce il priveste este ca ar fi bine daca s-ar tunde, da fiecare face ce vrea. In rest numai noroc celor de la Animal X si vreau sa vad daca vor reusi sa recucereasca publicul si cu acest nou stil... gusturile se mai schimba si eu le urez bafta

Edited by adelinar, 15 July 2006 - 19:42.


#36
e-XisTenZ

e-XisTenZ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 366
  • Înscris: 30.07.2006

View PostDarkGhost, on Jul 11 2006, 09:52, said:

2 ani de puscarie, ca lui Sisu` sa scapam de toti artisti care in loc sa produca muzica de calitate sunt cu gandul numai la Banii ( ii dedic Parazitii - Shoot Yourself )  :bandit:

Chestia cu muzica de calitate/bani sunt de acord. Da crezi ca Ombladon si Cheloo nu mai baga cate un joint?
"....fumez de 8 ani da marijuana nu creeaza dependenta....."

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate