Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Nu mai sunt graficieni buni

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
kingul17

kingul17

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 03.07.2011
Mie intr-o luna trebuie sa imi vina diploma de graphic designer.......daca aveti careva nevoie nu ezitati sa ma contactati...vreau si dorecs pe viitor sa fiu un graphic designer...

#20
vipw

vipw

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 351
  • Înscris: 20.09.2009

View Postkingul17, on 3rd July 2011, 08:39, said:

Mie intr-o luna trebuie sa imi vina diploma de graphic designer.......daca aveti careva nevoie nu ezitati sa ma contactati...vreau si dorecs pe viitor sa fiu un graphic designer...
Adica tu nu esti un grafician bun, asta ai vrut sa spui nu?!
Pai daca te bazezi pe diploma si teorie, stai la coada ca sunt mii ca tine.Portofoliul ii omoara!

#21
kingul17

kingul17

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 03.07.2011
Nu zic ca nu sunt un grafician bun dar nu am lucrat inca in acest domeniu si de aia ...eu doar ce am terminat liceul cu calificarea asta de grafician :peacefingers:

#22
vipw

vipw

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 351
  • Înscris: 20.09.2009

View Postkingul17, on 3rd July 2011, 11:11, said:

Nu zic ca nu sunt un grafician bun dar nu am lucrat inca in acest domeniu si de aia ...eu doar ce am terminat liceul cu calificarea asta de grafician :peacefingers:
Exista profil de liceu la care se studiaza after effects si ilustrator?
Cool....e nou?
Eu nu am auzit de el!
Poate tu ai fost la arte, pictura atele insa e mai greu sa legi arta cu ce avem aici.Adica tu faci ideea dar altul ia ilustratorul in mana si pune pe px ce ai facut tu pe foaie!

#23
GigiMaciuca

GigiMaciuca

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 940
  • Înscris: 27.01.2010

View Postvipw, on 3rd July 2011, 15:21, said:

Exista profil de liceu la care se studiaza after effects si ilustrator?
Chiar daca ar exista, tot nu ar fi relevant. Photoshop / illustrator / After Effects stiu multi, dar nu toti sunt capabili sa creeze ceva care "place ochiului" ;)

#24
vipw

vipw

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 351
  • Înscris: 20.09.2009

View PostGigiMaciuca, on 3rd July 2011, 21:26, said:

Chiar daca ar exista, tot nu ar fi relevant. Photoshop / illustrator / After Effects stiu multi, dar nu toti sunt capabili sa creeze ceva care "place ochiului" ;)
Stiu putini, restul viseaza ca stiu!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate