Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...
 Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40
 Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren
 

Philips-o firma care pe cit de mare are renumele pe atit de proaste are produsele.

- - - - -
  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#73
vacaroz

vacaroz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 810
  • Înscris: 16.02.2008
la ora actuala la lcd-uri soni am vazut ca are monopolul, la aceeasi calitate au si cu 25% pretul mai mare.adica un monitor de aceeasi rezolutie, timp de raspuns si culori la un pret mai mare si diferenta intre ele nu cred ca exista.
sunt multumit mai nou de samsung, sony mi se pare doar un mare marketing cu nimic special.
parerea voastra dintre samsung, philips, panasonic si lg care credeti ca ar fi clasamentul?

#74
oSerX

oSerX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,033
  • Înscris: 23.06.2006
tot ce avem de la philips sunt grozave ( am achizitionat dupa recomandari sau reviewuri ). Tv-ul philips l'am achizitionat la indicatia unui cuplu de elvetieni pe care i'am intalnit intr'o croaziera. Ei ne'au zis de philips si sharp. Dar nu inteleg de ce stau 20-30 de secunde sa se deschida un amarat de tv - am vazut ca'i poti face update de soft din usb parca sau cuplandu-l la retea. Oricum dupa mine sunt EXAGERARI de tehnologie. Da'l naibii  ca e un tv.

am si dvd philips ( cel mai bun din gama dvd-player de la philips in momentul ala )- uitasem de el. mi se pare simplu de utilizat, citeste toate formatele mai putin hd. aspiratorul este muuuuult mai silentios decat tot ce am avut pana acum si trage foarte bine.

#75
beo

beo

    goldmember

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,887
  • Înscris: 03.05.2007
De exemplu, acum ma holbez la un CRT Philips... N-am ce sa-i reprosez...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate