Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id
 DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana

Cum se imparte legal o mostenire ...

Avem sanse sa avem energie electr...

Miki si Bonifaciu 2 comentatori enervanti la F1

- - - - -
  • Please log in to reply
159 replies to this topic

moki

moki

Active Member

• Grup: Members
Mai intreb si eu o data:cum poate avea cineva acces la Premiere asta?
Miki si Bonifaciu nu ma incanta intotdeauna,dar asta e.....pe ei ii avem cu ei defilam.Eu ma bucur ca vad formula 1.

ind0ril

ind0ril

Junior Member

View Postpastel3005, on Mar 21 2007, 19:12, said:

ma uit si eu pe rtlKlub, dar reclamele ma termina :)
Nu e chiar asa de multa reclama  ;) , si imi place ca fac si o emisiune despre F1 inainte si dupa cursa, unde anlizeaza ce sa intamplat.

corneliu_89

corneliu_89

Junior Member

din cauza bubuitilor aia de la tvr, nu ma mai uit la formula 1 live, chiar daca ma pasioneaza. in maxim 24 de ore iau calificarile/cursa inregistrata prin alte tari si comentate in engleza. acolo da comentarii... plus ca respectivii au auzit si de "glume bune"

wasabi1948

wasabi1948

Member

Am prins si eu ultimele tururi din Malaezia... n-am mai urmarit de mult timp F1... si sunt dezamagit profund de comentariu.
As fi interesat daca exista alternativa online de vizionare a F1... preferabil gratuita, sau f ieftina.

moob elran

moob elran

Member

Pentru premiere iti trebuie o instalatie satelit si un abonament .  Marele avantaj e ca poti selecta sa nu ai comentariu , iar sunetul e fenomenal .

Evident nu se compara cu sunetul din realitate .  Va recomand sa mergeti macar o data la o cursa de F1 . E o senzatie de sunet pe care nu ati mai intalnit-o in viata  NICIODATA .  Ti se face pielea de gaina instant .....

Alless

Alless

New Member

View PostZamolxel, on Jul 3 2006, 19:30, said:

Nu inteleg ce aveti impotriva lui Miki... El cunoaste pe toata lumea, a dat mana cu toti, s-a plimbat cu monoposturile a jumatate dintre echipele participante, a luat masa cu Alonso, cu Shumi, cu Briatore si numai stiu cu cine, le-a f*t*t femeile la toti pilotii, etc...
Plus de asta iar nu inteleg ce aveti cu el din moment ce el de fapt priveste alta cursa cand comenteaza. Daca voi nu intelegeti el stie  :w00t:
Alonso il depasise pe Fisichela de vreo 5 ture iar el se tot chinuia sa ne faca sa pricepem ca Alonso incearca cu disperare sa-l depaseasca... :naughty:

Tare Tare =)).... eee.... pe mine nu ma deranjeaza chiar asa... ma fac sa rad cand scot niste perle gen :"alonso il depasteste pe fernando" etc.... Ma rog....

Daniel I.

Daniel I.

Junior Member

View PostILhan, on Jun 26 2006, 15:02, said:

Vreau TEAM RADIO !!!!  

Atunci cand pe monitoare se afiseaza TEAM RADIO vreau ca cei 2 comentatori de la TVR sa-si tina gura (nici macar sa nu ne traduca). Au ajuns cei 2 comentatori sa-si bata joc de noi.
Unde putem face o petitie online ca sa strangem semnaturi ptr inlaturarea celor 2 ? (merg pe ideea ca "Incercarea moarte n-are")
edit reason:
- sters ps-u ca nu mai avea rost
- scos intr-un topic nou comnetariile
- lipit cu topicul deja existent
- facut curatenie in toate psot-urile in sens de limbaj pe care nu le mai mentionez

Bai fratilor... innebunesc de bucurie cand vad discutia asta...

Am mare nevoie de voi ... vreau sa facem un sondaj de opinie si sa-i dam pe aia doi de la TVR afara... Ma ajutati??? Am solutia... N-am mare treaba cu Victor cum l-o chema... ca undeva ma doare... Da am o boala pe Dan Alexandrescu... de nu va imaginati... Parca-i chior omu ala nimic nu vede cum trebuie, comenteaza aiurea, citeste si se repeta de 50 de ori... si ne mai si anunta ca e foarte greu de comentat ca au si de citit si de privit la monitoare... Parca-i ... Numai zic

Daniel I.

Daniel I.

Junior Member

Incep discutie noua dedicata lu Dan Alexandrescu!!! Cautati-o si sustineti-o acolo voi pune solutia sa-l dam afara!!!

pufonel

pufonel

Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

• Grup: Senior Members
Miki asta chiar e de pe alta planeta :death: De cand a inceput sezonul o tot tine ca vai ce ecologisti sunt aia de la Honda ca au pe masina globul pamantesc :ciocan: Asta chiar n-o fi auzit de Google earth si nu stie ca ii sponsorizeaza? Ma mir cum i-a scapat asta, ca doar el le stie pe toate :wallbash:

dennis12225

dennis12225

Active Member

Concluzile lui Miki dupa GP Monaco:
-McLaren au castigat autoritar si sunt cei mai buni din campionat
-Ferrari au dezamagit si trebuie sa inchida firma pentru ca McLaren sunt cei mai buni
-Alonso e cel mai tare si il bate oricum pe Hamilton
-Toyota poate sa termine cu formula 1
-el de cand era mic din 92 astepta cu furnicaturi startul (poate sa se furnice si sa se emotioneze si acum, poate tace toata cursa)
-Coulthard e batran, dar degeaba, Fissichellla nu are fatza de locul 4
- si in curand o sa vedem si un roman in F1
si alte chestii notorii
se aliniaza la shtart (nu am tastatura RO in Linux)
pista este umida
comenteaza o depasire care a fost acum 10 min ca fiind recenta
nu vede clasificarile desi e in camera de presa
....... etc. ca ma dor mainile

Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

Guru Member

miki e meserias. mie imi place. daca n-ar mai da-o cu romanii si performantele lor si ar pune suflet ca murray walker, ar fi chiar super. nu l-am auzit pe gradinescu intr-un meci de finala ligii campionilor vorbind minute in sir despre building vanju mare sau fc unirea crucea ciorii.

Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

Guru Member

View PostSchumiforever, on Jul 31 2006, 22:48, said:

Adevarul e ca nici unul nu intelege profunzimile si subtilitatile Formulei 1 , eu ma uit numai cand e reclama la RTL , dar niciodata n-am observat sa nimereasca odata care pilot ce strategie de cursa are s.a.m.d. Nu ma enerveaza f. mult , pt. ca reclama nu tine mult . Insa mi-e sincer mila de cei care trebuie sa suporte pe cei doi incompetenti . Iar cei de pe Eurosport - Moto mi se par la fel de mediocri/superficiali . Tot timpul rad cand spun la o depasire , ca pilotul din fata nu a inchis virajul , sau eterna "lupta fratricida" . Daca n-ar fi trist as rade , dar aici chiar n-am alternativa , desi ma uit la unguri , nu inteleg nimic dar tot e mai bine .
pe mine m-au enervat intotdeauna cei doi fratricizi de la motociclism. si cel mai tare ma enerveaza ca il lauda pana cad in ridicol pe rossi, iar pe biaggi il iau la misto.

Edited by Ion_de_la_Raion, 03 June 2007 - 06:41.

Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

Guru Member

View Postmoob elran, on Apr 9 2007, 23:33, said:

Pentru premiere iti trebuie o instalatie satelit si un abonament .  Marele avantaj e ca poti selecta sa nu ai comentariu , iar sunetul e fenomenal .

Evident nu se compara cu sunetul din realitate .  Va recomand sa mergeti macar o data la o cursa de F1 . E o senzatie de sunet pe care nu ati mai intalnit-o in viata  NICIODATA .  Ti se face pielea de gaina instant .....
iar eu iti recomand sa conduci o masina de f1. e o senzatie pe care nu ai mai intalnit-o. mda...
p.s. tuturor saracilor le recomand sa nu mai fie saraci. nu e asa fain. sa incerce sa fie bogati, e o senzatie incomparabila.

naughtydream01

naughtydream01

Senior Member

• Grup: Banned
Mă, nu cumva miki e ăla care nu poate rosti simultan un triftong? Cred că da, deci e tot ce a putut produce școala de ziaristică românească sportivă de acum 2000 de ani. E arhimandritul accidentelor între vocale și consoane. Numai dacă ești idiot poți asculta și urmări ce comentează un  pretin, rimează cu cretin, la cataramă, cu șumi, de care șumi n-a auzit niciodată.

Edited by naughtydream01, 03 June 2007 - 06:56.

Jacques

Jacques

Active Member

View Postnaughtydream01, on Jun 3 2007, 07:54, said:

Mă, nu cumva miki e ăla care nu poate rosti simultan un triftong? Cred că da, deci e tot ce a putut produce școala de ziaristică românească sportivă de acum 2000 de ani. E arhimandritul accidentelor între vocale și consoane. Numai dacă ești idiot poți asculta și urmări ce comentează un  pretin, rimează cu cretin, la cataramă, cu șumi, de care șumi n-a auzit niciodată.
Cred ca ai facut pe tare multi idioti la faza asta! Ups  :mellow: Nu-i chiar atat de rau omul, are si el punctele lui slabe e drept, dar de multe ori vine cu stiri interesante.

milelucian

milelucian

Junior Member

• Grup: Banned
da parca sa mai linistit mikki fata de acu cativa ani, mai lasa team radio sa vorbeasca, ... cateodata.

da nu inteleg faza, cum ca el are legaturi cu f1, cunoaste oameni....

eu la fiecare cursa aflu mai multe de pe siteuri dedicate, decat zice miki.

oare dk cade taraganiceanu, o pleka si miki, ca de victoras mie imi place , mai ales cand zice
bun venit dragi prieteni ai motorsportului.... parca ma unge pe suflet.

si sa mearga tipu asta arnold cobilanski pe la curse, ca pare mai in tema

isabsurd

isabsurd

New Member

View PostIon_de_la_Raion, on Jun 3 2007, 07:49, said:

p.s. tuturor saracilor le recomand sa nu mai fie saraci. nu e asa fain. sa incerce sa fie bogati, e o senzatie incomparabila.
OT cel mai tare comentariu care l-am citit de muuuuuuuuult timp  :roflmao:

pufonel

pufonel

Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

De vreo cateva curse Miki se tot minuneaza ce fain e volanul monoposturilor de F1 si cate jdemii de butoane are. Propun ca daca e cuminte tanti TVR sa-i cumpere si lui un volan din asta, sa se joace cu el, poate asa mai tace din gura :ciocan:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate