Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce sa aleg dintre urmatoarele mar...

Carduri microSD comparatie

Spiritism

Evacuare condes centrala termica ...
 Carucior furtun de 3/4

Recomandare vas wc cu bideu integ...

Multifunctionala care sa scaneze ...

Fotbal pe oculus meta quest 3
 Renuntare oferta angajare in detr...

Am joc cumparat si nu-l mai pot f...

Pardoseala foarte denivelata apar...

Garnitura robinet baie
 Probleme dupa fractura picior

Parcare Militari Residence

Taxa pe soare

din greseala am stropit pomii cu ...

Miki si Bonifaciu 2 comentatori enervanti la F1

- - - - -
  • Please log in to reply
159 replies to this topic

ILhan

ILhan

Junior Member

• Grup: Members
Daca si la F1 avem parte de nepotisme......

romaximusro

romaximusro

↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

• Grup: Banned
ziceau prin ziare ca miki isi plateste singur deplasarile.Banui ca din salariu :) Chiar is curios daca miki ia vre-un salariu de la tvr

ILhan

ILhan

Junior Member

Eu nu prea as crede ca isi permite Miki sa-si plateasca singur deplasarile pe marile circuite.Acum cateva zile am cumparat si eu revista "Auto Motor si Sport" (eu sunt cu revista Supercar nu cu AMS) si am vazut ca are acolo un articol de 2 pagini.Tinand cont de faptul ca este si la TVR si mai are si 2 pagini in AMS (revista care este difuzata in foarte multe tari) nu cred ca vom scapa prea curand de el.Cu asa "giganti" in spate imi vine greu sa cred ca se va intampla o minune si sa scapam de el.

Dar pina la urma apel la etica si mandria lui: Cum poti sa nu renunti si sa ne lasi in pace cand vezi ca toata lumea NU te vrea ? Toata lumea te vrea jos, pina si carcotasii te-au luat in colimator. Chiar nu ai pic de mandrie in tine ? Cum poti sa te faci ca nu vezi ca toti fanii F1 te injura de mama focului ?

Edited by ILhan, 08 July 2006 - 13:29.

romaximusro

romaximusro

↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

• Grup: Banned
intrebare: pe cine punem in loc? Sunt comentatori romani de f1 mai rasariti? Si da, alexandrescu are o parte a lui in ams, insa scrie (din cate stiu eu) numai pentru revista in limba romana

exorcistul

exorcistul

just listen

• Grup: Senior Members

View Postromaximusro, on Jul 8 2006, 12:33, said:

intrebare: pe cine punem in loc? Sunt comentatori romani de f1 mai rasariti? Si da, alexandrescu are o parte a lui in ams, insa scrie (din cate stiu eu) numai pentru revista in limba romana
Se gasesc...numai sa scapam odata de astia . Nu vezi ca nu mai scapam? :w00t:
A fost parca acum 2 ani scandal, cand directorul de la prosport s-a luat in direct la TVR de nea Miki(cand nu se astepta nimeni). Parca au fost si la Nasul cei doi intr-o disputa, degeaba, tot nimic :death:

xelad

xelad

Member

Mei oameni buni daca scapam de nea Miki de cine mai radem noi,carcotasii si altii.
In plus e Sumacher suparat ca nu mai face la nimeni cu ochiu si cui mai da o bere daca nea Miki dispare? :D

kill_them_all1000

kill_them_all1000

Senior Member

Daca ar fi dupa mine pe cei doi i-as inlocui cu cei doi comentatori de la MotoGP de pe Eurosport. Cei doi comentatori m-au facut sa ma uit la motociclism din ce in ce mai mult.

WildChild

WildChild

Moderator

View Postromaximusro, on Jul 8 2006, 14:33, said:

intrebare: pe cine punem in loc? Sunt comentatori romani de f1 mai rasariti?

Alexandru Dobai si Berti Panaiot.

Clayman

Clayman

InFlamer

View Postkill_them_all1000, on Jul 10 2006, 16:21, said:

Daca ar fi dupa mine pe cei doi i-as inlocui cu cei doi comentatori de la MotoGP de pe Eurosport. Cei doi comentatori m-au facut sa ma uit la motociclism din ce in ce mai mult.

de acord. imi place stilul lor de comentat!

crz

crz

Senior Member

Fratilor, mi se pare mie sau la Eurosport unul dintre comentatori este Victor Bonifaciu?!

Eu as vrea comentatori de genul Radu Naum & Radu Banciu la toate sporturile.

:peacefingers:

chrismontora

chrismontora

Junior Member

Într-un interviu, directorul general al SRTv, Tudor Giurgiu, povestește cum unii politicieni îl sună să-l preseze pentru reinstalarea unor angajați puși pe liber. Acum două săptămîni, cel mai slab comentator din istoria TVR, cel care a coborît audiența Formulei 1 la jumătate, Michi Alexandrescu, fusese dat afară. Apoi, după două zile, a revenit. Cît de ahtiat după automobilism trebuie să fi fost politicianul care a sunat dacă și-a întrerupt meciul cu Băsescu pentru asta!
Sursa: GSP

Care e ala care il tine in brate pe michi? Ca-mi vine sa imi smulg paru' cand ma uit la f1 ca nu mai am RTL.

Edited by chrismontora, 19 July 2006 - 10:24.

dpar

dpar

Member

Șoni Dobai merita tot respectul. Mi l-as dori in orice emisiune de motorsport.

speedman

speedman

New Member

View Postdpar, on Jul 19 2006, 12:06, said:

Șoni Dobai merita tot respectul. Mi l-as dori in orice emisiune de motorsport.

Sunt deacord cu tine insa l-as pune langa pe soni si pe expertul si pasionatul de motorsport,ARNOLD COBILANSCHI.

crz

crz

Senior Member

Ma bucur sa vad ca vocile pe care imi place sa le aud la evenimente motorsport sunt apreciate si de altii...

:peacefingers:

Schumiforever

Schumiforever

New Member

Adevarul e ca nici unul nu intelege profunzimile si subtilitatile Formulei 1 , eu ma uit numai cand e reclama la RTL , dar niciodata n-am observat sa nimereasca odata care pilot ce strategie de cursa are s.a.m.d. Nu ma enerveaza f. mult , pt. ca reclama nu tine mult . Insa mi-e sincer mila de cei care trebuie sa suporte pe cei doi incompetenti . Iar cei de pe Eurosport - Moto mi se par la fel de mediocri/superficiali . Tot timpul rad cand spun la o depasire , ca pilotul din fata nu a inchis virajul , sau eterna "lupta fratricida" . Daca n-ar fi trist as rade , dar aici chiar n-am alternativa , desi ma uit la unguri , nu inteleg nimic dar tot e mai bine .

kill_them_all1000

kill_them_all1000

Senior Member

Stai sa iti povestesc ce minuni debita in timpul (de fapt in afara lor) calificarilor de la Hockenheim. A vorbit cred vreo 5-10 minute despre cum Raikkonen va pierde pole-position-ul desi calificarile se terminasera. Omul asta vorbea si vorbea si nu se mai oprea. Vorbea ca trebuie sa soseasca Schumacher dintr-o clipa intr-alta. Daca puneau aia clasamentul final a doua zi in turul de incalzire Miki il astepta pe Schumacher pana atunci.

crz

crz

Senior Member

View Postkill_them_all1000, on Jul 31 2006, 23:35, said:

Stai sa iti povestesc ce minuni debita in timpul (de fapt in afara lor) calificarilor de la Hockenheim. A vorbit cred vreo 5-10 minute despre cum Raikkonen va pierde pole-position-ul desi calificarile se terminasera. Omul asta vorbea si vorbea si nu se mai oprea. Vorbea ca trebuie sa soseasca Schumacher dintr-o clipa intr-alta. Daca puneau aia clasamentul final a doua zi in turul de incalzire Miki il astepta pe Schumacher pana atunci.
:lol:
Da, si mie imi venea sa ma urc pe pereti.

La sfarsitul cursei se "daduse drumu" la team radio. Evident ca nu am putut auzi ce vorbeau tehnicienii cu Schumacher, pentru ca cei doi au gasit de cuviinta sa se bage peste.  :death:

Conferinta de presa am ajuns sa o citesc pe internet...nu mai suport... :death:

GreuHip

GreuHip

Member

enervanti e putin spus

ar trebui facuta o preselectie si sa voteze telespectatorii fara sa se accepte doua voturi de pe acelasi numar de telefon, personal urasc toti comentatorii romani din simplu fapt ca nu sunt buni in ceea ce fac nu au abilitatile necesare si-au gresit vocatia

Edit: faza cu vot prin telefon ar aduce venituri companiei de telefonie daca are cineva cunoastinte la o asemnea companie sa incerce sa afle detalii poate primim ajutor; ce nu face lumea pentru bani !

Edited by GreuHip, 21 August 2006 - 16:39.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate